ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

Knocout2 Nasıl Kullanılır.. ?

arkadaşlar cnockout2 programını bilen bir kişi detaylı bir şekilde anlatırsa sanırım herkes memnun olucak tabi bende. şimdiden tşk ederim bu programı asadaki linkten download edebilirsiniz seriali de içinde.
ftp://218.93.16.82/plug-ins5/Corel/knockout15.zip

Tarih: 15 Ağustos 2005, 15:09 - İp: yok
feris
feris (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben uzun zaman harcayarak kendi çabamla edindiğim bir bilgiyi başkasına verirsem o kişi bu bilgiyi herkese yayar, o önemli bilgi sonun da değersizleşir.

Tarih: 4 Eylül 2005, 18:24 - İp: yok
efe09
efe09 (üye)
Aydın / Amatör

feris bilgi paylaşmayacaksınız da burada işiniz ne paylaşılan bilgilerden faydalanmakmı? ben bilgi paylaşan arkadaşlara Allah razı olsun diyorum.Stüdyosu olan arkadaşların buranın bilgisine ihtiyacı olduğunu sanmıyorum yoksa zaten stüdyo açmazdı. Diğerleri ise biz gibileri yani amatörce photoshopa gönül vermiş hobi olarak kullanıcılar.

Tarih: 5 Eylül 2005, 10:25 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

Feris senin mantığını anlmaış değilim:güzel kardeşim herkes senin dediğin bilginin yayılması için kendini yırtar sen endişeleniyorsunbu nasıl çelişki.bilginin değersizleşmesi nasıl oluyor.örneğin bir kitap okudun bu kitaptan bilgi edindin.şimdi bu kitap değersizleştimi.sen emek verdiysen bir şeye herkes senin hakkını verir zaten.lafla piyasa yapılmaz icraat gerekir.kimse bu işlerin uzmanı değildir en usta bile acmiden bir şey öğrenebilir.

Tarih: 5 Eylül 2005, 19:40 - İp: yok