karakuzu
karakuzu (üye)
Niğde / Stüdyo Fotoğrafçısı

Rutuş

slm arkadaşlar ben rutuş proğramında istediğim rutuşu atamıyom yani resmen siliyorya ben istiyomki tam kara kalemle yaptığımız ğibi olsun kullandığım pıroğram 06 kullanıyom iyi bir pıroğram varmı ben fotoşhop aldım lisanslı onada tam 1200 usd ödedik herkes alsın kullansın ve diğer bi konu arkadaşlarıma yani meslek taşlarıma arkadaşlar her konuyu sorana fotshopla ilğili bilği vermeyinya adam hiç bişeyden anlamıyor ona evinde ders veriyoz burdaya tşk ler

Tarih: 28 Şubat 2006, 11:12 - İp: yok
tosunami52
tosunami52 (üye)
Yurtdışı / Haber Fotoğrafçısı

Hatirlarmisiniz arkadaslar,bunun gibi bi arkadas ta akilli olun felan diyodu: her yerde oldugu gibi sitemizdede boyle keyif kaçiran tipler olacaktir tabiki bi arkadasimiz neguzel soyluyoEVRIMINI TAMAMLAYAMAMIS o da bizlerden bisi kaparsa evrimini tamamlayacak ayyy yazik bee!!Needelim Nigdelim

Tarih: 27 Nisan 2006, 21:57 - İp: 82.***.**5.28
yekta tan
yekta tan (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Henüz bu sitede yeniyim ama anlayamadığım şey buradan istediğimizi kendimiz indirirken yada bilmediğimizi öğrenirken herşey normal de başkaları yararlanacağı zaman cimrilikse katılmıyorum. Ben herşeyimi paylaşmaya hazırım. Bu arada okuyan diğer arkadaşlara da yazıyorum burada paylaşmak istediğim şeyleri nasıl ileteceğim yada burada nasıl link oluştaracağım. Bu konularda da yardımcı olabilirseniz gerektiğinde daha faydalı olabileceğimi düşünüyorum isteyen msn adresimi de kullanabilir herkesi bekliyorum sevgiler.

Tarih: 29 Nisan 2006, 14:12 - İp: 85.***.**2.138
ejder_13
ejder_13 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgili meslektasım
digitalde en iyi kara kalem gibi rutusu
anca ıstampa rutuşu ile yapablirsin
bunundışındaki hazır rotuş programları
sadece boyamadan iberet
bende karakalem rutuşu yaptım
en iyi rotus az ve öz olandır
sana ıstampa rutuşunu tafsiye ederim hele karakalem ruuşuda yapmıssan bu çok yardımcı olur sana
özellikle burun çıkarma olayında

Tarih: 1 Mayıs 2006, 00:04 - İp: 85.***.**7.30
tekilaci
tekilaci (üye)
Adana / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaşım ben 4 yıldır photoshop kullanıyorum burda arkadaşlarımla bilgilerimde değişiklikler oldu olmadı değil inkar edemem ama şu bir gerçek bilgi paylaşıldıkça güzelleşir senin bildiğin bir şeyi belki ben kısa bir yolunu biliyorumdur bunu meslektaşlarımla paylaşmazsam ben diğer tarafta nasıl hesap verecem arkadaşım (karakuzu) kesinlikle paylaşmamazlık yapma bak burda 200 kişi yiz aşağı yukarı biz burda bilgilerimizi paylaşırsak bizim avantajlarımız artar ve artmasa dahi arkadaş çevremiz gelişir diğer arkadaşlar ne fikirde bilemem ama ben böyle düşünüyorum

bütün arakadaşlarıma iyi çalışmalar dilerim
emre

Tarih: 4 Mayıs 2006, 12:29 - İp: 193.***.**1.20
sunwalker
sunwalker (üye)
İstanbul / Firma

karakuzu bu ne bıcım bır fıkırdır arkadasım ya guluyorum sana resmen photoshopa harcadıgın para sana dokunmus anlasılan sımdı sen gıdıp lısanssız kullananlarıda ıspıyonluyorsundur cok komıksın sen bıldıklerını nerden ogrendın hepsını kıtaptanmı okudun soylesene ya komık olma allah askına gordum yazdıklarını cok guldum ben bu forumu yenı buldum ve hemen arkadaslara yardımcı olabılecegım ıyı oldugum konulara bakmaya calıstım ama senın mantıga bak bu mantıkla gıttıgın surece sende forumlardan uzak dur cunkı asalaklık yapmıs olursun belkı bıraz agır bır dıl oldu ama boyle yanı
ben ne studyo fotografcısıyım nede fotografcılıkla ugrasıyorum sadece photshopla ılgılenıyorum buda yaptıgım sıtelerde ısıme yaradıgı ıcın ama cok guzel seyler cıkaran arkadaslar var gordugum kadarıyla hıc bırıne bakıp feyz almaya calısma emı gunaha gırersın. bırde bıldıgın bırkac seyı gosterde surda resmıne bır duzen ver kesmeyı bıle becerememıssın gelmıs photoshop ve mılletın bıldıklerı ıcın ahkam kesıyorsun sana ne mılletın bıldıgınden arkadasına soyledıgınden

Tarih: 4 Mayıs 2006, 23:11 - İp: 85.***.**3.95
mustafa_ozdag
mustafa_ozdag (üye)
Antalya / Meraklı

Ne yüklenmişsiniz garibana Bence fazla acımasız olmayın. Kul kusursuz olmaz.

Tarih: 7 Mayıs 2006, 02:00 - İp: 85.***.**8.51