edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Tüm Fotografçılara Duyurulur

Derneğimiz Gazeteler, Dergi, broşür ve diğer tüm yayın organlarında yayınlanmak üzere, çekimler için gönüllü fotografçılar aramaktadır.

Sayın Ediz HUN ile engelli çocukların çekimlerinde elde edilecek görüntüler, engelliler konusunda toplumsal duyarlılık ve farkındalık yaratmak üzre, her türlü yayın organında ilanlar ve haber fotografları şeklinde yayınlatılacaktır.

Ülke çapında başlatılacak "GELİN HAYATI BİRLİKTE PAYLAŞALIM" konulu kampanya çekimleri konusunda değerli fotografçı arkadaşların ilgi ve yüksek taktirlerini bekliyoruz.

Bu konuda destek veren ve gönüllü olan kurum, kuruluş veya şahıslar, katkılarından dolayı Derneğimiz tarafından manevi olarak ödüllendirileceklerdir.

En derin saygılarımla.

Kemal DEMİREL
Genel Başkan
BEDD

BEDENSEL ENGELLİLERLE DAYANIŞMA DERNEĞİ
Yalı mh. Menekçe Sok. No:6 Maltepe 34844 İstanbul
Tel : 0(216) 370 81 66 – 441 08 34 Fax : 0(216) 459 87 28
www.bedd.org.tr - [email protected]

Tarih: 19 Temmuz 2009, 22:47 - İp: 212.***.**7.125
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

hocam çok uzağım istanbulda olsam gelirdim.. ama eminim gelecek olan arkadaşlar olacaktır.. yani belki inşallah

Tarih: 20 Temmuz 2009, 11:09 - İp: 78.***.**7.194
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Değerli dostum yürekten çok teşekkür ediyorum. Sizler gibi bu konuda hassaz kişi ve dostların çıkacağından eminim. Sevgiler.

Tarih: 20 Temmuz 2009, 16:57 - İp: 212.***.**7.125
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

............... ..................... ..............................

Tarih: 22 Temmuz 2009, 00:17 - İp: 212.***.**7.125
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Ben kendimi fotoğrafçı olarak pek görmediğim için bir şeyde yazmak istemiyorum Kemal bey.

İnşallah bu konuda yetenekli olan arkadaşlardan duyarlı olan çıkacaktır diyeyim ama pek ümitli değilim açıkcası.

Bu arada ödüllerinizin olduğu dvd aras kargo ile adresinize gönderildi.

Tarih: 22 Temmuz 2009, 00:25 - İp: 78.***.**1.57
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Onca ödülü bir dvd ye sığdırdın ya helal olsun. Sana aşığım
Emeği geçen yürekli dostuma kalben sevgiler. Çekimlerin hepsi yeni web sitemizde yer alacaktır. Saygı ve taktirler ayrıca belirtilecektir. Bel ki de bir ödül
Sultan hanım, Allah herşeyi kalbine göre versin. Bu yürekler çoğalmalı diye düşünüyorum. Şimdilik tatildeler sanırım

Tarih: 22 Temmuz 2009, 02:01 - İp: 212.***.**7.125
mustyse
mustyse (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Simdiden basarilar diliyorum, Turkiyede yasamiyorum ama gonullu olarak elimden geleni yapmak isterim. Bu arada, Ulke capinda degilde dunya genelinde hayati birlikte paylassak hos olmaz mi?

Tarih: 22 Temmuz 2009, 20:53 - İp: 83.***.**4.102
zesel
zesel (üye)
İstanbul / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 22 Temmuz 2009, 21:58 - İp: 88.***.**9.255
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Sayın mustyse,
Duyarlılığınıza çok teşekkür ediyorum. Hayatın paylaşımında sınırlarımız yok ve bu sınırları koyanlar insanlığı ne hale getirdiklerini de görüyoruz, büyük üzüntü duyuyoruz.
Engelliler koınusunda her bireyin yapabileceği mutlaka birşeyleri vardır. Bunun için de sınırlar yoktur.
Bu bir tanıtım, destek sağlama, çevremize, dostlarımıza mailler atma veya bir broşür dağıtma...
Değerli katkı düşünceleriniz ve duyarlılığınıza tekrar çok teşekkürler.

Tarih: 24 Temmuz 2009, 23:30 - İp: 212.***.**7.125
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Sayın zesel,
Desteğiniz ve bu yönde görev alma isteğiniz inanın onur verdi, çok teşekkürler.
Bu kadar fotocu arkadaşın olduğu camiada sizden öte ses çıkmaması gerçekten düşündürücü?
En içten sevgilerimle değerli şahsınıza döneceğimi bildirmek isterim.

Tarih: 24 Temmuz 2009, 23:36 - İp: 212.***.**7.125
zesel
zesel (üye)
İstanbul / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 25 Temmuz 2009, 13:40 - İp: 88.***.**7.43