edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Tüm Fotografçılara Duyurulur

Derneğimiz Gazeteler, Dergi, broşür ve diğer tüm yayın organlarında yayınlanmak üzere, çekimler için gönüllü fotografçılar aramaktadır.

Sayın Ediz HUN ile engelli çocukların çekimlerinde elde edilecek görüntüler, engelliler konusunda toplumsal duyarlılık ve farkındalık yaratmak üzre, her türlü yayın organında ilanlar ve haber fotografları şeklinde yayınlatılacaktır.

Ülke çapında başlatılacak "GELİN HAYATI BİRLİKTE PAYLAŞALIM" konulu kampanya çekimleri konusunda değerli fotografçı arkadaşların ilgi ve yüksek taktirlerini bekliyoruz.

Bu konuda destek veren ve gönüllü olan kurum, kuruluş veya şahıslar, katkılarından dolayı Derneğimiz tarafından manevi olarak ödüllendirileceklerdir.

En derin saygılarımla.

Kemal DEMİREL
Genel Başkan
BEDD

BEDENSEL ENGELLİLERLE DAYANIŞMA DERNEĞİ
Yalı mh. Menekçe Sok. No:6 Maltepe 34844 İstanbul
Tel : 0(216) 370 81 66 – 441 08 34 Fax : 0(216) 459 87 28
www.bedd.org.tr - [email protected]

Tarih: 19 Temmuz 2009, 22:47 - İp: 212.***.**7.125
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Sayın zesel,
Dostum çok teşekkürler. Sizi haberdar edeceğim. Sizin gibi dostlar bizler için çok önemli, çok sağolunuz.

Saygılar.

Tarih: 25 Temmuz 2009, 16:28 - İp: 212.***.**7.125
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

daha önce de benzer bir başlığınıza yazmıştım.
Ne yazık ki İzmir'deyim.
İstanbul'da arıyorsunuz biliyorum ama burada bir etkinliğiniz olursa, seve seve..

Tarih: 25 Temmuz 2009, 16:39 - İp: 88.***.**5.117
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Değerli Dostum panctom,
Çekimler İstanbul da planlanıyor. Duyarlılığınız, hassasiyetinize gönülden çok teşekkürler. İzmir de etkinliğimiz olduğunda mutlaka haber vereceğim.
Tekrar çok teşekkürler ediyorum.

Tarih: 25 Temmuz 2009, 17:03 - İp: 212.***.**7.125
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Sultan hanım,
web sitemize konulacak plaket çekimleri konusundaki katkılarınız için yürekten çok teşekkürler.

Tarih: 27 Temmuz 2009, 01:33 - İp: 212.***.**7.125
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Çekimlerin tamamını ve düzenlemeleri Ömer yaptı.

Teşekkürlerinizi seve seve ona iletirim.

Konuyla ilgili benim makinam çok yetersiz olduğundan yardımcı olamıyorum ne yazık ki.

Keşke elimden bir şeyler gelebilseydi.

Tarih: 31 Temmuz 2009, 13:48 - İp: 81.***.**6.12
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Sultan hanım Sevgili Ömer beyle birlikte derneğimiz için yaptıklarınız tüm değerlerin üstünde.
Kurumum ve şahsım adına şükran ve teşekkür borçluyum. Çok sağolun.

Tarih: 1 Ağustos 2009, 01:33 - İp: 212.***.**7.125
nehirden
nehirden (üye)
İstanbul / Amatör

cekimler ne zaman edizce??

Istanbul da degilim su siralar ama 1 haftaligina gelecegim..eger tarihler denk gelirse seve seve cekerim sekerlerin fotograflarini//

Tarih: 1 Ağustos 2009, 16:24 - İp: 88.***.**0.78
zesel
zesel (üye)
İstanbul / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 4 Ağustos 2009, 17:46 - İp: 88.***.**2.20
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Sevgili Nehirden,
Duyarlılığın her zaman harika, seni kendi pozlarıma saklıyorum
Canım 11 Ağustos Ediz beyle toplantık yapılacak. Ben sana bildiririm ama işin büyüğü var. Birde tanıtım filmi çekilecek O büyük işi başarmak için şuan ekip kuruyorum. Başrol de ben yokum üzülme

Sayın zesel,
Çok teşekkürler uyarın ve dostca bilgilerin için. Sorma bir saldırıya uğradık site olarak. Gereken düzenlemeyi yaptık bu sefer google yayını kendi sitesinden kaldırmıyor. Ya hep beni mi bulur bu işler

Tarih: 5 Ağustos 2009, 22:57 - İp: 212.***.**7.125