ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

Canon A520 Mi Kodak Z730 Mu?

arkadaşlar dijital fotoğraf makinesi almak istiyorum ne alacağıma kara veremedim aklımda aslında canon a 520 var ama kodak z730 da düşünmeye başladım nedersiniz sizinde bilgilerinizden yararlanmak istedim bana bi yardımcı olursanız çok sevinicem şimdiden saolun

Tarih: 21 Ekim 2005, 21:55 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili ersan ,
ben senin yerinde olsam zaten kodak almam ancak manuel ayarlarının da + seçenek olduğu Yashika _kyocera M 410 R makineyi aydınlar.com veya yalcınlar.com adreslerinden araştırırdım.

Tarih: 27 Ekim 2005, 17:44 - İp: yok
ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

öncelikle mrb canon a520 en ucuz aydınlar foto markette 462 milyon 13 taksit yanında 256 lık kartta hediyesi bunuda unutmamak lazım bende hala alamadım a520 araştırıyorum ne dense internet daha ucuz kolay gelsin

Tarih: 27 Ekim 2005, 19:11 - İp: yok
guleryuz
guleryuz (üye)
İstanbul / Meraklı

canon a 520 + 256 mb card hediyeli aydınlarfoto da 465 ytl 12 taksit ....

Tarih: 29 Ekim 2005, 12:15 - İp: yok
guleryuz
guleryuz (üye)
İstanbul / Meraklı

canon a 520 + 256 mb sd kıngston kart erkayalar garantili 465 ytl 12 taksit... aydınlarda.. bilgine..

Tarih: 29 Ekim 2005, 12:24 - İp: yok
ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşlar sonunda canon a520 aldım herkese yadımları için teşekkür ederim

Tarih: 14 Kasım 2005, 19:01 - İp: yok
falko
falko (üye)
İzmir / Amatör

bende canon a520 ile kodak z700 arasında kararsız kaldım tercihim ne olmalı sizce

Tarih: 15 Kasım 2005, 01:35 - İp: yok
ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

ben daha bugün aldığım için canon a520 pek objektif olamam ama kodak z700 kabalığı ve bazı manuel ayarlarını olmaması,makrosunun 10cm olması lcd ekranın küçük ve çözünürlülüğünün kötü olması z700den uzklaştıran faktörler ama 5x optik zoom oluşu bi artı fiyatı sanırım canona göre daha düşük bide video kaydı sınırlı değil fakat 13 fsb buda bi olumsuzluk aslında yani karasız kalmakta haklısın ben z700 düşünmemiştim çünkü manuel ayarları yok sanıyordım ama varmış aslında en büyük faktör biri kodak öbürü CANON ama sen bilirsin şimdiden hayırlı olsun aldım diye değil ama bence canon a520i seç derim ben kolay gelsin

Tarih: 15 Kasım 2005, 01:49 - İp: yok
falko
falko (üye)
İzmir / Amatör

teşekkür ederim ersan canon la ilgili söyleyebileceğin başka bir şey varmı acaba ben bu güne kadar kodak'a odaklanmıştım ama bu siteye girince kafama canon takıldı açıklar sevinirim.

Tarih: 15 Kasım 2005, 01:53 - İp: yok
ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

aynı süreci ben 1 ay önce yaşadım aklımda canon yoktu başka markalar vardı ama bu siteyle tanışınca canonun nikonun iyi markalar olduğunu daha net öğrendim 1 ayı geçgindir de araştırdığım için kompakt makinelerde canonun öbür markalara göre bence üstünlüğü var çoğu markada mesela manuel ayarlar yok nikonun kompakt modellerinin 1 veya 2 sinde var sanırım 1 2 de başka markalarda sanırım en büyük özelliğide tabi fotoğraf kalitesi yani canondan vazgeçme derim bide para aralığın nedir ve neleri çekmek için makine alıcaksın onuda öğrenebilirmiyim acaba o zaman daha iyi yardımcı olabilirim

Tarih: 15 Kasım 2005, 02:02 - İp: yok
falko
falko (üye)
İzmir / Amatör

450ytl yi zor geçerim diye düşünüyorum oda anca a520 yapıyor. Daha önce Ricoh Caplio RX marka makinem vardı gerçekten çekimlerinden çok memnundum nedendir bilemem ccd sinde bi sorun oldu onu geri verip almayı düşünüyorum.

Tarih: 15 Kasım 2005, 23:12 - İp: yok