gokhansenkon
gokhansenkon (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

!!!photoshop Srounu Yardımm!!

herkese merhabalar bir sorum var sorun şu. photoshop u açıyorum bütün plug in'leri sayıyor daha sonra kendiliğinden kapanıyor bu sorunu cözmek için yeni bir oturum oluşturdum o da 2 hafta sonra gitti simdi 3. oturumu açtım inşallah o da gitmez arkadaşlar bana format demeyin cunku cok karışık fotografcı bilgisyarı bu
cvp yazan herkese cok teşekkür ederim photoshop'la kalın...

Tarih: 23 Eylül 2006, 19:19 - İp: 85.***.**9.21
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

yazılanları anlamadıysan msn adresim [email protected] burdan hallederiz.fakat okulda olduğum için 5-6 dan sonra girebilirim haberiniz olsun!!!!!!!!!

Tarih: 28 Eylül 2006, 18:23 - İp: 85.***.**0.58
azrael
azrael (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

msconfig komutu bilgisayarda yeni olanlar için, tehlikeli bir komut. Tavsiyem ileri düzey kullanıcıları msconfigle uğraşsın. sistemi tümüyle çalışamayacak duruma getirebilirler.

Sistem geri yüklemeye başka bir yoldan ulaşmak mümkün.

BAŞLAT - PROGRAMLAR - DONATILAR - SİSTEM ARAÇLARI - SİSTEM GERİ YÜKLEME. Tıklat.

gerisi kosovalı arkadaşın dediği gibi.

#azrael' tarafyndan 28.09.2006 18:44:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Eylül 2006, 18:41 - İp: 85.***.**7.20
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

selam.. rica ederim.. teşekküre değmez..

tahminim, yaşadığınız sorun bilgisayarın donanımından kaynaklanabilir..

azrael arkadaşımızın belirttiği gibi, ileri düzey kullanıcılar ancak msconfig komutunu kullanabilir..

bu sorunlar, olsun veya olmasın.. tedbiri elden bırakmayıp fotoğrafların ve önemli dosyaların yedeğini mutlaka alın.. (herşey mükemmel gidiyorken harddisk arızası yüzünden emek harcadığım işleri kaybetmiştim)

selamlar.. kolay gelsin...

Tarih: 28 Eylül 2006, 20:49 - İp: 85.***.**8.106