ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

Knocout2 Nasıl Kullanılır.. ?

arkadaşlar cnockout2 programını bilen bir kişi detaylı bir şekilde anlatırsa sanırım herkes memnun olucak tabi bende. şimdiden tşk ederim bu programı asadaki linkten download edebilirsiniz seriali de içinde.
ftp://218.93.16.82/plug-ins5/Corel/knockout15.zip

Tarih: 15 Ağustos 2005, 15:09 - İp: yok
rey-131
rey-131 (üye)
İstanbul / Amatör

....

#rey-131' tarafyndan 01.09.2005 19:13:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Ağustos 2005, 11:33 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

tşkler rey öğrendim zaten.ilgine tekrar tşk ederim.

Tarih: 1 Eylül 2005, 17:12 - İp: yok
rasit
rasit (üye)
İçel / Meraklı

dostum knockout kullanımının mov uzantılı vido dosyasını knockout kullanımı adlı konuda belirttim ama lütfen benim verdiğim ftp adreslerini taklit etme ilgili konuya yönlendirirsen sevinirim.Bizim amacımız burada yardımcı olmak eğer verdiğimiz bilgileri herkes kendisinin olduğunu söylerse verdiğimiz emek boşa gider bundan hem siz hemde istifade etmek isteyen kişiler zarar görür ve bizimde şevkimiz kırılır lütfen bu gibi konularda taklit değilde yeni bildiğiniz ftp adresleri varsa yazınız ki herkes istifade etsin beni anlayacağını umut ederek iyi çalışmalar dilerim ve benim açtığım konuları takip etmen dileğiyle

Tarih: 1 Eylül 2005, 17:24 - İp: yok
rey-131
rey-131 (üye)
İstanbul / Amatör

bilmem farkındamısın ama ben kimseyi taklit etmiyorum senin verdiğinle benimkinin arasında dünyakadar fark var dikat etiysen ben kendim anlatım yapmışım ve onun linkini vermişim ..knockout ta gelimce benim verdiyim 43 mb dir yani seninkinle hiç alakası yok...ben sadece paylaşım olarak vermişştim yalnız taklıt değil taklit olsaydı senin de resimli anlatımların olurdu ve bende oradan körüpte vermiş olmam lazım..sonuçta burada taklit olayı yoktur..senim mov dosyası ayrı benimki ise kurulum klasörünün içinde kusura bakma ben bu suçlamayı kabul edemiyorum....madem böyle bundan sonrada bende bu forumda paylaşım yapmam verdiğim anlatımlarıda silerek tabi...

#rey-131' tarafyndan 01.09.2005 19:14:22 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Eylül 2005, 19:11 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

ne diyon yeğenim sen ne taklitisasırdın galiba mesajı yanlıs yere veya baskasına yazdın .sana ilginden dolayı tşk ettik sen ne söylüyosun.

Tarih: 1 Eylül 2005, 20:32 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

fazla heyecanlanmaburdaki insanları kara cahilmi sandın.fotoğraf kesmeyle olmuyor bu işlerforumda eski biraz.

Tarih: 1 Eylül 2005, 22:22 - İp: yok
efe09
efe09 (üye)
Aydın / Amatör

özür dilerim ama bir tespitimi belirtmeden geçemeyeeğim. Bir işin ustası vardır, sonra kalfa sonra çırak gelir doğrumu? Ama burada arkadaşlar genellikle bir kompleks içine giriyorlar. Ben bir çırak olarak amatör olarak sizden kaptığım bir kelimeyi bile değerlendirmeye çalışıyorum Bu işi kapmak öğrenmek için. Bence eğer gerçekten insanlara faydalı olmak istiyorsak birbirimizle yarışmamız gerekir. Sen az biliyorsun ben çok biliyorum edasından çıkmamız lazım. Ben dikkat ediyorum bir konuyu gayet iyi bilen bir usta başka bir konuda yardıma ihtiyaç duyabiliyor Yani lafın kısası "kimse dört dörtlük" değildir.Birbirimize yardımcı oluyoruz bundan güzel ne olabilir bu forumda.. Saygılarımla

Tarih: 2 Eylül 2005, 08:51 - İp: yok
feris
feris (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

knockout fena değil fakat kullanılabilirlik açısından çok kötü aynı işi photoshop daha iyi yapıyor.

Tarih: 2 Eylül 2005, 13:45 - İp: yok
feris
feris (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

ayrıca her bilgi paylaşılmaz, ustalar bilir?
bilgi paylaştıkça yücelmez bence olsa olsa yozlaşır.
çünkü herkes bilir se bilginin kıymeti kalmaz.

#feris' tarafyndan 02.09.2005 14:04:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Eylül 2005, 14:03 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

Feris hariaka konusmussun çok güzel şeyler anlatmıssın ama son mesajında söylediklerini anlamak mümkün değil.hangi usta hangi bilgileri verirse insana zararlı olur veya hangi bilgiler verilmez bunu anlamıs değilim.forumda serial verilmez bunu biliyorum ama adminler buna bakıyorumda hiç bir şey demiyor.eğer bunu kastediyorsan haklısın.çünkü bu emeğe saygızıslıktır diye düşünüyorum.fikirlerinede%80 katılıyorum.

Tarih: 2 Eylül 2005, 14:50 - İp: yok