aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

D5000 İçin Lens

Arkada$Lar herkese Merhaßa ;
Nikon D5000 aLmayı dü$ünüyOrum we ßayrama kadarda aLacağım .. Lakin D5000 18-55 Kit Lens oLarak mı aLayım yoksa Lens'i farkLı mı aLayım . ßu Lens ßana yeterLi oLur mu sizce ? we eğer dediğim gißi aLırsamda ;
Fiyatı : 1.498,90 TL . uygun mudur ?

$imdi ßen size önceLiğimi $öyLe söyLiyim ;

Gece gündüz ßu makina sürekLi yanımda oLacak we anLık fOtOğrafLarı yakaLamak istiyOrum . atıyOrum nargiLe içerken arkada$Ların iLginç yüzLerini , yada sahiL kenarında otururken tekneLeri çekmek ..

Aynı zamanda FutboL oynuyOrum we $u anda sakatım . arkada$Larımı idmandayken güzeL kareLerini yakaLamak istiyOrum . uzakLık en fazla 25 metre faLan oLur . Çünkü ßende saha içerisinde oLacağım .

ßen nasıL ßi Lens aLmaLıyım . makinada karar kıLdım sıra Lenste sadece we Gerçekten fikirLeriniz ßenim için çOk çOk önemLi .. UstaLarım i$i ßiLen aßiLerim aßLaLarım yardımLarınızı ßekLiyOrum ..

Tarih: 12 Eylül 2009, 02:07 - İp: 88.***.**4.16
aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

bize uğradı werdim 2 lira yürüdü gitti :D iyi bayramlar dedi şimdiden =)))

Tarih: 14 Eylül 2009, 03:17 - İp: 88.***.**6.82
aeron
aeron (üye)
Ankara / Meraklı

kapıya kadar gelmiş çaldıkça çalıyor..sanki başıma keman virtüözü kesildi.. bozuk yoktu ki vereyim a.q.

Tarih: 14 Eylül 2009, 03:22 - İp: 94.***.**4.34
aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

aGa her$ey güzeL hO$ta son kelimeyi sil istersen :D banLamasınLar

Tarih: 14 Eylül 2009, 03:26 - İp: 88.***.**6.82
aeron
aeron (üye)
Ankara / Meraklı

son kelimeden sen ne anladın ki..ne kadar art niyetlisin sen... a.q. : allah kahretsin demek.. buna rağmen birileri rahatsız olduysa banlayabilirler..sorun değil...

Tarih: 14 Eylül 2009, 03:30 - İp: 94.***.**4.34
aguuuuu
aguuuuu (üye)
Kocaeli / Meraklı

hahahah peki o zaman . ne bileyim msn'de o harfLer küfür ifade ediyoda .. forumlarda demek o AnLama geLiyOr . neyse topici kirLetmeyeLim aGa konu dışına taşıldı denilmesin daha sonra okuyanlar

Tarih: 14 Eylül 2009, 03:33 - İp: 88.***.**6.82