banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

Üye Listemiz Olsa......

Sn.fdiker ve deperli arkadaşlarım.Sitemizin üye listesi olsa ve tıkladığımızda (a kişinin)galerisine ulaşsak nasıl olur?
Nerden? aklıma geldi.Hani kategori bölümüne gidiyoruz misal çiçek veya manzarayı tıklıyoruz .son 3-4 günlük fotolara ancak bakabiliyorum(z).Ama o 3-4 günlük yerde kısıtlı isimlerin fotolarına bakıyoruz.Liste olursa hiç tanımadığımız yeni üyelere de ulaşabiliriz diye düşündüm.Bazen yorum yaptığım fotolarda yeni isimlere rastlıyorum.Alttaki ikona tıklayıp tüm fotoğraflarına ulaşınca birde bakıyorum ki hiçte yeni bir isim değil.Üstelik çok beğendiğim fotosuna yorum yazıyorum yolladıktan sonra veya önce bir bakıyorum çok eski bir tarih ve tabii ayıp oluyor.Düşüncelerinizi öğrenmek isterim.ne dersiniz fdiker.selamlar.

Tarih: 9 Ocak 2006, 01:00 - İp: yok
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

Merhaba maslan41 çok teşekkür ederim bu düşünceyi de inanın sn.fdikere fazlaca yüklenmiş olabileceğimi düşünerek yazmadım.umarım bir düşünen çıkar benim yerime yazar demiştim. Sn. fdiker kolay gelsin.Ellerinize sağlık.herşey güzel oldu.Sevgi ve selamlar.

Tarih: 17 Ocak 2006, 20:15 - İp: 85.***.**6.194
utkun
utkun (üye)
Ankara / Meraklı

merhabalar,,
siteye bugün üye oldum...ankaralı amatör ve meraklılar tarafından bilgilendirilmeye feciii şekilde ihtiyacım var.uygulamada orta teoride sıfır az biraz üstü bir şahıs olarak beni duyarsanız çok sevinirim =)))
teşekkürler.....
utkun

Tarih: 18 Ocak 2006, 11:46 - İp: 144.***.**8.231
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

Aramıza hoşgeldin Utkun.Ne konuda yardım istiyorsun belirtmelisin ki seni duyan olsun.forum konu başlıklarına bak.Hangi konuda yardım istiyorsan o konu adı altında yeni bir konu(topik miydi neydi ) aç.Selamlar.

Tarih: 19 Ocak 2006, 21:50 - İp: 81.***.**8.5
a.selvi
a.selvi (üye)
Aydın / Amatör

BU FIKRİ BULANI TAKTİR ETMEK GEREKIR MESELA BEN SİTEDEKI Bİ ÜYENIN RESMİNI ÇOK BEYENDİM KOPYALAMAK YASAK GERÇİ YASAK OLMASA DA KORYALAMAM AMA NEYSE 1 ÜYENIN RESMINI ÇOK BEYENDIM AMA ONA NASIL ULASICAM???????????? İŞTE BU ÜYE LİSTESİ İÇİN 1 ÖRNEKKKKKKK

Tarih: 4 Ağustos 2006, 00:21 - İp: 88.***.**9.145
geyikrali
geyikrali (üye)
Ankara / Amatör

Bu konuda üye listesine ihtiyacınız yok ki a. selvi özel mesaj yolu ile izin isteyebilirsiniz..

Tarih: 4 Ağustos 2006, 08:35 - İp: 88.***.**5.229