carli
carli (üye)
Yurtdışı / Amatör

Kompakt Makina Onerisi

Merhaba arkadaslar,

Bugune kadar Canon S1 IS kullandim ve fotografciliga cok fazla vakit ayiramadim. (Dolayisiyla genelde otomatik ayarlarinda kullandim S1'i) Artik kolay tasinabilecek bas-çek bir makina istiyorum.

Gomlek cebinde tasinabilecek, keskin ve net fotograf çekebilecek, IS olan, Yuksek ISO orani destekleyen bir fotograf makinasi almak istiyorum.

Forumda bahsedilen bir kac modeli inceledim, Fuji f30fd ve f31fd hosuma gitmisti ama boyut olarak biraz dusundurdu ve Turkiye'de bulmak zor saniyorum. f40fd ise anladigim kadariyla biraz daha geride kaliyor bu modellere gore. as 'in kizinin cektigi fotograflari gayet guzeldi fakat dusumdugum fiyatin biraz ustunde kaliyor bu model (pentax a20).

450-500 ytl civari onerebileceginiz bir model varmi?

(Kisacasi CANON S1'in otomatik ayarlarinda fotograf cekebilecek bir makina ariyorum. Artilari olursa fena da olmaz. )

#carli' tarafından 20.09.2007 12:28:17 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Eylül 2007, 12:00 - İp: 82.***.**7.38
carli
carli (üye)
Yurtdışı / Amatör

Arkadaslar Pentax Optio A30 da karar kildim. Bir akrilik olmazsa onumuzdeki hafta alacagim.

Tarih: 22 Eylül 2007, 08:07 - İp: 82.***.**7.38
carli
carli (üye)
Yurtdışı / Amatör

Acikcasi dun bir gelisme oldu ve fuji f31fd buldum. Yaklasik 550 ytl ye geliyor. (yurtdisi)
Ayni sekilde pentax a30 ise 350 ytl.
Fuji ile pentax in arasindaki fiyat farki kadar resim kalitesindede fark varmi acaba?

Tarih: 24 Eylül 2007, 05:46 - İp: 82.***.**7.38
  • 1