yetis
yetis (üye)
Adana / Amatör

Kullanmayı Öğrenmek İstiyorum

Lütfen bu programın nasıl kullanıldığını anlatırmısınız ama teknik olarak birşey anlamayacağım kesin eğer elinizde döküman varsa gönderin yada detaylı olarak yazın şimdiden teşekür ederim en çok merak ettiğim bir vesikalığı düzgün sir şekilde kesip nasıl başka bir arka yüze geçirebilirim benim yaptıklarımda mutlaka ya resimden yada arka yüzden görüntüler oluyor [email protected]

Tarih: 3 Haziran 2004, 14:54 - İp: yok
d@rk_blue
d@rk_blue (üye)
İzmir / Firma

Ageyanalım bu konu hakkında sana net üzerinden kimse yardım etmez.kendini bosa yorma..photoshop dersleri veren siteler avr ama bunlarda bilmeyenler için değil bilipte bazı seyleri yapamayanlar için hazırlanmış..fakat bu siteyi sürekli olarak takip etmeni tavsiye ederim çünkü ilerde büyük ihtmalle burada da dersler kısmı olacak..

Tarih: 8 Haziran 2004, 16:54 - İp: yok
d@rk_blue
d@rk_blue (üye)
İzmir / Firma

Arkadaşlar bu konuda yardımcı olmak farklı,photoshop gibi büyük bir programı net üzerinden öğretmek farklı..bu programı gercekten bilen bi insan bunun internet üzerinden öğretilemiyeceğini bilir.bu ndnle mümkün oldugu kadar cok kaynak bulup bunları deneyerek öğrenmeye calısın ve karsılastıgınız sorunları forumda sorun..buradaki amacımız da o zaten..ama yeliz in bu yaklasımı tabiki güzel..takdir ettim..

Tarih: 15 Haziran 2004, 17:14 - İp: yok
  • 1