nebiliyim
nebiliyim (üye)
Ankara / Meraklı

Dx 6490 Aldım Ne Yapayım Çıldırmak

F 717 ,FZ 20 AMERİKA,DUBAİ DERKEN 1 YILDIR SÜREN MAKİNE SERÜVENİMİ DX 6490 ALARAK BİTİRDİM İŞİN İLGİNCİ İLK ALMAYI İSTEDİĞİM MAKİNE DE 6490 DI DAHA SONRA SİTEYİ KEŞF EDEREK HEDEFİMİ YÜKSELTTİM TAM SIYIRMAK ÜZEREYKEN KODAK KAMPANYASI İLE 599 YTL 12 TAKSİTLE 6490 ALDIM AKLIM Z20 DE KALDI AMA ARTIK HEDEFİM KENDİMİ GELİŞTİRİP HEVESİM DEVAM EDERSE PROF.BİR MAKİNE ALMAK FİYAT İÇİN NE DERSİNİZ?

Tarih: 2 Mart 2005, 18:33 - İp: yok
tsaylan
tsaylan (üye)
İzmir / Amatör

...

#tsaylan' tarafından 30.10.2012 22:07:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2005, 17:45 - İp: 85.***.**7.218
halil75
halil75 (üye)
İstanbul / Meraklı

ya mübarek fz 20 yi satışa cıkarttık sıfır alet garantisiz 1 gb kart dahil 570dolar yani 740 750 ytl. hiç görmedin mi ben şimdi arıyorum millet olypmpus c5000 e 420$ istiyo seri ilanlarda bende kafayı yiyorum....... herkesin malı altın aslında bizim mal altın ben ne yapayım.............. hemde coooooook uygun yazmış bu na diyicen işte böyle bişey....

#halil75' tarafından 20.03.2005 19:38:41 tarihinde düzenlendi.murat kardeş agzına saglık cok güzel yazmışsın niye çünkü 2 aletide kıyasladın ve biliyosun ben mi
llete canon s1 almayın yanarsınız dediğimde insanlar bana sen sorunlusun diyolardı uslubumdan ötürü niye diyodum çünkü bizzat denemiştim de o yüzden aynı senin gibi .....1 e 1 kıyaslayabiliyosun o zaman hersey ortaya cıkıyor zaten ......

#halil75' tarafından 20.03.2005 19:42:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2005, 19:36 - İp: yok
nebiliyim
nebiliyim (üye)
Ankara / Meraklı

Sevgili mrtpab

öncelikle cevap yazdlığın için teşekkür ederim(18 gün sonra tek cevap yazan sen oldun sağolasın.) geç cevap yazdığım için ise özür dilerim ancak mesajını ancak 10 dk önce gördüm.Verdiğin bilgiler için sağol...

Sevgili halil75

forumu iyi takip ediyorsun önceden yazdığım mesajları okumuşsundur eminim çünkü ben senin tüm mesajlarını okudum sebebi senin gibi fz 20
sempatizanı olmam..6490 ı tercih etmemin sebebi açıkcası uygun fiyatlı ve uygun vadeli bulmam oldu yukarıda belirtmişdim aldığım şartları..Açıkcası şuan 6490 beni tatmin ediyor hatta forumda yazılan olumsuz yorumlar sonucu çok daha başarısız bir makine beklerken beklenti üzeri bir cihazla karşılaşmak beni şaşırttı.Yeni başlayacak arkadaşlara önerim üstadların tavsiyelerini dinlerken kendi durumlarını da göz önüne alarak karar versinler. Çünkü bu işten anlayanların bir makineden beklentisi ile yeni başlayanların beklentisi çok farklı.Oldukça ideal bir başlangıç makinesi diyebilirim.Saygılar sevgiler

Tarih: 24 Mart 2005, 23:39 - İp: yok
halil75
halil75 (üye)
İstanbul / Meraklı

sevgili kardeş
beni bu forumlarda herkes kötü tanıyo herhalde ama ben insanlar aldanmasın diye yazıyorum yoksa ne işim olur sadece dayanamıyorum. bazen sivri dilli oluyorum
adam fz 20 yi kötülüyo s1 daha iyi diyo
biri 700 ytl ye a 85 aldım falan diyo
biri hp mükemmel alet diyor. biz millete 1 gb kart dahil o kutusunda fz 20 s veriyoruz millet hala garnti soruyo 1 haftalık makina ben bu ülkeyi anlayamadım yemin ederim sana..........
ben makinamı saatım sonra biri aradı makinayı alayım diye siz kaça aldınız dedim (1300 ytl fz20 k ) ne diyim tekrar alıcam hatta 4 tane isteyenlere allah rızası için vericem 500 dolara uzakdogunun en ucuz yerinden alıyorum ben belkide 450 dolara alırım belli olmaz bide kart 1 gb oda 60 65 dolar al sana 500 dolara alet .................
arif olan understand.......
forumda herkes kendi makinası övüyo bu gayet dogal ama ben bizzat fz 20 ve canon u luyllandıgım için biliyorum canon alıcaklara lama diyorum kodak ve olypmpus için bi
şey diyemeyeceğim bende şimdi makinasızım görüşlere acıgım .......
tekrar teşekkür ederim .

#halil75' tarafından 26.03.2005 23:36:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Mart 2005, 23:34 - İp: yok
deepblue
deepblue (üye)
İzmir / Amatör

Sn.Halil75 arkadaş,bir canon A75 kullanıcısı olarak sizi canon hakkında olumsuz görüşlere götüren nedenleri öğrenebilir miyim?
Çünkü A75 i verip özellikle s serisine geçmek istiyorum.Bir yanlışlık yapmayayım.Dünyanın parası boşa gitmesin sonra!
saygılar....

Tarih: 28 Mart 2005, 05:04 - İp: yok
halil75
halil75 (üye)
İstanbul / Meraklı

sevgili arkadşım ben canon düşmanı değilim bunu öncelikle belirteyim .sadece fiyatları cok pahalı tr de onu anlatmak işstiyorum bende canon kullandım 700 ytl ye bana göre a 85 -95 cok pahalı yada sizler cok zenginsiniz yada bi canon s1 e 550 euro vermem ben isteyen versin ben sadece yeni alacak olanlara bunları söylemek istiyorum.yoksa bu işi cok iyi bildiğimide savunmuyorum . canonun makinaları güzel mesela 300 dbende almak isterim ama yurtdısı ile arada ucurum var bunu anlatmaya calışıyorum bide canon s1 alana kadar gidin. fz 20 alın diyorum yanlış mı söylüyorum o tartışılır sadece benim görüşüm bu.

Tarih: 28 Mart 2005, 23:32 - İp: yok
  • 1