bilgehakan
bilgehakan (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Objektif Tamiri

Selamlar dostlar. Ben Hakan. Yaklaşık 5 yıllık lise radyo-tv eğitimimin ardından şu anda kendime ikinci el bir analog slr makine aldım. İstanbul' da oturuyorum. Sizlerden ricam elimde 24mm canon lens var. Fakat bu lensin netlik halkası kilitlenmiş. hiçbir şekilde dönmüyor. Sirkeci taraflarında bildiğiniz iyi tamir yapan ve de nispeten ucuz yapan bir fotoğrafçı biliyor musunuz? Bu konudaki fikirlerinizi alabilir miyim lütfen. Malum öğrenci olunca her şeyin olabildiğince ucuzuna kaçmak zorundayız. Beni bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

Tarih: 9 Aralık 2008, 00:01 - İp: 85.***.**6.231
acarmob
acarmob (üye)
İzmir / Amatör

Sirkecide HAYYAM pasajında 2.ci katta MACRO FOTO/Sayın Murat KEPOĞLU beyefendiye
göstermenizi tavsiye ederim,kendisi pasajın sayılı ve güvenilir esnaflarındandır...

Tarih: 9 Aralık 2008, 11:48 - İp: 78.***.**6.45
bilgehakan
bilgehakan (üye)

Teşekkür ederim. Oraya gideceğim. Birde hayyam pasajı dediğiniz yer sirkeci garının yan tarafındaki fotoğrafçılar çarşısı değil mi? Yoksa bilmediğim başka bir yerde mi acaba?

Tarih: 9 Aralık 2008, 14:47 - İp: 85.***.**3.159
acarmob
acarmob (üye)
İzmir / Amatör

Sirkeci istasyonunda çıkışta sola dön merdivenleri çık sokakta tam karşında HAYYAM pasajı,tramvaya dikkat et. ))

Tarih: 9 Aralık 2008, 22:22 - İp: 78.***.**6.45
bilgehakan
bilgehakan (üye)

Teşekkür ederim. Umarım istediğim gibi yaptırabilirim.

Tarih: 10 Aralık 2008, 01:00 - İp: 85.***.**3.159
akkaymaz
akkaymaz (üye)
İstanbul / Amatör

sayın acarmob gardan çıkış ne hayyamda onarım için çok iyi tarif yapmış.
rica ediyoruz birde Memleketin krizden çıkışı ve ekonominin onarımı için tarif yapsa.

Tarih: 12 Aralık 2008, 23:08 - İp: 85.***.**6.77
  • 1