steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

Eski Arkadaşlara Ricam

Burda eskisi gibi bulaşalım.bilgilerimizi paylaşalım.bence en bilgi alıp vereceğim yalnızca bu site var.burda çok güzel dostluk ve arkadaşlık var.gelin burda tekrardan buluşalım.benim bu siteden kesinlikle hiç menfatim yok.site yöneticileri beni tanımaz bile..ama ben burda çok güzel bilgiler ve çok güzel arkadaşlıklar,edindim.öğrendiğim tüm bilgileri burdaki üstadlardan aldım.eski arkadaşlara lütfen diyerek tekrar bu sitede insanlara bilgili olalım...

Tarih: 18 Temmuz 2008, 19:45 - İp: 85.***.**3.145
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

son zamanlarda durgunluğu bende farkettim nedenini bulamadım..
sanırım yaz mevsimi dolayısıyla hareketlilik yok.. (action yok)
paylaşmaksa evet ben bildiğimi elimden geldiğince paylaşıyorum bildiklerimi.

diğer tüm arkadaşları bende davet ediyorum..

herkes bildiğini paylaşsın action olsun....

Tarih: 18 Temmuz 2008, 20:12 - İp: 88.***.**6.156
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

hep böyle oluyor yazıyorum gitmiyor bidaha yazıyorum aradan 5 dakika sonra bakıyorum 2 tane aynısından mesaj olmuş gitmeyen mesaj 2 tane gitmiş..

#remi5861' tarafından 19.07.2008 03:55:33 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Temmuz 2008, 20:12 - İp: 88.***.**6.156
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

remi5861 ben yaz dan sebeb olduğunu zannetmiyorum ama İNŞAALLAH arkadaşlar tekrar eskisi gibi dönüp,bilgilerinden paylaşırız.KARA arkadaşımız, MERVEarkadaşımız ve bunlar gibi çok başarılı arkadaşları tekrar görmek isteriz..

Tarih: 22 Temmuz 2008, 15:50 - İp: 85.***.**6.5
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Selam Steve

Eskilerden gelen varda yalnizca söyle bir göz atip gidiyorlar nedenide buradaki cogu insan dalaga gecer gibi yok emege saygi yada onun gibi polemik yaratacak kelime oyunlari ile insanlari sogutuyorlar gözlemlerim sonucunda bazi eski tanidiklar kendielrine bir site kurmus ve orada toplaniyorlar birde yaz basladigi icin dügün ve otel fotografciliginin en yogun oldugu zaman bizimde yurt disinda dükkanlari kapattigimiz zaman bizde yeni firsat bulmaya basladik birazda bundan olsa gerek
Saygilarimla

Tarih: 23 Temmuz 2008, 00:53 - İp: 78.***.**9.103
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

yaz dönemi arkadaşların sezonu açıldığı için pek boş zamanları yok bildiğim kadarıyla neyse sizi tekrar görmek güzel her ne kadar arkadaşınız olmasam da

Tarih: 23 Temmuz 2008, 14:28 - İp: 81.***.**7.150
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

eminakca, last hope gerçekten sizleri gördüğüme sevindim.diğer arkadaşlardan da bir haber alırız inşaallah

Tarih: 23 Temmuz 2008, 22:32 - İp: 81.***.**5.140
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

inşallah steve. arkadaşlar işlerini halletsinler .ekmek kapıları bu olduğu için meşgul etmeyelim. sene boyu bu 4 ay var zaten. msn bile açmıyorum sırf meşgul etmemek için gerçi bizde de biraz soğukluk oldu 2 aydan fazla oldu photoshopun yüzüne bakmayalı

Tarih: 24 Temmuz 2008, 08:54 - İp: 81.***.**7.150
ersan06
ersan06 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

SELAM ÇOK UZUN SÜREDİR FORUMA TAKILMIYORDUM.
SELAM STEVE VE EMİNAKCA

Tarih: 24 Temmuz 2008, 19:53 - İp: 88.***.**1.1
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

sizlerin yazılarını okudukça çoşuyorum.dostlar ssizleri burda gördükçe nostalji yaşıyorum.bunu bilmyen anlamaz..ersan06 seni gördüğüe sevindim..

Tarih: 24 Temmuz 2008, 20:06 - İp: 85.***.**8.92
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgili hemşerim iyi akşamlar

Tarih: 24 Temmuz 2008, 21:27 - İp: 88.***.**9.113