kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Zirvede Yakma Sorunsalı 12/07/2009 Pazar

Ateş yakıldı iştişare yapıldı, ne yakıldı ne yakılmadı bilinmez..Ama ateş yakıldı ,sönmeyecek ateş bu..İsteyen istediğini burada gelir yakar artık, emmiler..Ateş hazır..

Ateş-i suzan-i firkat

Ekleyin gali..

[Lazut'un da kulakları çınladı gali ]

Tarih: 13 Temmuz 2009, 17:59 - İp: 88.***.**1.21
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Çatalca da duruşmalar iptal edilmiş.
Silivri ye de mazeret gönderin diye mesaj gönderdi baro.
Ergenekon davasının temeli çökmüştü şimdi de çatısı uçtu. Anlayanlar için bunda da bir hikmet vardır.
Bugün de çorlu da duruşma vardı. Tehlike mukabili olabilir diye biladeri gönderdim. Sağ salim varmış.

Buraya da kesif şekilde yağıyor kumköy abi rahat ol. Dün gece dışarıyı seyrettim yağmur yağarken. Yoldan dere gibi akıyordu sular keza. Ama yüksek yerde olduğumuz için aşağıya aktı gitti hep sular yerçekimi mantalitesi mukabili.

#okyanus' tarafından 09.09.2009 13:12:14 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Eylül 2009, 13:11 - İp: 85.***.**7.209
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

okyanus hocam
bu erginekoncular türbe gibi mi diyorsun, kurcalamayı bırakın bu çatıydı çömlekti işaret çarpılacaklarmı diyorsun...

Tarih: 9 Eylül 2009, 13:15 - İp: 81.***.**3.185
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

atakan mürteci mürteci konuşma. insan acizmi olurmuş hiç.
zaman zaman böyle sel felaketleri olmuş. eskiden osmanlıdada yaşanmış benzer şeyler.
Allah afatsız versin derler buralarda.
lazut hocam gibi bizdede az yağıyo.

Tarih: 9 Eylül 2009, 13:15 - İp: 85.***.**4.111
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Okyanus gelseydin ya çorluya,dönüşte de bana uğrardın başka yoldan geçerek dönüş mertebende,yani..
Niye gelmedin madem,, D100 kapalı zati geçemezdin, paralı yol duruma göre değişiyor kapanıyor zaman zaman..,otoyollar bile sel oluyorsa işimiz var gali, millet hastaneye başka işlere yetişemez zati..emniyet şerit meraklılarıda tıkıyor o sağ kısımı zaten geç geçebilirsen ambulansla..

Tarih: 10 Eylül 2009, 00:57 - İp: 195.***.**2.199
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

YAv bak kumköy abi acı bir durum var. Ne biliyonmu. Mİmar sinanın 500 yıl önce yaptığı köprülerden su geçebiliyormuş. Adam hesap etmiş böyle durumları. Ama yeni yapılan köprülerden geçememekte imiş. Sonrada şehri su basmakta imiş.
NE kadar acı dimi. Karadeniz otoyolundada oldu aynı şey. HEp söylüyorum. Malesef bizim yol mühendislerimizi mimar sinan olsa işçi olarak bile çalıştırmazdı. Durumları bu maalesef.
Adamın 500 yıl önce yaptığı köprünün seldeki fotosu var. Su altından geçiyor üzerine çıkmamış. Akıp gidiyo.

Tarih: 10 Eylül 2009, 05:07 - İp: 85.***.**4.111
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Evet emmi,rahmetli mimarsinan çok akıllı imiş zira ondan kesik kafası hâla bulunamıyor şu dünyada..Naaşı süleymaniyede keza ama,başı yok işte..
Bak tarihi olaylara internetten bir ara büroda işin yok iken..

Neoldu büronun altındaki avcılar klübünden ava gidip bişi vuran getiren var mı hiç..,merak ettim sordum sana..İyi av var ise gelirim sürek avına oraya trenle de yani..Av olayını da özlemedik değil hani..Çevrede Video çeker Yyaban tiviye göndeririz, uydudan seyrederdi milletçe halkımız..

Ben de hâla kasık çüzme var duruyor, selzedelere giden kameramanlarda giymişti geçende siivride..

Tarih: 12 Eylül 2009, 05:25 - İp: 195.***.**2.205
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ya ya sorma. DEvşirmedir kendisi. Osmanlı aha böyle büyük olmuş. NE varsa almış kendisine.
Avcılırımızda bi nane yok. Hep konuşuyolar.

Tarih: 12 Eylül 2009, 10:55 - İp: 88.***.**8.109
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Eskiler işini iyi ve sağlam yaparlarmış, kimse hainlik yapıp zehirlemez öldürmezse uzun yıllar yaşarlarmış emmi..Eserleri hâla ayakta..

Tarih: 14 Eylül 2009, 04:51 - İp: 195.***.**2.201
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

YA abi sorma. Bak halkalı köprüsüne.

Tarih: 14 Eylül 2009, 05:08 - İp: 85.***.**6.139
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

O mahalde de senin fuji binası da var emmi Must Hşbk olduğu bina yani..
panntékste orada idi zati,hani içinde yedi kişi vefat eden araç kazası.. ecel ayrı şey, tedbir almamak ayrı tabi..Yazık tabii..Ölü de var dolu o bölgelerde..Hhep TV'den izledim , çocuğun okulu açılsın zati oralardan hergün geçiyoruz gidiyoruz zati..

Tarih: 14 Eylül 2009, 05:22 - İp: 195.***.**2.201