ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

Canon A520 Mi Kodak Z730 Mu?

arkadaşlar dijital fotoğraf makinesi almak istiyorum ne alacağıma kara veremedim aklımda aslında canon a 520 var ama kodak z730 da düşünmeye başladım nedersiniz sizinde bilgilerinizden yararlanmak istedim bana bi yardımcı olursanız çok sevinicem şimdiden saolun

Tarih: 21 Ekim 2005, 21:55 - İp: yok
ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

o zaman hiç düşünme canon a520i al derim ben çok araştırdım o paraya en iyisi bence bu pek vakit kaybetme çünkü araştırdıkça aklın karışır 2 ay araştırdım ben baştada canon diyodum sadece boşuna vakit kaybetmiş oldum bu kadar araştırarak tabi fotoğraf makineleri üstüne bilgim arttı dediğim gibi hiç başka bi ürüne bakmana bile gerek yok canon a520i al

Tarih: 16 Kasım 2005, 11:23 - İp: yok
kcbilir
kcbilir (üye)
İçel / Meraklı

Henüz makine almadıysan sana benim Kodak Z740'ımı önerebilirim. Özelliklerini bi incele. 5 ay kullandım, çiziksiz, kutusunda ve daha 1,5 sene garantisi var. Yanında orijinal taşıma çantası hediye...
500YTL

Tarih: 17 Kasım 2005, 02:07 - İp: yok
falko
falko (üye)
İzmir / Amatör

kcbilir bu yorumu benim içinmi yaptın bilmiyorum ama sanırım öyle. İlgine teşekkür ederim. 500 ytl benim için fazla ayrıca ben ürünü taksitle almayı düşünüyorum. 5 ay kullanılmış bir makina içinde bence epey pahalı tabiiki bu benim fikrim . ayrıca ben izmirdeyim bu iş zor olur

Tarih: 18 Kasım 2005, 20:33 - İp: yok