malcom
malcom (üye)
İstanbul / Amatör

Mozilla Dan Girerken Sorun Yasıyorm

Arkadaslar ben mozilla ile bu siteyi acamıyorum. daha once boyle bi sorun yoktu simdi olmaya basladı ayrıca her girisimde benden kullanıcı adı ve sifre istiyor. bu sorunu internet explorer yasamıyorum. Benimle aynı sorunu yasayanlar var mı yoksa sadece ben de mi bu problem var?

Tarih: 19 Temmuz 2006, 22:22 - İp: 85.***.**5.159
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Bende yaşıyorum dersem komik olacak. Ama gariptir şu son yükseltme sürümünden beri bende de firefox ile ilgili sorunlar var. Ve dikkatimi çeken ikisi browseride karışık kullandığımda daha çok sorun yaşıyorum. Teknik yönden daha bilgili arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim.

Tarih: 20 Temmuz 2006, 13:09 - İp: 81.***.**8.46
gri_gezgin
gri_gezgin (üye)
Bursa / Amatör

Evet malcom maalesef var firefox da sorun yaşıyorum bende kontrol paneli ve mesaj servisine giremiyorum

Tarih: 20 Temmuz 2006, 16:22 - İp: 88.***.**3.236
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

mesaj servisinde bende sorun yaşıyorum, mesaj yazamıyorum ayrıca son bir haftadır siteye fotoğraf yollama girişimlerim başarısız oluyor.

Tarih: 20 Temmuz 2006, 18:13 - İp: 81.***.**3.185
malcom
malcom (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaslar eger fdiker de boyle bi sorun yasıyosa ben duzelecegine olan umudumu hepten yitirdim. anlamadıgım nokta sadece bu sitede boyle bi sorunla karsılasmam.

Tarih: 20 Temmuz 2006, 19:07 - İp: 85.***.**8.198
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Malcom firefox ile girme.Ben daha önce girme teşebbüsünde bulundum,pek hoş bir sonuçla karşılaşmadım.Bu yüzden sen benim yaptığım gibi google ile bağlan.Arada bir sorun çıkarsada genel anlamda idare eder google ile girmen.

Tarih: 20 Temmuz 2006, 22:20 - İp: 85.***.**0.108
malcom
malcom (üye)
İstanbul / Amatör

yok osmanlı ne deniyosam olmuyo ben de diger sitelere mozilla (cunku vazgecilecek gibi degil internet explorer a nazaran cok hızlı) bu siteye baglanırken de normal browser i kullanıyorum. tabi ram i dagtıyo ama napalım. explorerla sıfır sorun. anlamak mumkun degil yani

Tarih: 20 Temmuz 2006, 23:10 - İp: 85.***.**2.226
_speed_
_speed_ (üye)
Yurtdışı / Amatör

Ayni sorun bendede var mozilla bu siteyi cok gec aciyor o yuzden explorer kullaniyorum bu sayfaya girerken

Tarih: 21 Temmuz 2006, 01:54 - İp: 83.***.**9.189
akdenizli
akdenizli (üye)
Antalya / Amatör

Firefox sorun çıkarıyorsa Opera 9 kullanın arkadaşlar.türkçe desteği de mevcut.Muhteşem bir tarayıcı.Ben üç yıldır İE'yi unnuttum.

Tarih: 25 Temmuz 2006, 17:10 - İp: 88.***.**6.118
  • 1