leventyy
leventyy (üye)
Çankırı / Meraklı

Kampanya Fikri

imageturk arkadaşın, Aydınlık Türkiye fotoğrafına yorum eklerken, kendisi aşağıdaki kampanyadan bahsetti :

Aydınlık Türkiye konusunun dışında bu Ağustos ayında tek başıma bir projeye başlıyorum.. UNICEF için çocuk portreleri çekicem.. Daha sonra 100 kadar dia ile sergi.. Amaç UNICEF 'in yetkisi ve adı kullanılarak (UNICEF'le ortak) çocuklara yardım toplamak Muhtemelen sergide fotoğraflar satışa sunulacak çocuklar için, tüm gelir UNICEF 'e aktarılacak..

Okula gidemeyen (gönderilmeyen) kız çocuğu kalmayacak! Hepsi bilgisayarlı eğitim ile tanışacak.. Modern eğitim her alanda geçerli olacak.. Bunlar için uğraş veriyoruz bakalım sonuç ne olacak. Sevgiler..
imageturk

Verdiği bu bilgiyi okurken, benim de aklımda şu fikir canlandı :

BENİM AKLIMA FARKLI BİRŞEY GELDİ...İLGİNİZİ ÇEKERSE FORUMA VE SİTEMİZ YÖNETİMİNE TAŞIYABİLİRİZ...SİTEYE YÜKLENEN FOTOĞRAFLARIN, YÜKLEYEN KİŞİNİN ONAYI İLE BU KAMPANYA (VEYA BENZER KAMPANYALAR) İÇİN BASKILARININ SATILMASI...ÖRNEK VERMEK GEREKİRSE, 20X30 EBADINDA BASKI 3-3.5 YTL İSE, 10-15 YTL İLE SATILARAK (HEM İSTEYEN ÜYELERE HEM DE SİTE ZİYARETÇİLERİNE) ARADAKİ GELİRİN KAMPANYAYA GÖNDERİLMESİ... HEM HEDİYE ETMEK, HEM ODALARIMIZI SÜSLEMEK İÇİN ALINABİLECEK ÇOK ESER VAR, HEM DE FOTOĞRAFI ARACI KILARAK GÜZEL BİR YARDIM KAMPANYASINA KATKI SAĞLAMA İMKANI DA YARATILMIŞ OLUR DİYORUM..BİLMİYORUM OLURUNU OLMAZINI AMA CAZİP GELDİ GÖZÜME...

Konuyu foruma taşımak, sizlerin görüşüne sunmak ve belki de site yönetimine taşımak istedim...Yararlı olabileceğine, hoş bir paylaşım olabileceğine inandığım bu konuda yardım,fikir ve önerilerinizi bekliyorum...Sevgilerle...Biraz daha aydınlık için...

Tarih: 25 Mayıs 2006, 10:07 - İp: 193.***.**8.2
imageturk
imageturk (üye)
İzmir / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 25 Mayıs 2006, 10:21 - İp: 85.***.**8.48
leventyy
leventyy (üye)
Çankırı / Meraklı

SANIRIM BÖYLE ŞEYLERLE İLGİLENMEK YERİNE: ALİKILIÇ NİCKLİ ÜYE KENDİKENDİNE YORUM MU YAZDI VS. KONULARI TARTIŞMAK DAHA CAZİP GELİYOR TÜRK İNSANINA...GERÇEKTEN ÜZÜCÜ...

#leventyy' tarafyndan 25.05.2006 13:18:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Mayıs 2006, 13:17 - İp: 193.***.**8.2
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

sayın imageturk arkasaşım;kedi olalı bir fare tuttun.(sakın yanlış anlama sana takılıyorum.bunca tartışmadan sonra........)

fikir bencede çok güzel.bu sitedeki akadaşların iyi organize edilmiş bu tür yardım olaylarına katılımları olur.yeterki birşeyler yapılsın.birisi bir adım atsın

saygı ve selamlarımla

Tarih: 25 Mayıs 2006, 13:47 - İp: 88.***.**5.91
imageturk
imageturk (üye)
İzmir / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 25 Mayıs 2006, 17:20 - İp: 85.***.**8.48
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

eeee arkadaşlar yokmu bu konuda fikirlerin beyan etmek isteyen

nerde bu millet nerde bu fotoğrafnet.......

Tarih: 26 Mayıs 2006, 22:47 - İp: 85.***.**6.132
imageturk
imageturk (üye)
İzmir / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 27 Mayıs 2006, 23:25 - İp: 85.***.**2.64
srebrina
srebrina (üye)
İzmir / Amatör

çok güzel fikir ,desteklerim..

Tarih: 27 Mayıs 2006, 23:55 - İp: 85.***.**6.105
nisuaz
nisuaz (üye)
Bursa / Meraklı

demek sonunda harekete geçtin levent, valla bence çok hoş bi fikir.. her ne kadar bu işte yeni olsam da elimden geleni yapmak isterim.. sonuna kadar da destekliyorum:')) bence site yetkilileri ve diğer arkadaşlar da sessiz kalmasın böylesi bi uğraşa..

ışıkla,
pınar

Tarih: 3 Haziran 2006, 00:15 - İp: 85.***.**6.242
leventyy
leventyy (üye)
Çankırı / Meraklı

Pinos, bu fikir ilk aklımıza gelendi...eskidi biraz konu ve pekses getirmedi...Biliyorsun olayı biraz değiştirip başka platforma soktuk, umarım güzel birşeyler çıkacak...sevgiler...

Tarih: 3 Haziran 2006, 12:23 - İp: 212.***.**1.69
busbus
busbus (üye)
Ankara / Amatör

Fotograf satısı cok mantıklı gercekten ama forumdaki konu bu kadar ilgi gorduyse satıs nasıl olur bilmiyorum

Tarih: 4 Haziran 2006, 22:16 - İp: 85.***.**1.91