dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

Sessiz Kal _ Çok Yaşa Mı?

Merhabalar

Bu gün aramızdan bir arkadaşımız daha, fotoğraflarını silerek ayrıldı. (burkay08)

Ben geri ''gel çağrısı'' yapmayacağım. Zira o da istemezdi.

''Bir gün gidersem bu siteden veya başka bir yerden, pılımı pırtımı toplar öylece giderim'' demişti yanılmıyorsam.

Kasdettiğim şu;

Bazı arkadaşlara yaptıkları yorumlar silinerek, bir kaç maddelik bir gerekçe sunumuyla ''içlerinden sana uyanı seç, gerekçen bu'' denircesine, konsolosluklarda vize vermemenin gerekçesi gibi, yönetimle üyenin bu kadar mesafeli olmaması kanısındayım.

Hepsine yetişecek güç yoksa, güvenilir eski üyelerden takviyemi alınır veya kurul bile oluşturulabilir.

Ha ''benim dediğim dediktir'' gibi yönetim güdülürse, sanırım devamlı yenilerin olacağı sitemizle yetinmek zorundayız. (veya sessiz eskilerin)

Dahası, SESSİZ KALARAK ÇOKMU YAŞAMALIYIZ

Tarih: 29 Kasım 2006, 22:42 - İp: 88.***.**7.171
dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

Araştırmaya fırsatım olmadı pazarbey. >Zira dün yoktum.
Bende olan MSN adresi ( [email protected]) fakat uzun zamandır ç.içi olmuyor.

Tarih: 1 Aralık 2006, 17:21 - İp: 88.***.**6.142
poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

ben telefonla görüştüm hakanla kısa süreli gittiğini ve ilerleyen zamanlarda fotoğrafları ile aramızda olacağını söyledi

herkese iyi çalışmalar

Tarih: 1 Aralık 2006, 18:34 - İp: 81.***.**7.35
stcolor
stcolor (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Acaba sitenin mi tadı kaçıyor üyelerin mi ? Bence sitede değişen bişey yok peki bizlerin neden tadı kaçıyor o zaman kendini bilmez bazı üyelerden mi ? hayır çünkü onlar zaten hep vardı ve var olacaklarda bunu kimse engelleyemez. Peki neden bu gidişler neden kırgınlıklar bu sitede çok sert tartışmalar dahi oldu bunu hepimiz biliyoruz o zaman çok kıranlar kırılanlar oldu ama kimse küsüp çekip gitmedi neden neden neden ? bunu gerşekten bilmek isterdim eminim hepimiz bilmek isteriz bu çekip gitmeleri engellemek için ne yapmalıyız acaba ? Bu sitenin olmaz sa olmaz dediğimiz bir çok üyesi vardır bunlar herkes için farklı kişiler olabilir ama vardır bu üyelerin birer ikişer aramızdan ayrılması hiç hoş değil gerçekten üzülüyorum bişeyler yapalım ama biraz çabuk olsun.

Tarih: 1 Aralık 2006, 19:27 - İp: 88.***.**4.125
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Tadı kaçanlardan biride pazarbey. İki saat önce bir fotoğrafını ( babasının çektiği tarihi bir fotoğraftı)sildi.Babanızın olduğu içinmi sildiniz? başka sebeblerdenmi? Başka sebebleriniz kabul edilemez bence.

Tarih: 1 Aralık 2006, 20:27 - İp: 85.***.**7.1
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Noluya ya kim silmiş benim babamın fotoğrafını.Vay f diker vay.Veya sistem otamatiği vay.Silmiş fotoğrafı.
O fotoğrafın eşi benzere yok.

Tarih: 2 Aralık 2006, 00:47 - İp: 85.***.**9.237
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili Ömer bey bu habere gerçekten sevindim.İnşaallah dediğiniz gibi olur.Hem sayın burkay08 sadece fotograflarını silmiş.Bu da dönebileceğini gösteriyor.İnşaallah.

Bu arada sevgili stcolor gerçekten zor bir soru bu..Ama her halde birbirimizi anlamadan art niyetli olarak davranışlarımızın bunda büyük etkisi var diye düşünüyorum..

1-Bir de bu siteye bir heyecan getirmemiz gerekiyor.
2-Yönetici sayısını da artırmalı.
3-Siteye eklenecek fotograflar baya titiz seçilmeli
4-Ve belki de yarışmalar düzenlenmeli..

Valla bilmiyorum ama gerçekten sadece fotograf eklemek yorum yapmak ve forumlara takılmak belli bir süreden sonra sıkıcı olmaya başlıyor

Saygı ve sevgilerimle

Tarih: 2 Aralık 2006, 17:32 - İp: 88.***.**5.231
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Gitti diye üzülenlerin çoğu ortada yok..

Başlık bana, karayib korsanları sözünü çağrıştırdı: "mesele hep hayatta kalmak değil.. kendinle barışık yaşamak"

sessiz kalmamız gereken çok meseleye karışır olduk.. Ancak konuşulup dile getirilmesi gereken şeylerden bahsedilmiyor (bence)..

Hakan bey, fotoğrafları ve yazılarıyla hiç aklımızdan çıkmayacak kimselerdendir.. Konuyu dağıtıp, ona saygısızlık ettiysem, afedersiniz...

Tarih: 12 Şubat 2010, 16:52 - İp: 85.***.**0.220
dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

Doğan çocuklar 4 yaşını geçti mete007

Tarih: 12 Şubat 2010, 20:16 - İp: 78.***.**8.195
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

eski niki burkay08 yeni niki cappadociaman. Yani cappa.

o zamanlar fotoğraflarını silmişti ,sonra tekrar bir çok fotoğraf ekledi siteye.

Ama epeydir yaptığım çağrıya rağmen siteye gelip fotoğraf eklemiyor.

Artık bizim sitemizi beğenmiyor.

Tarih: 13 Şubat 2010, 01:30 - İp: 78.***.**0.229