tanyeri
tanyeri (üye)
İzmir / Amatör

İzmirde Fotoğraf Makinası Tamiri

Merhaba;

İzmirde güvenilir fotoğraf makinası tamiri yapan firma bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirm.Canon Eos 5 analog slr makinam var program silindiri bozuldu çok acil tamir ettirmem gerekiyor özel yetenek sınavına çalışıyorum fotoğraf bölümü için yardımcı olursanız tamir konusunda çok sevinirim..

Tarih: 4 Ağustos 2008, 21:03 - İp: 81.***.**7.235
acarmob
acarmob (üye)
İzmir / Amatör

Dostum 0 555 470 00 46 dan Necip TEZEL Beyefendiyi arasanız tamirci konusunda yardımcı olabilir...Kendisi fotoğraf camiasının duayenlerindendir.Belki İzmirde tanıdığı vardır,biliyorsunuz bu işin merkezi İstanbul-Sirkeci-Hayyam pasajıdır...Selamlar...

Tarih: 4 Ağustos 2008, 22:51 - İp: 88.***.**0.213
tanyeri
tanyeri (üye)
İzmir / Amatör

Dostum teşekkür ederim. Yarın konakta yeni konak mağazasının karşısındaki foto balima gidicem orda olmazsa verdiğin numarayı ararım. Tekrar teşekkürler

Tarih: 4 Ağustos 2008, 23:12 - İp: 81.***.**7.235
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Prizma Görsel Ürünler Tamir ve Bakım Servisi

Adres:
850 Sok. No.9 Kat1 D.106 Kemerplaza İş merkezi Kemeraltı/İZMİR

Telefon: 0 232 4462088

Tarih: 4 Ağustos 2008, 23:47 - İp: 88.***.**7.204
tanyeri
tanyeri (üye)
İzmir / Amatör

Hocam teşekkürler...Verdiğiniz firmaya yarın uğrurarım...nasıl güvenilir biryermi?

Tarih: 4 Ağustos 2008, 23:53 - İp: 81.***.**7.235
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Firma sahibinin adı Nuri, şahsen tanışıklığım var. Eskiden çalıştığım firmanında bir ara servisliğini yapmıştı. Şu anda Nikon'unda İzmir yetkili servisi. Aslında makineniz Canon olduğu için tereddüt etmiştim. Ama siz yinede bi uğrayın. Beni "Darfilm'den Fikret" olarak tanır, selamımı söyleyin kendisi çözemezsede yardımcı olacaktır.

#fdiker' tarafından 05.08.2008 00:21:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ağustos 2008, 00:19 - İp: 88.***.**7.204
drego
drego (üye)
Kocaeli / Amatör

1. onurda iyi bir usta var ama şimdi adını hatırlayamıyorum. ama köre sorsanız gösterir cinsinden. en iyisi pasajın çaycısına sormak saygılar...

Tarih: 6 Ağustos 2008, 00:17 - İp: 85.***.**4.139
fomadijital
fomadijital (üye)
İzmir / Firma

FOMADİJİTAL

fotoğrafçılık ve makina

OĞUZ ERKARA

olarak 1989 yılından beri izmir kemeraltında

analog ,digital,objektif,flaş ve diğer fotoğraf makineleri tamirini yapmaktayım

her tür cihaz tamiri 3 AY garantili olarak yapılır

sorunlarınız için mail atabilir veya telefon açabilirsiniz

danışmak , fiyat tesbiti ücretsizdir

Diğer ilanlarımada bakabilirsniz konumda uzman sayılırım

9 eylül imyo elektrk mezunuyum(1987)

857 sokak Salihağa iş hanı

zemin kat pasaj içi no: P 12

konak izmir

iş tel: 0 232 445 14 99

cep tel: 0 507 270 56 56

Tarih: 4 Kasım 2010, 17:19 - İp: 88.***.**9.212
ozzz2110
ozzz2110 (üye)
İzmir / Amatör

Minolta Maxxum 5 makinemin açma kapama düğmesinde bir sıkıntı oldu. Verilen numaralara ek olarak başka gidilebilecek bir yer var mı ? Bilhassa minolta yapabilecek bir yer tavsiyesi istiyorum. Saygılar.

Tarih: 24 Haziran 2011, 10:59 - İp: 92.***.**7.23
ozgurbakan
ozgurbakan (üye)
Ordu / Amatör

Foma digitali tavsiye etmem. Nikon D800'ümü kendilerine sensör temizliği için gittim. Sensör temizliğinden sonra bakaçtan bakınca makine içinde toz gördüm. O makinede vardır siz görmemişsinize döndü durum. Sürekli kullandığım makinemin bakaçından bakınca direk ortaya gelecek bir tozu görmemiş olmam saçma olurdu. Bunun kontrolünü aldığım esnada yağmadığıma pişman oldum. O gün geç saatte aldığım ve kontrolü de geç yaptığım için mesai bitiş öncesi geri götüremedim makineyi. Baya tartıştık tabi sonuç sıfır üstüne makinemi kontrol ederkende elinden fırladı havada yakaladı. O toz sensör temizliğinde giremez edemez dedi sonra içeriye hava bastı hopp toz başka yere geçti. Hata bende pislik ve toz içinde bir dükkana makine temizliği için güvenmek hata içeride herşeyi üzerinde bir parmak toz var. Sensör temizliği haricinde bir iş yaptırmadım daha da gider miyim sanmam. Diğer işlerdeki ustalıklarını bilmem ama bana iyi ders oldu bu kadar kirli düzensiz pis bir yerden iyi bir iş beklememek lazım.

Tarih: 11 Mayıs 2017, 08:41 - İp: 176.***.**7.70
  • 1