oluryaben
oluryaben (üye)
Çankırı / Stüdyo Fotoğrafçısı

Emeğe Saygı Okunması Önemli

şimdi problem şu arkadaşlar belkide arkadaşın anlatmak istediği sorun sonuçta bütün fotoğrafcılar aynı işi yapıyoruz neden fiyatları indiriyoruzki sonuçta herkes birlik tek fiyat olursa iş sahibide kazanır işcide kazanır tek problem bu fotografcılar arasında neden birbirimizi batırmaya çalışalım bizim memlekette yani çankırıda böyle herkes tek fiyat ortada açık senet herkes memnun haklı değilmiyim herkes kazanıyor yok ahmet 10 liraya çekiyo mustafa beş liraya çekiyo sen niye çekmiyon misali bence bu anlayış yanlış herkes tek fiyat olmalı o zaman fotoğrafcılar kalkınır sonuçta herkesin evinde ekmek bekleyenler var saygılarımla saygısızlık ettiysem kusura bakmayın

Tarih: 28 Şubat 2007, 18:06 - İp: 85.***.**0.196
badfat
badfat (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

Unknown kardesım oncelıkle saygılı üslubundan dolayı tesekkur ederım...Ama yanlıs anladıgın yada anlayamadıgın bı noktayı sana acıklamak ısterım!Eger yolun ankaraya duserse veya yazdıklarından dolayı sana gosterebılecegım orneklerı gormek ıstersen bı cayımı ıcmeye beklerım!demıssın kı ucuza yapanlara sende kalıteden odun vermeden ısını sunsaydın!Sana su sekılde ızah edeyım pıyasada 156 metre ve 186 metre olmak uzere 2 tıp 15.2 kagıt wardır!bunlardan 156 metre olanı yanı benım kullandıgım Fuji Supreme kullanıp kullanabılecegımız en kalıtelı kagıttır!!ve ben calıstıgım ucuz fıyatlarla bu kagıta baskı yaparak calısıyorum...

Ayakta durmak zorundayız aılelerımız bızlerden ekmek beklıyor.Fıyatı ucuza cekenler yuzunden bızde ucuza calısmak zorundayız ama ben kendı sahsıma ucuza calısan arkadaslar gıbı bayat ecza ve bayat ve ınca kagıt kullanmıorum bılhassa pıyasada kullanabılecegım en kalıtelı kagıdı kullanıyorum...Okumanı ısterım

saygılarımla hayırlı ısler bol kazanclar...

Tarih: 1 Mart 2007, 17:34 - İp: 88.***.**5.74
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

şu yazıyı
"2- Meslek Biriği bu tür işlere yarar, mümkünse her yerde bir oda kurmaya çalışın ki, yasal zeminininz olsun ki haklarınızı koruyabilesiniz "

yazan arkadaşın açtığı konuları ve yazdığı cevapları hatırladıkça.. İSFO karşıtı yazılarını kendisine hatırlatmak gerekir..

önce varolan meslek birliklerimize sahip çıkalım...

Tarih: 2 Mart 2007, 09:53 - İp: 85.***.**8.30