dralper
dralper (üye)
Adana / Amatör

Veee Kodak Dx 6490 Aldımmmm..

haftalardır süren araştırma sonunda bu sabah gittim ve kodak dx 6490 ı aldım.. yaklaşık 3 saattir kurcalıyorum çok hoşuma gitti makine.. özellikle manuel ayarlarda enstantane zamanını uzatarak çektiğim bi yol resmi var(evin balkonundan) görmeye değer.. 512 mb hafıza kartı, yedek batarya, samsonite çanta derken 780 'e mal oldu bana ama mtulyum arkadaşalar.. sevgili burakerenn teşekkürler yorumlar için 'nebiliyim' sana da tabi ki... denyimlerimi yazacam benden sonra makine alacaklara iyi veya kötü..

Tarih: 9 Nisan 2005, 02:46 - İp: yok
burakerenn
burakerenn (üye)
İzmir / Amatör

Hayırlı olsun dralper. Güle güle kullan bundan sonra.

Tarih: 9 Nisan 2005, 10:51 - İp: yok
dralper
dralper (üye)
Adana / Amatör

makineye yaklaşık 20 gündür kullanıyoprum en güzel özelliği süper pili var çok uzun ömürlü. ben yedek batarya bile almıştım tatile filan giderken içim rahat etsin diye ama hiç gerek yokmuş çekimlere gelince auto mod çok iyi gece çekimleri orta manuel ayarlar kullandıkça öğreneceğim ama 20 günde bile iyi çekimler yaptığıma inanıyorum.. video 320*240 8 mb'da bi kesmiyo sürekli kayıt var. zoom süper netlik iyi ancak gece flaşı zorluoyr beni bide siyaz beyaz ve sepia çekimleri daha iyi olabilirdi. ama renkler çok canlı çıkıyor... o kesin.. şimdilik bu kadar kullandıkça yazacam yine..

Tarih: 2 Mayıs 2005, 22:34 - İp: yok
  • 1