akcay
akcay (üye)
Isparta / Meraklı

Amaç Dışına Sapmak

Arkadaşlar bilmem bana katılırmısınız bazıları bu siteyi amacı dışına saptırmak istiyor.Sanki burası bir chet odasıymış gibi birilerine laf atmak,sataşmak için kullanmaktalar Bu kişilere tavsiyem başka sitelere gitmeleridir.Görüş ve önerilerinizi yazarsanız memnun olurum

Tarih: 6 Ocak 2006, 15:18 - İp: yok
akcay
akcay (üye)
Isparta / Meraklı

Sevgili çagan amaç dışından kastettiğim olayı anlayamamışsınız.Burada kastedilen fotoğraf dışı yorum ve konuşmalardır.Yosa farklı fotoğraf özelliklerinden bahsetmiyorum.Herşey için tesekkürler

Tarih: 23 Ocak 2006, 15:01 - İp: 85.***.**8.246
ca_non
ca_non (üye)
Ankara / Meraklı

KESİNLİKLE KATILIYORUM.. BU SİTEYİ HATUNLARLA DİYALOĞA GİRMEK İÇİN KULLANANLAR OLDUKÇA ÇOK
ÖRNEK
MUSTAFA86
MUSTAFA86 1 FOTOĞRAF EKLEMİŞ 160 FOTOĞRAFA YORUM YAPMIŞ. SİTEYE EKLENEN FOTOĞRAFLARIN %90'I ERKEK KULLANICILAR TARAFINDAN EKLENMİŞ... AMA SAYIN MUSTAFA86'NIN YORUMLADIĞI FOTOĞRAFLARIN %80'İ BAYANLARA AİT FOTOĞRAFLAR... MUSTAFA 86 ÇOK GÖZE BATAN BİR ÖRNEK OLDUĞU İÇİN YAZIYORUM.. YOKSA ONUN GİBİ DAHA BİRÇOK ÜYE VAR..

Tarih: 23 Ocak 2006, 15:39 - İp: 84.***.**0.226
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bende istatistiğimi isterim.

Tarih: 24 Ocak 2006, 01:20 - İp: 85.***.**9.41
akcay
akcay (üye)
Isparta / Meraklı

Sevgili ca_non tamda beni anlayan yok diyordum ki imdadıma yetiştin tesekkürler.Beytullah abi sizin gibi bir ustaya ne denilebilir ki fotoğrafların da yorumların da çok güzel

Tarih: 24 Ocak 2006, 18:32 - İp: 85.***.**8.246
wolkan16
wolkan16 (üye)
Bursa / Firma

ee nerede pazarbey abimin istatistiği....

Tarih: 24 Ocak 2006, 19:09 - İp: 81.***.**8.245
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

[>:D ] Allah Sizleri eksik etmesin başımızdan işin ilginci hepiniz haklısınız. Hatta ben bile haklıyım. Bu sorunu zaman zaman yaşadık bazılarında kendimiz başı çektik utandık bazen arkaşlarımız abrttılar biz onları uyardık. Amşunu öğrendik, İnsanlar kesinlikle aynımodel otomobiller gibi tepki vermiyorlar ve aynı kalıplara sokamıyoruz çok fazla abrtmanın anlmıyok bence. Yeterkirahtsızlık seviyesine ulaşmadıkca. Odurumlarda ortak payda hareke geçecektir site sahibi fikret arkadaşımla bu yola çıkarkenki hedefimiz "Bildiklerimizi paylaşmak belmediklerimizi öğrenmek" biz bu düşüncedeyiz hala aklın yolu birdi.

not: akcay arkdaşımızın 2 konu açıp 5 cevap vermesi fikirlerini saygılı birşekilde ortaya koymasını engellemez.

selam ve saygılarımla.

Tarih: 24 Ocak 2006, 22:58 - İp: 85.***.**0.205