burakisa
burakisa (üye)
İstanbul / Meraklı

Istanbulda Nerden Dslr Alinir?

Canon eos 20d almak istiyorum ama erkayalarinki gibi bir fiyat da istemiyorum.Ikinci yada sifir olmasi farketmez yeterki uygun fiyatli olsun.

Tarih: 3 Aralık 2004, 19:11 - İp: yok
guleryuz
guleryuz (üye)
İstanbul / Meraklı

sevgili burak arkadaşım güzel soru sormuşsun ama...

nasıl derler biraz kendin araştırma yapman lazım derim. istanbuldaysan in sirkeciye dükkan dükkan gez sana en uygun fiyat veren yerdende al derim. sirkecideki tüm dükkanlar zaten distribitorlerden düşük fiyata makine veriyorlar. he bu tabii 300 400 $ veya € olmuyor ama sonuçta uygun fiyat veriyorlar ve cok degişmiyor fiyatlar. 5 10 lira aşagı yukarı.. he bu bana yetmez dersen yurt dışından getir derim u da garanti sorunlu olabilir. istanbul dışındaysan gir internete yaz canon diye canon satan bi ton yer var. online alış veriş yapabilirsin artık heryerden. bu sitedeki forumlarıda bi gözden gecir zaten fiyatı belli oluyor. 1980 € kit 1860 bady ... bunun altına bulursan nakit bence al derim. erkayalar garantili olursada başın agrımaz derim. kolay gelsin şimdiden...

Tarih: 3 Aralık 2004, 22:19 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

yurdışından almanı tavsiye ederim..Boşu boşuna 300-350 dolar yada euro fazla verme.Zaten 20d gibi bir makinanın sorun çıkartacağını sanmıyorum...

Tarih: 4 Aralık 2004, 13:46 - İp: yok
  • 1