merhametli
merhametli (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

İşler Kötü

Merhaba arkadaşlar ben bir stüdyo sahibiyim benim bir sıkıntım var. Ben hala bu ilçenin en iyi fotoğrafçısı olarak görüyorum kendimi çok tutulan bir fotoğrafçıyım Photoshopu çok iyi kullanıyorum stüdyo çekimlerini babam yapıyor ama işlerimiz yıldan yıla azalıyor. Ben en iyi kaliteyi hep vermek için uğraşıyorum. işlerimizin yeniden çok canlanması için bana ne gibi önerileriniz olur mesela ne gibi değşiklikler önerisiniz. Benimle o değerli görüşlerinizi paylaşırsanız sizin çok dua ederim. İlgileriniz için şimden teşekkür ederim...

Tarih: 12 Temmuz 2005, 16:55 - İp: yok
adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

işte burda sanat çıkıyor ortaya üretkenlik ve şık oyunları ne fotograflar gördüm beş poara etmez ama tutuluyor .dolayısıyle bende ışığını bilen üretken olan fotografçı arkadaşlar arıyorum bunu herkes bilkir
.

Tarih: 14 Temmuz 2005, 18:26 - İp: yok
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

slm merhametli

sevli fikret arkadaşımla sitenin kurulumundan beridir düşlüyoruz herkesisöylediğininin aksine dijital geliyor ne olucak bu fotoğrafcılığın halidiye aklımız yettiğince arkadaşlarımıza bilgi ve birkimlerimizi paylaşıyoruz bu mantık ve kafayla gidersek "örnek sörf üzerindeki sünnet çocuğu " 3 4 yıla kadar bir çok arkadaşımız dükkanlarını kapatacak ben reklam sektörüne doğru kaydım fakat o sektöerde büyük yaralar almış dijital oralarıda karıştırmış.

benim gördüğüm çözümlerden biri gerçekci çekim gerçekci fon çalışmasai ile fotğrafı çerken fona uydurmak işik açı kadaraj olark sütüyo işlerine faydası olcak tır...

öteyandan sıva yapar gibi rutuş anlarında sonu aynı olcak

bir de birlik olup piasada çalışan verği mükellefi olmayan kemaraman ve foğrafcılarıa elemek geçici çözüm olur saonrası iyi iş iyi reklam iyi para

selam ve saygılarımla.

Tarih: 16 Temmuz 2005, 20:17 - İp: yok