guguscuk
guguscuk (üye)
İstanbul / Amatör

Canon Powershot Sx30 Is

oncelikle herkeze selamlar ,sizlere birseyler sormak istiyorum PowerShot SX30 IS makinasiyla iygileniyorum yaptigim arastirmalarda youtube bazi videolara rasladim sizce bu gercekmi yani bukadar zoom yapabilirmi bu makina saygilar. bi bakin http://www.youtube.com/watch?v=GExxoquz7KM&feature=related

Tarih: 19 Ocak 2011, 22:17 - İp: 62.***.**4.49
sinarit65
sinarit65 (üye)
İstanbul / Amatör

slm arkadaşım bende senin gibi kompaktmı,yoksa slr makinamı alayım diye çok düşündüm.Benden önce bir arkadaşım 1000d almıştı onu biraz kurcalama fırsatım oldu ,o iyi bu kötü diye birşey söylemek istemiyorum bu tamamen senin bu makinelerle ne yapmak istediğine bağlı.Kendini geliştirip bir fotoğraf aşığı olma yolundaysan kendini geliştirebilmen için slr makina al derim ama benim gibi birhevesle alıp arada bir fotoğraf çekeceksen ve makina çekmecede duracaksa o kadar yatırıma yazık olur derim.Ben canon sx 30 is aldım henüz deneme fırsatım olmadı merakla hemen zoom olayını kontrol ettim bence yeterli ama gerekli incemeleri yaptıkta sonra burada paylaşabilirm.Türkiyede çok pahalı olduğundan ortalama 1000 tl gibi yurt dışından 700 tlye aldım

Tarih: 27 Ocak 2011, 23:49 - İp: 78.***.**6.42
guguscuk
guguscuk (üye)
İstanbul / Amatör

cektigin fotograflari paylasirsan birde makinanin iyi ve kotu yanlarini yazarsan cok sevinirim saygilar.

Tarih: 28 Ocak 2011, 20:21 - İp: 62.***.**1.128