s.memo
s.memo (üye)
Ankara / Amatör

Görüntülenme Sayısı

Arkadaşalar daha önce böyle bir başlık açılmışsa affola.Silersiniz.

Benim demek istediğim şu.Ben bir fotoğrafı siteye eklediğimde, fotoğrafım yorum almadığı sürece galeride gözükmüyor.Tabiki son eklenen fotolara göre sırala seçeneği var.Ancak bir çok fotoğraf sitesinde galeri ilk açıldığında son eklenme sırasına göre gösterir fotoları.Ama burada son yorum alma sırasına göre sıralandığı için bence bir çok değerli fotoğraf kaybolup gidiyor.Bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

#s.memo' tarafından 16.03.2007 11:41:14 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Mart 2007, 11:39 - İp: 81.***.**5.238
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bu sitedede son eklenme sayısına gore gosterme secenegi var istersenız sız onu secebilir ve bugun eklenen fotografları eklenme sırasına gore gorebilirsiniz..yorum alan fotografların galeride gorunmesi bana sorarsanız bazı durumlar dısında dogru..ama eger guzel fotografların yorum almamasıysa sıkayetınız bunun yoluda kotu fotograflara yorum yazılmaması ve denetim asamasında bu tip fotografların elenmesidir...

Tarih: 29 Mart 2007, 13:06 - İp: 193.***.**1.111
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

merhaba;
s.memo' ya bende katiliyorum..ayni durum benim basima da geliyor..bir kisi yorum yazdigi zaman ard arda yorumlar geliyor..sebebide memonun bahsettigi olay...
bence galeriye giriste yeni eklenen resimler goruntulenmeli.
gaijin nickli kisiye katilmiyorum..secebiliriz fakat galeriye giriste yeni eklenen resimler goruntulenmeli..isteyen son yorum alanlari secip izlesinler..
........
yoneticilere duyrulur..

Tarih: 29 Mart 2007, 22:17 - İp: 85.***.**5.228
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bir kişi yorum yazdıgı zaman ardarda yorum geliyor demişsiniz bunda yanlıs bırsey yok..olabilir..bazı durumlar dısında tabiki..oda gercekten cok kotu,hatta berbat bazı fotografların sırf tartısma cıktıgı için galeride uzun sure kalması bu durumlardan biri ama yorum alan bir fotografa yorum lar yazıldıgı gıbı bıray once eklenmesine ragmen daha once hic yorum almadıgı halde birinin yorumuyla galeriye cıkan fotograflarda bu sekilde goruntulenebiliyor..sizin dediginiz sekilde son eklenenler galeriye cıkarsada tam tersi bir durum olacak ve eski fotograflar hiçbir sekilde goruntulenmeyecek,onları gormek bilmek içinde kişilerin galerilerini gezmek gerekecek cunku galeriye cıkmayacaklar..bu acıdan bakıldıgında son yorum alanların goruntulenmesi daha iyi bir secenek bana sorarsanız cunku zaten kategorilere bakıncada son eklenen fotograflar gorunuyor..ama bes gun once eklenmiş bir fotografı kategori baslıgı altında gormek için bazen 8 10 sayfa geri gitmek gerekiyor...birde bu acıdan bakarsanız suankı uygulamnın daha iyi oldugunu sizde gorebilirsiniz...saygılarımla..

Tarih: 30 Mart 2007, 12:22 - İp: 193.***.**3.145
  • 1