pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Rezalet ; Hyundai Almayın !

Bu gün hyundai matriks crdi styl marka aracımı hyundai i30 cw ile değiştirmek için Kütahya Hyundai satış noktası Erdan Plazaya gittik. Satarken 2. elde avantajlarını öve öve biteremedikleri şu anki fiyatı 37.000 lira olan 2009 model matriksime 20.000 verdiler. nerede ise yarı yarıya.
Neymiş efendim matriks böyle imiş ancak diğer huyundailer böyle değilmiş. yesinler huyundaiyi. Diğer araçlar olsa çok az bir değer kaybedermiş. toyata bile benim araca 23.000 verdi. bunlar 20.000 veriyor.
Demekki neymiş hyundai alırsanız 1-2 yılda yarı yarıya zarar edermişsiniz. Toyota, opel, vw, reno dan vazgeçmeyin sakın.
Yoksa her tarafı takırdayan , mucurlu yolda taşlar iç ire giriyormuş hissi veren, her tarafı dökülen, vantilatör kayışı ve gergisi 45.000 km de kopan bir aya yakın kayış bekleten bir araç sahibi olmuş olursunuz.
ayrıca arka tekerlerden gelen taş sesleri için tespit yaptırıp, bu ayıbın giderilmesi için gereken masrafı hyundaiden talep edeceğim. Tüm Türkiyedeki onbinlerce huyundai matriksinde bu parayı talep edebilmeleri için gerekini yapacağım. Ki akılları başlarına gelsin.
Aman arkadaşlar sakın hyundai almayın. Birde utanmadan toyatayı kötülüyorlar. toyota nerde siz nerde.

#pazarbey' tarafından 13.12.2010 23:18:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Mayıs 2010, 21:57 - İp: 78.***.**2.163
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Yav dörtyüzkusürlük alat o emmi,, hedaye edeyim emme,,iki gün sonra bozarsın sen onu da..Onun içün hedaye edemeyeceğim..
3,5" olanı alma yahu,5" olanı alsana,,(444 otuzdörtaltmışaltı] 'yı ara selam et,,%25 ind alırsın oradan..Anlamadığın şiyleride onlara arayıp sorarsın ileriki günlerde,,santiralci kız çıkar,,yetkili emmiye de bağlar seni, içeriye yani.

Tarih: 6 Haziran 2010, 02:33 - İp: 88.***.**6.130
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

aldım bile. nası olsabozulcek. fazla para vermenin annamı yok.

Tarih: 6 Haziran 2010, 11:22 - İp: 88.***.**0.153
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

değişmeyen tek şey değişimin ta kendisidir

bundan 1 sene önce kore milliyetçisi gibi gezen pazaremmi şinci hundaya sayıyo sayıştırıyo
pazardayı yeni araba alırken ne olursun yaşadıklarından ders çıkar korelilerden uzak dur. YKM (Yediğim Kazıktan Memnunum) alışverişi yapma

Tarih: 6 Haziran 2010, 11:58 - İp: 81.***.**7.8
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ulen ayar.

Tarih: 6 Haziran 2010, 12:25 - İp: 88.***.**0.153
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ne alatı aldın pazaremmi,link at da bilem bari..
Nasılsa bozacan onu da,, ..

Tarih: 6 Haziran 2010, 17:00 - İp: 85.***.**5.236
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

en ucuz olanı 109 emmi.

Tarih: 6 Haziran 2010, 20:04 - İp: 88.***.**0.153
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Eyi de ucuz etin yahnisi olmasın da o da sende gali..Yarın sızlanma ama burada..

Tarih: 6 Haziran 2010, 21:31 - İp: 85.***.**5.236
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

.

Tarih: 7 Haziran 2010, 00:44 - İp: 85.***.**5.236
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

sen arabayı al hor kullan sonra üreticiyi suçla ne güzel ya.

arabana boya koruma yaptırdınmı?

Carbon Clean yaptırdınmı?

Gerekiyorsa karter koruma yaptırdınmı?

Motor yağına motorsilk veya benzeri sürtünmeden kaynaklanan aşınmayı engelleyen katkı maddesi karıştırdınmı?

kullanıcılardan kaynaklanan o kadar sorun varki arabalarda. adam turbo dizel araçta kontağı çevirir çevirmez yola çıkıyor, daha motor yağı ısınmadan saçma sapan atraksiyonlar yapıyor motoru yoruyor turbo yağlanmadan motoru zorluyor araba durur durmaz hiç beklemeden kontağı kapatıyor. sonra haliyle alıyor eline turboyu.

Ondan sonrada yavvv abi .... markasını alma 6 ayda turboyu yaktım hiç iyi değil diye orda burda sallıyor.

Tekrar söylüyorum pazarbeye laf söyleyen karşısında beni bulur. ona göre.

Tarih: 7 Haziran 2010, 11:43 - İp: 212.***.**8.38
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

sonra haliyle alıyor eline turboyu.

keza gaza çok yüklenirse boruyuda eline alır. eksoz mukabili.

Tarih: 7 Haziran 2010, 13:25 - İp: 85.***.**6.178