burgesue
burgesue (üye)
Samsun / Amatör

Samsung S850 Aldım Ama.....

mrb arkadaşlar ben bi hafta önce samsung s850 aldım sorun bendemi bilmiyorum ama bir türlü net fotograf çekemiyorum dewamlı bulanık oluo çokda bi bilgim yok yardım ederseniz sewinirim

Tarih: 28 Şubat 2008, 22:09 - İp: 88.***.**2.230
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

internetten makinenizin özelliklerine baktım. enstantene ayarları yapılıcak şekilde manuel modunun olduğunu gördüm. çekim modununuz manueldeyse eğer otamatik çekime getirin ve bir kez daha deneyin. yanlız otomatik mod genel çekimler için olanı olsun, makro ya da yakın çekim olmasın. yanlız deneme çekiceğiniz yer bol ışık olan bir yer olsun, mesala balkonunuzdan dışarıyı çekin. çekerken makineyi bir yere sabitleyin ve zaman ayarı yapın makine otomatik çeksin.

yani hala bulanık çıkıyorsa eğer çözüm yolunu markanın teknik servislerinde arayın bence.

birde dediğim gibi çekerseniz eğer çektiğiniz fotoğrafı buraya eklerseniz sevinirim.

#gurhan_87' tarafından 29.02.2008 09:10:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Şubat 2008, 09:10 - İp: 81.***.**4.125
sacrosanct
sacrosanct (üye)
Antalya / Amatör

Ben samsung s850 kullanıyorum,makinamdan memnunum bazen gerçektende şaşırtıyor beni ama bazende çok üzüyor ayarlarını iyi öğrenmek lazım gurhan_87 nin dediği gibi ondan sonra problem olucağını sanmıyorum.

Tarih: 3 Mart 2008, 03:06 - İp: 88.***.**6.78
  • 1