sanchalf
sanchalf (üye)
Ankara / Amatör

Makinamı Yenilemeyi Düşünüyorum

samsung uca 3 modem dijital foto makinam yeterli gelmemeye başladı
daha çok manual ayarın olduğu ve biraz daha optic zoomu olan en fazla 350 dolara kadar bi makina almayı düşünüyorum
ne tavsiye edersiniz
arkadaşlarımda kodak 7440 ve bi tane de fuji s550 gördüm
nasıl makinalar ve başka ne önerirsiniz

Tarih: 23 Temmuz 2005, 12:07 - İp: yok
luckyman
luckyman (üye)
Kırşehir / Meraklı

Merhaba!ben 2 ay kadar önce z740 aldım.Çok memnunum.Yalnız bu makineyi 350 dolara alamazsın.

Tarih: 23 Temmuz 2005, 19:08 - İp: yok
patrick
patrick (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba...
Ben de Kodak Z740 kullanıyorum ve gayet memnunum.Manuel focus haricinde hemen hemen tüm manuel ayarları var. Kullanımı ve fotograf kalitesi beni yeterince tatmin ediyor. Ama Lucyman'ın da dediği gibi 350$ fiyat kısıtlamasıyla alamazsın.Ben de almadan önce çok araştırdım ve 1 ay öncesinde en düşük 620 Ytl fiyatla satılıyordu.

Tarih: 25 Temmuz 2005, 11:52 - İp: yok
sanchalf
sanchalf (üye)
Ankara / Amatör

ilginiz için çok teşekkürler aslında ben de oZ740'ın görünümüne ve kalitesine hayran oldum bütçemi zorlayıp almaya çalışacağım

bu arada ne olmuş foruma bi başlığı yüz üzerinde kişi okuyor fakat sadece iki cevap yazılıyor.Önceden böyle değildi.Neyse yaz mevsiminde bulalım suçu...

fikrini bildiren arkadaşlara tekrar teşekkür ederim

Tarih: 28 Temmuz 2005, 16:44 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Yashika -Kyocera finecam M410 r modelini bir incelesene..
Alacağın en son makine Hp veya Kodak olsun..

Tarih: 28 Temmuz 2005, 19:41 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ben konuca minolta z3 öneririm.Şu an birine aldım ve geçici olarak kullanıyorum. 240 euroya aldık.Fiyatı çok iyi.Performansı mükemmel .Söylediğin 2 makinadan çok daha üstün.Titreşim önleyici sistem var ki çok iyi çalışıyor. Ayrıca kalem pil kullanıyor.Kodak alırsan muhakkak yedek pil alman gerekecek.1 cm den makro çekim yapıyor.Fiyatınagöre mükemmel.Ben kendime s2 aldım.Neredeyse 2 kat para verdim.BU konuda forumda bir konu açtım oraya bakabilirsin. 2-3 gün sonra s2 gelecek onun içinde bir konu açıyorum.

Tarih: 29 Temmuz 2005, 00:15 - İp: yok
  • 1