by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Oylama

Arkadaşlar ----Ankara,li Amatörler Nerdesiniz?---
başlıklı konuda belirtildiği gibi ankaradaki fotoğraf meraklıları(Sadece amatörler değil) biraraya gelsekte gezi gibi birşey düzenlesek bundan önce açılan buna benzer konuların çoğu gibi lafta kalmasını istemiyorum ben çok istekliyim başka arkadaşlarda varsa bir oylama yapıp lider seçelim onun önderliğinde toplanıp bir gezi düzenleyelim.Mart ayı içinde bir haftasonu toplanalım.

Tarih: 8 Mart 2006, 18:46 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

ok. biz varız....

Tarih: 8 Mart 2006, 20:29 - İp: 85.***.**0.103
busbus
busbus (üye)
Ankara / Amatör

Evet biseyler yapalım artık...

Tarih: 8 Mart 2006, 20:43 - İp: 85.***.**0.186
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Burkay bey ve sayın busbus sizde başka forumlarda ankaradaki fotoğrafçı arkadaşlarımızı buraya yönlendirirseniz ve sitedeki tanıdığınız fotoğrafçılarada bu buluşmayı söylerseniz sevinirim.
saygılarımla
Benim emailim:[email protected]
msnim:[email protected]
Bana ulaşmak isteyenler buradan ulaşabilirler

Tarih: 9 Mart 2006, 12:51 - İp: 85.***.**9.206
busbus
busbus (üye)
Ankara / Amatör

Biz by_phtogpr la konustuk ve mart ayının son haftası bulusalım diyoruz . ankara lı fotograf severler olarak bir araya gelelim tanısalım. bize destek verenler buraya yazsınlar.. bizde nerde ve ne zaman toplanacagımızı kararlastırıp herkese haber verelim ...

Tarih: 9 Mart 2006, 19:55 - İp: 85.***.**0.186
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

bir acemiyi aranızda ısterseniz bende seve gelirim.

Tarih: 9 Mart 2006, 21:10 - İp: 85.***.**8.209
burakk
burakk (üye)
Batman / Meraklı

Kompak makinaya sahip bir meraklı olarak. Bende gelebilirim inşallah. Bence Cumartesi veya Pazar olsun ki çoğuluk için buluşmak kolay olsun. Onun dışında Ben bir çok Ankara'nın buluşma noktası olan gima veya ykm'nin önünü öneririm. Tabi bu gezi düzenlenecek yere göre değişebilir.Benim Fikirim bu.
Herkese bol fotografli günler.

Tarih: 9 Mart 2006, 21:21 - İp: 85.***.**3.223
akrep0681
akrep0681 (üye)
Ankara / Amatör

kesinlikle dostlar çok ii olur bana uyar benim haberim yoktu sevgili busbus haber verdi karar alınırsa haberim olsun msj atın dostlar görüşmek dileğiyle

Tarih: 10 Mart 2006, 21:15 - İp: 88.***.**8.195
mial
mial (üye)
Ankara / Amatör

[email protected] adresime tarih saat ve nereye gidilecegini yazarsaniz size aynı gün cvp yazarim.Gelmek isterim... Tesekkürler

Tarih: 11 Mart 2006, 01:16 - İp: 88.***.**9.46
sevgibasol
sevgibasol (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşlar merhaba; gezinin yeri ve buluşmanın konusunuda belirlerseniz ona göre gelmek isterim. şayet buluşup tanışmak kapalı bi ortamda sigara filan içip keyif sohbeti etmekse ben gelmekten yana değilim.... ( aşırı derecede sigara karşıtıyım )yanlız güzel fotograf çekilecek yerlere gidip piknik filkan gibi bi şeyler olursa gelmek isterim iyi günşlerrr

Tarih: 11 Mart 2006, 10:00 - İp: 81.***.**6.110
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Mesajınızı aldım katılmaktan şeref duyarım.İnşallah bir manide çıkmaz.

Tarih: 11 Mart 2006, 12:17 - İp: 139.***.**1.103