semkay
semkay (üye)
İzmir / Amatör

Bilgisayarım Sd Kartımı Okumuyor

Merhaba arkadaslar benım canon ixus850 ile kullandıgım 4 gb lık bı sd kartım var. Kart foto. makınemde sorun olmadan calısıyor. Ancak laptopa taktıgım da card reader okuyamıyor. Ben bu sorun cıkmadan once kartın ıcıne yedekleme amclı olarak baska bı klasor olusturarak 2 gb ın uzerınde resım atmıstım. Su anda da eger foto. makinemi laptopa baglarsam sadece sonradan cektıklerımı gorebılıyorum. Acaba yapabılecegım bısey var mı yardımcı olursanız sevınırım. Ben karta fazla dosya yukledıgımden olabılecegını dusundum. Sızın fıkrınız nedır.

Tarih: 22 Eylül 2007, 20:45 - İp: 85.***.**9.156
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

senin bilgisayarında xp vardı da sen vista mı yükledin??

Vista konusunda hiç bir bilgim yok o nedenle sana nasıl yükleyebileceğin konusunda bir bilgi veremeyeceğim.

Tarih: 23 Eylül 2007, 01:00 - İp: 85.***.**3.156
semkay
semkay (üye)
İzmir / Amatör

Hayır ya ben xp yukldım. Vıstayı bende kullanamıyom o yuzden xp ye cevırdım.

Tarih: 23 Eylül 2007, 01:02 - İp: 85.***.**9.156
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Windows XP SP2 son versy yüklediniz mi?
Yarın en yakın bir komşudan deneyin,olmazsa kartı geri verirsiniz.

Tarih: 23 Eylül 2007, 01:09 - İp: 88.***.**2.53
semkay
semkay (üye)
İzmir / Amatör

Sımdı ben sunu soylıyeyım. Ben bi work and travel ogrencisiyim ve butun herseyı amerıkadan aldım. Bu yuzden gerı vermek gibi bi sey soz konusu bile olamaz. Baska bilgisayar dediginde de evımde toplam 3 tane var. Ve hic birinde calısmıyor. Ama en cok yaklasanı laptopum. Ve oturdugumuz mevkide en ıyı bılgısayarda bende. Bu yuzden ben baska bi bilgisayar bulmam icin unıversıteye gidene kadaar beklemem gerekli. Ve giderken aileme kartımın ıcınde kalan fotoları bırakmak istedigim icin bu kadar ugrasıyorum.

Tarih: 23 Eylül 2007, 01:14 - İp: 85.***.**9.156
semkay
semkay (üye)
İzmir / Amatör

Ayrıca xp nın herseyını yukledım. sp1 falan degıl yanı.

Tarih: 23 Eylül 2007, 01:15 - İp: 85.***.**9.156
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

"Yalnız ben bilgisayarı alalı bir ay olmadı. Hp pavillion dv9410us var bende. Yalnız o zaman sorun su olabilir mi. ben bilgisayara xp yüklemek için format attım. Onceden xp vardı"

İlginç ??profilinde 11 yaşında olduğun yazıyor Bu yaşta work and travel oluyor mu?

Tarih: 23 Eylül 2007, 01:33 - İp: 85.***.**3.156
semkay
semkay (üye)
İzmir / Amatör

burkay abı ben burda yalan mı soylıcem. Sen niye benım yasımı falan sorguluyorsun. Sizinle dalga gectıgımı mı sanıyorsun. Mesajım da yaptıgım yanlıslıktan dolayı ozur dılerım. Ayrıca da 11 yasında degılım. Universite son sınıfa gectım. Profılde yanlıslık olmus herhalde ama konumuzla ilgil oldugunu sanmıyorum ki yazılarımında 11 yasındaki bi cocuktan daha oteye gittigine inanıyorum.

Tarih: 23 Eylül 2007, 01:44 - İp: 85.***.**9.156
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

"- Ve oturdugumuz mevkide en ıyı bılgısayarda bende. . Bu yuzden ben baska bi bilgisayar bulmam icin unıversıteye gidene kadaar beklemem gerekli -" evet yazılarında 11 yaşından öteye gitiğin doğru

#burkay' tarafından 23.09.2007 02:03:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Eylül 2007, 02:02 - İp: 85.***.**3.156
semkay
semkay (üye)
İzmir / Amatör

Abi sen bana yardımcı olamıcan galiba. Artık konuyu bıraktın benımle ugrasmaya basladın. Eger daha fazla yardımcı olamıcaksan lutfen soyle de yazma bı daha. Seninle benim yasımı polemige alacak zamanım yok. Sanırımki senin de bosa atacak zamanın yoktur. Eger varsa da ugrasacak baska birini bul lutfen. Eger sen gecekten su resimde gordugum adamsan da sana yakıstıramadım yalnız. Bu tur yazılara cevap atmıcam artık. Konu dısındaki yani.

Tarih: 23 Eylül 2007, 02:11 - İp: 85.***.**9.156
fotoferdi
fotoferdi (üye)
İstanbul / Firma

arkadaşım 4 gb kartlarda bu tür sorunlar çok oluyor usb li bir kart okuyucu bağlamayı dene yine olmazsa bir fotoğrafçıdan rica et onları cd ye attır bu şekilde dosyalarını kurtarabilirsin geçmiş olsun.

Tarih: 27 Eylül 2007, 09:27 - İp: 88.***.**3.249