brighton
brighton (üye)
Ankara / Amatör

Fujı S5600 Turkce Kluulnım Klavuzu

Merhaba, bugun fuji S5600 almaya karar verdim, ancak Turkce kullanim klavuzuna ihtiyacim var. Ingiltere'de yasiyorum su anda, o yuzden burdan edinmem imkansiz..gonderebilen olursa cok sevinicem.

mail adresimi vereyim; [email protected]

simdiden tesekkurler...

Tarih: 7 Ocak 2006, 15:04 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Hay allah ingilterede de mi ankara var?? lan arkadaş ben sadece insanlar çift yaratılır mış diye bilirdim.demek şehirlerde de çift oluryormuş.İngilteredeki ankarada ispanyolcamı konuşuluyor?yoksa grey ordada mı yaygın?
Ama güzel olan ne biliyor musun:orada da ytl geçmesi:"yurtdisinda yasiyorum su anda, ikisi arasinda 100 ytl fark var; S5600 525 digeri 425 ytl...
paylasimlarinizi bekliyorum...
kalin saglicakla..."
hadi bakalım kaldık biz sağlıcakla ..

#burkay' tarafyndan 07.01.2006 15:46:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Ocak 2006, 15:46 - İp: 85.***.**2.171
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sayin Burkay, sizin gibi bir "bilir kisi" ye bu cevabi hic yakistiramadim... kibar bir dille soyle belirteyim; ben Ankarali'yim ve Ankara'da yasiyorum, Ingiltere'ye gecici bir sure icin geldim, Ankaraya tekrar donecegim ve artik orda yasicam. Bu yuzden formu doldururken Ankara' yi tercih ettim.Yasadigimiz yerin burda o kadar da onemli olmamasi gerekir, onemli olan sorunlara cozum bulmak !...

ikinci olarak da; kodak £179.99, fuji £223 diyerek insanlarin kafasini karistirmaya gerek yoktu. Direk Ytl hesabina cevirerek yazdim, sanirim kotu etmisim...

alay konusu olacak seyler yazdigimi sanmiyorum...

Turkce Kullanim klavuzu hakkinda bi bilginiz varsa onu rica edeyim !!! Bu konuyu onun icin actim...

KALIN SAGLICAKLA !!!...

Tarih: 7 Ocak 2006, 16:26 - İp: 85.***.**2.171
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

bende bildiğim için yaztım zaten. merak etme burda kimsenin kafası karışmaz herkes son derece zeki ve aklı başında insanlar.
hemen sağ üst köşede arama butonu var yaz bakalım oraya "kullanma kılavuzu" diye bak bakalım neler okuyacaksın.

Tarih: 7 Ocak 2006, 16:29 - İp: 85.***.**2.171
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

brighton,
[email protected] ye isim ve adresini ve S-5600 için kullanım kılavuzu istediğini mail at ve sana bayram sonrası adresine ücretsiz türkçe kılavuz gönderilir. Sevgilerle...

Tarih: 7 Ocak 2006, 16:32 - İp: 81.***.**1.43
bbraun
bbraun (üye)
Yurtdışı / Amatör

Burkay bey yaklasiminiz cok komik geldi, üstelik yasinizin kemale ermis olmasina ragmen espiri anlayisiniz biraz enterasan.

positif bilgilendirmen icin tesekkür ederim 2 ay icerisinde bir fujifilm s5600 almayi planlamaktayim ve ebayden almayi dusunmekteyim, aynisinda türkiyedeki kardesimede alacagim ve dil sorunu olacagini tahmin ederken sizin verdiginiz cevabin aynisini kardesim icin uygulasak yardimci olunurmu?, aksi taktirde internetten indirebilecegimiz bir pdf (acrobat reader) dosyasi mevcutmu?.

Tesekkürler.

Tarih: 12 Şubat 2006, 12:47 - İp: 89.***.**2.121
  • 1