fotohula
fotohula (üye)
İstanbul / Meraklı

Ftğrfçlk Hkknda Bazı Acl Blglr

Selam olsun anıları ölümsüz kılanlara ßen lise 2 de okuyorum ve fotografçılığa merak saldım kendimce fotolar çekiyorum anıların benim için çok önemli olmasından kaynaklanabiliyor olan bu ilgimi geliştirmek istiyorum.Ve rehberlik dersimizde hocamızın ödevi oldu bu meslek seçimi ve o konu hakkında bilgiler.Sizden,ilgilenenlerden,ben yeni bir yetenekli meslektaş yetiştirmek, yol göstermek istiyorum diyenlerden yardım talep ediyorum.Fotoğrafçı olmak için ne yapmam lazım.Hangi bölüm hangi okul?? Eğitimi nedir? vs..şimdiden tşkler bu bilgiye acil ihtiyacım var çarş günü okulda güzel bir sunum yapmak istiyorum.TEŞEKKÜR EDİYORUM msn [email protected]

Tarih: 9 Nisan 2007, 09:58 - İp: 88.***.**2.22
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Alanın ne?

Tarih: 9 Nisan 2007, 13:14 - İp: 85.***.**4.160
fotohula
fotohula (üye)
İstanbul / Meraklı

süper lise tm bölümündeyim _unknown_

Tarih: 9 Nisan 2007, 13:16 - İp: 88.***.**2.22
cakiltas
cakiltas (üye)
İstanbul / Amatör

merhaba hotohula; fotoğrafçılık diye 2 yıllık bölümler var bazı üniversitelerde.

ama iki yıllık tercihcih edeceksen biraz risk almış olursun, çünkü meslek lisesi çıkışlı öğrencilerin önceliği olacak.

benim tavsiyem sen alanına (tm) ilişkin güzel bi hedef belirle, diğer taraftanda fotoğrafçılık eğitimi veren çok güzel yerler var, hobi olarak fotoğrafçılığını geliştir

Tarih: 19 Nisan 2007, 13:36 - İp: 88.***.**1.54
adem yener
adem yener (üye)
İstanbul / Amatör

eger fotografı meslek olarak edinmek istiyorsan ve seviyorsanda eğitim şart derim ve bunu için güzel sanatlar fakültesi fotografla bölümü ile başlıyabilirsin.yok ben sadece mesleğimin yanın da hobi olarak ilerletmek ve bilgi sahibi olmak istiyorum dersen linke bir göz at derim

http://forum.netfotograf.com/fotografcilik.asp?msg_id=13197

Tarih: 19 Nisan 2007, 14:49 - İp: 85.***.**3.215
  • 1