kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Zirvede Yakma Sorunsalı 12/07/2009 Pazar

Ateş yakıldı iştişare yapıldı, ne yakıldı ne yakılmadı bilinmez..Ama ateş yakıldı ,sönmeyecek ateş bu..İsteyen istediğini burada gelir yakar artık, emmiler..Ateş hazır..

Ateş-i suzan-i firkat

Ekleyin gali..

[Lazut'un da kulakları çınladı gali ]

Tarih: 13 Temmuz 2009, 17:59 - İp: 88.***.**1.21
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

sizinde gözünüz benim yidiğim içtiğinde valla. iyiki 5-10 makina bozduk. sanktim herşeyi bozan biris imişim gibi konuşuyonuz.Allah Allah.
okyanusun arabaya el sürmem ben. benim bi itibarım var. öyle bir arabaya pinip yerle bir edemem . akbiline pinerim taa iyi.

Tarih: 8 Eylül 2009, 04:53 - İp: 85.***.**5.27
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Hele bir gelde [okyanusun yanına] İst'a İst bilişime, gideriz akbille..Yıkıldı da sulukule emmi..Etem baba türbesine götürürüz seni,orada göbek atanların foturaflarını çekersin orada sultanmaalésindé..

Tarih: 8 Eylül 2009, 05:24 - İp: 195.***.**2.209
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

kumköy ağabey sele falan kaptırmayasın kendini.
Böyle geçici şeylere kapılmanı istemem netekim.

Tarih: 8 Eylül 2009, 22:26 - İp: 85.***.**7.209
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Okyanus senin omzunda kimin eli var de bakem. Kimin hamili yakinisin sen. Gizli bir el tarafından neden böyle omuzunda dokunaraktan sanki kuranuyor, özel bir kişi havası verdirdiyon kendine. Kİmin eli açıkla. Yoksa ben açıklarım.
Kumköy abi nası olsa bu adam bana akbil makbil verrmez gali. Nolcekse olsun. Kopsun ipler.

Tarih: 9 Eylül 2009, 00:07 - İp: 85.***.**4.111
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Akbili verecek sana da , zarf atıyor yani sana emmi..
Dur daha kopmasın ipler,, Bak inretnettede İP var gali,,..

Sele kapılmadık okyanus, lakin sağ ve sol yakın bölgeler seller altında gördünüz mü TV'de bugün..Ölenlere Allah rahmet eylesin, evin birinde alt katta altı aylık bebek bile sele kapılıp boğulmuş..

Buraya da o yağmur yağıyor aynı şiddetle keza altyapı iyi de su durmuyor,sel olmuyor..
Tilifon çalışmıyordu onu hallettim idareyi arayıp, bir saat evvel yapıldı tilifon burada,şükür..

-bak silivri ergnkıon duruşmasının çatısıda uçmuş okyanus,, oraya da İst dan ulaşım yok..
Buralardan da İst'a ulaşım yok D100 yolu kapalı, otoban muamma zati..Kaldık burada,,kısmet bakalım..
İst'da yok mu şiddetli yağmur filan okyanus,,kağıthaneden bir geç de bak bakam ne alemde oraları da..

Tarih: 9 Eylül 2009, 02:39 - İp: 195.***.**2.212
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Abi hangi alt yapı alsın o suyu. DEreler taşıyor mübarek. YApcek hiçbir şey yok maleesef.

Tarih: 9 Eylül 2009, 05:05 - İp: 85.***.**4.111
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Derelerin yolunu değiştiriyorlar sonrada o kısıma ev diktiriyorlar, su sel de geldimi seyret işte böyle görüntüler aşinadır zati, yalan mı.?

Tarih: 9 Eylül 2009, 05:14 - İp: 195.***.**2.203
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Haklısın abi.

Tarih: 9 Eylül 2009, 05:23 - İp: 85.***.**4.111
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Doğanın dengesiyle oynayınca olan yine bize oluyor..

Ölenlere Allahtan rahmet dilerim...

Ama bizde daha yağmurun tek damlası bile yok..

Bilakis yanıyoruz..

Ağustaosda bile böyle sıcaklık olmadı buralarda..

Tarih: 9 Eylül 2009, 13:07 - İp: 88.***.**3.72
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

doğanın intikamı...

insanoğluna acizliğini hatırlatıyor belki de...

Tarih: 9 Eylül 2009, 13:09 - İp: 81.***.**3.185