krito
krito (üye)
Manisa / Amatör

Vesikalık

normal printer yazıcı ile A4 fotoğraf kağıdına vesikalık yazdırmak için photoshop ile aynı anda 6 veya 8 hatta daha fazlası nasıl yapıla bilir yardım ederseniz sevinirim

Tarih: 31 Ağustos 2006, 12:33 - İp: 88.***.**0.32
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

buraya tıklayın

Yönetim dersleri 1.. turkeyfoto için...

Yönetim dersleri 2.. artık muhatap olunmaması gerekenler için..

devamı; gülmek için...

Tarih: 1 Eylül 2006, 10:47 - İp: 85.***.**9.132
fotoasli09
fotoasli09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sayın meslektaşım ben de size ve şahsınızda Kocaeli'li meslektaşlarıma selamlarımı iletiyorum.Emek çekip fotoğraf üreten amatör, profesyonel bütün arkadaşlarıma da iyi şanslar diliyorum.Hayırlı işler dileğiyle.

Tarih: 1 Eylül 2006, 20:38 - İp: 88.***.**0.188
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

al işte kardeş bunu ögerenince gelin damat fotografınada geçersin artık bilgi bankası konumunda olupta meslegini korumaya çalışan fotografçıları paylaşımcı olmamakla suçlayan meslekdaşlarımıza duyurulur. şimdi manisadaki bir müşterinin bana zararı olmaz mantıgıyla gidersek çorumdaki bir müşterininde manisalı bir meslekdaşıma zararı olmaz lütfen bazı şeyler bizde kalsın.saygılarımla

Tarih: 13 Eylül 2006, 17:12 - İp: 85.***.**8.8
serwetk
serwetk (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

git fotografçıya çekil ya bu nasıl iştir ya ben anlamadım emegimizi çalıyolar hem senın yaptıgım v.s ne kadar ii olacak ki herkes işine meslegine baksın..bu kadar sene harcadık bunu ögrenmek için fotografçılık bir sanattır bu sanatıda sanatçıdan başka biri yapamaz

Tarih: 11 Ekim 2006, 13:23 - İp: 81.***.**4.39