greenthumb
greenthumb (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Digital Retouch

arkadaşlar aranızda hep photoretouch işleriyle ilgili paylaşımlarınızı sunuyorsunuz ve ortaya estetik olmayan sonuçlar çıkartıyorsunuz. Hiç araştırmalar yapıyormusunuz bilmem ama hep hazıra konduğunuz belli oluyor. şimdi size bilgi olsun diye bir link veriyorum buradaki fotoğrafları inceleyin adamlar profesyonel ajansların photoretouch işlerini yapıyorlar. hani dergilerde görürsünüz hayran kaldığınız mankenler vardır çok güzeller dersiniz ama bu siteyi gezdikten sonra hayalleriniz suya düşebilir bakın güzeli nasıl baştan çıkarmışlar.

Link
DIGATALRETOUCH

HA BU ARADA BUNU NASIL YAPIYORLAR DİYE SAÇMA SAPAN SORULAR SORMAYIN HEPSİ HİÇBİR FİLTRE KULLANMADAN PHOTOSHOPLA YAPILMIŞTIR.

BİLGİ SİTE YÖNETİCİSİNDEN.

BENDE SİZDEN BÖYLE KALİTELİ İŞLER BEKLİYORUM.

HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN.

#greenthumb' tarafından 18.06.2006 01:25:14 tarihinde düzenlendi.

#greenthumb' tarafından 18.06.2006 01:25:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Haziran 2006, 01:23 - İp: 85.***.**8.56
zensaburo
zensaburo (üye)
İstanbul / Meraklı

Birincisi, forumda sorulan "bu nasıl yapılır?" tarzı sorular SAÇMA SAPAN değildir, yanlışınız var..

İkincisi, isminizin altına fotoğraf sanatçısı yazmış olmanıza istinaden biz de sizden böyle kaliteli işler bekliyoruz...

Üçüncüsü, hadi bakalım size de kolay gelsin...

Tarih: 18 Haziran 2006, 02:01 - İp: 85.***.**4.214
greenthumb
greenthumb (üye)

evet fotoğtaf sanatçısı adayıyım desek daha iyi olur.

forumda araştırmadan soru soranlar çok ne yapayım inceledin mi bari siteyi onu sorayım.

ayrıca photoshopla yaptığım işler ara ara göstereceğim merak etme sadece uygun ortamı sağlamaya çalışıyorum.

Tarih: 18 Haziran 2006, 09:44 - İp: 85.***.**5.111
zensaburo
zensaburo (üye)
İstanbul / Meraklı

Tabii ki inceledim, photoshop bilgim orta karar olduğu için yapılanları alıcı gözle inceledim..Çok başarılı..

Tarih: 18 Haziran 2006, 11:35 - İp: 88.***.**5.153
perfect
perfect (üye)
Balıkesir / Stüdyo Fotoğrafçısı

SEVGİLİ GREEN ORTAYA HİÇ BİR ŞEY KOYMADAN UKALALIK YPTIĞININ NE DERECE FARKINDASIN.KONUŞMA TARZIN BU SİTEDEKİLERİ O KADAR ALÇALTARAK OLMUŞ Kİ.

Tarih: 21 Haziran 2006, 14:04 - İp: 88.***.**3.108
greenthumb
greenthumb (üye)

bir sivri sen varsın galiba sitede.
konuşmalarım gayet açık hazırcıların arasındasın da gocundun galiba. kiminle kaşık atıyorsun ki sen? konuşmasını bilenle gayette güzel konuşurum senin gibilerle de nasıl konuşacağımı bilirim. asıl ukalalığı sen yapmışsın.

Tarih: 21 Haziran 2006, 14:16 - İp: 85.***.**8.115
perfect
perfect (üye)

bak bakalım bu zamana kadar kiminle takışmışım.senin gibiler muhatabım bile olamaz .işine bak.kapişşşşşşşşş

Tarih: 21 Haziran 2006, 15:18 - İp: 88.***.**3.108
perfect
perfect (üye)

ben senin sadece şu söylemine kızdım
BENDE SİZDEN BÖYLE KALİTELİ İŞLER BEKLİYORUM.

HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN.
bi hoca edasıyla.herkesin bilgisi kendine yeter .ARTI SENDEN YARDIM YADA FİKİR İSTEYEN VARMI.BAY SİPSİVRİ

Tarih: 21 Haziran 2006, 15:24 - İp: 88.***.**3.108
greenthumb
greenthumb (üye)

bi insan bu kadar kaşınır ya yardımlarımı ister alır ister almazsın beni hiç alakadar etmez bu siteyi 2 senedir takip ediyorum ve hiçbir üyenin benden iyi photosop bilgisine sahip olanı görmedim elbette sizlere hocalık yapacağım siz benden faydalanmak yerine aksine ürkütüp kaçırmaya çalışıyorsunuz böyle kişilik bozukluğu yaşan insanlara nasıl davranacağımı da bilmiyorum benden çok şey öğrenebilirdin ama sen yanlış yolu seçip benimle uğraşıyorsun. yediremediysen muhattap olma artık başkalarının öğrenme hakkını gasp etme.

sen hem ne yapabiliyorsunki bana kafa tutuyorsun ne biliyorsun onu öğreneyim hangi ajansta çalışıyorsun kariyerin ne senin ne biliyorsan göster kendini de biz de ona göre eleştirelim cesaretin varsa yaptığın işleri gösterirsin bana lafla değil yapabildiklerinle gel öyle bu siteyide boşu boşuna kavgalarla doldurmayalım daha çok kavga ederim ben senin gibilerle merak etme. yaşına uygun konuş birdahakine.

Tarih: 21 Haziran 2006, 18:00 - İp: 88.***.**3.211
perfect
perfect (üye)

ŞU YAZDEIKLARINDAN SONRA SANA SADECE ACIYORUM.ZAVALLISIN

Tarih: 21 Haziran 2006, 19:40 - İp: 88.***.**3.108
greenthumb
greenthumb (üye)

iyi saol bundan sonra da bana mesaj yazmayın.
Eğer yazarsan senin zavallılığın ortaya çıkar

Tarih: 21 Haziran 2006, 19:52 - İp: 88.***.**3.211