eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

Ankara Çetesi :)

bakin sevgili Netfotograf Ankara Cetesi uyeleri, artik havalar da duzeldi, bir aktivite gosterin, hayat belirtisi bekliyoruz hadi artik
yok mu soyle bir babayigit ben toplarim, organizasyonda superim diyen? ben yapayim diyecem de elime yuzume bulastiririm
mekan ve zaman onerileri yapin bekliyoruz

Tarih: 10 Mart 2008, 18:46 - İp: 81.***.**7.8
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Mekan bilmem ama bakın 23 Nisan Çarşamba'ya geliyor. Hem resmi tatil hem çarşamba !!! Ali o gün kesin izinli olur hepimizi bir araya toplayabilir diye düşünüyorum.

Mavi_izci D300'ü ve çantasını veririm sana akşama kadar sen taşırsın ben akşam alırım makinayı bel ağrısı sende kalır.

Tarih: 28 Mart 2008, 11:26 - İp: 85.***.**5.165
carpe diem
carpe diem (üye)
Ankara / Amatör

ben şu an ıspartadayım malum üniversite 20sinde vizeler bitiyor pek ankaraya gelmeyi düşünmüyordum ama etkinlik olursa ve önceden haberim olursa gelebilirim ben de

Tarih: 15 Nisan 2008, 02:02 - İp: 78.***.**8.229
madrugada1
madrugada1 (üye)
Ankara / Meraklı

mrb ankara çetesi üyesi arakadaşlar. fotoğrafa merak saldım son zmnlarda. belki başlamam konusunda yardımcı olursunuz... nerden başlamam gerekiyor?

Tarih: 18 Nisan 2008, 00:18 - İp: 78.***.**2.128
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

fotoğraf makinen yoksa forumun makinelerle ilgili teknik bölümünden başlayabilirsin

Tarih: 18 Nisan 2008, 00:21 - İp: 81.***.**7.8
madrugada1
madrugada1 (üye)
Ankara / Meraklı

evet makinam yok ama ne tür özellikler kullanmam gerektiğini de bilmiyorum. makina araştırdım internetten,öğrenci olmamın getirmiş olduğu kısıtlar nedeniyle çok pahalı geldi bana. onun için nerden başlamam gerek diye sordum...

Tarih: 18 Nisan 2008, 00:25 - İp: 78.***.**2.128
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

mesela bir kursa gidebilirsiniz, ya da kendi imkanlarınızla fotoğrafçılık hakkında bilgi edinebilirsiniz (kitaplar, internet, eğitim cd'leri vs.) zaten gerisi gelir

Tarih: 18 Nisan 2008, 00:30 - İp: 81.***.**7.8
madrugada1
madrugada1 (üye)
Ankara / Meraklı

tmm seni anlıyorum ama önce bi makina almam gerekiyo sanırım, işte sorun burda başlıyor. nasıl bi makina olmalı. şu herkeste olan digital mak.lardan mı yoksa slr mak.lardan mı???

Tarih: 18 Nisan 2008, 00:43 - İp: 78.***.**2.128
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

o soruna cevap için en başta dediğimi yapmalısın, makine ile ilgili bölümlere danış

Tarih: 18 Nisan 2008, 00:54 - İp: 81.***.**7.8