leylimley
leylimley (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Mercury mi Samsung 301 Mi?

arkadaslar MERCURY S-830D 8.0 MP mi Samsung dijimax 301 mi sizce hangisi daha iyi

#leylimley' tarafından 23.10.2005 17:41:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Ekim 2005, 10:43 - İp: yok
kobra
kobra (üye)
Sakarya / Meraklı

Paranı çöpe atma o makinadan hiç bir şey olmaz

Tarih: 23 Ekim 2005, 15:18 - İp: yok
leylimley
leylimley (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Sevgili "kobra" biraz daha acarsan sevinirim yani hangi ozellikleri ise yaramaz sesor u kabul ediyorum CMOS olması kotu onun dısındaki negatif yanları neler birde fiyatına gore iyi degilmi fiyatı 157 milyon.

Tarih: 23 Ekim 2005, 15:27 - İp: yok
kobra
kobra (üye)
Sakarya / Meraklı

Arkadaşım 3 mp çözünürlüğü yazılımla 8mp e çıkaran bir makinanın başka yönlerine bakmana zaten gerek yok diğer yönleri 4/4 lük olsa ne olur

#kobra' tarafyndan 23.10.2005 18:08:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Ekim 2005, 18:05 - İp: yok
leylimley
leylimley (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Sevgili "kobra" murcury gorunum acısından yani arayuz acısından bana cok hos geldi ozelliklerden pek anlamadıgım icin buraya yazdım senden ricam bu makineyi alırsam professiyonel olarak degilde normal anı resimleri hatıra resimleri cekmem mumkunmu negatif yanlarını soylersen sevinirim cunku benim maddi imkanlarım kısıtlı en fazla 160 milyona kadar bi makina alabilirim bu makinada uygun geldi ama benim demek istedigim isimi gorurmu. Tesekkur ediyorum.

Tarih: 23 Ekim 2005, 18:12 - İp: yok
kobra
kobra (üye)
Sakarya / Meraklı

Şöyle söyliyim o zaman bu makinayla güneşli havalarda dışarıda yapacağınız çekimler sizi tatmin edecektir ancak ışığın az olduğu iç ve dış çekimlerin hiçbiri hoşunuza gitmeyecek ve işinize yaramayacak forumda eski konulara bakarsanız eski tip cmos algılayıcıya sahip makinaların kullanıcılarının hepsinin şikayetinin bu olduğunu görürsünüz şayet bu benim için sorun olmaz diyorsanız karar sizin

Tarih: 23 Ekim 2005, 19:39 - İp: yok
  • 1