adnanhoca
adnanhoca (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

Lütfen Anlayın

sevgili arkadaşlarım hepinizden özür dilerim böyle karışık bi durum ki derdimi anlatacak çok şeyim var ama anlayacak kimsem de yok işin aslı şudur ben gece balığına gittim sezon açıldı 1 gece kaldım akşam üzeri eve geldim nete giriyim dedim bi baktım birileri benim nikimden beni öldürmüş kimisi cenazemi kılmış kimi şaka kimiside yuhlamış doğrudur hatalıyım girişim otomatik olsuğu için başlangıç sayfam olduğu için kullanmış hanıma sorduğumda sabah evde çocuklu misafirler varmış sonra balkon demirleri için işçiler gelmiş bilmiyorum kim yapmış ama gerçek şu ki hatanın en büyüğü bende herkesten çok özür dilerim affınıza sığınarak ben böyle şeyler asla yapmam benim derdim hergün güzel bi fotoyla karşınıza çıkmak bu sebeplerle değil ama araştıracam en kısa zamanda öğrenirsem paylaşacağım aynı kkişi olduğum iddia edilen niklerle hiç bir alakam yok yönetim ispatlayacaktır(asuman ka.mavi.s karamel) ayrıca oisimde bir oğlum yok

gerekirse huzurunuzu kaçırmamak içinde siteden ayrılırım lütfen yargılayın beni içinizden

#adnanhoca' tarafından 02.07.2007 23:24:17 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Temmuz 2007, 23:05 - İp: 88.***.**9.189
adnanhoca
adnanhoca (üye)

hala anlayan birilerinin olması beni çok rahatlattı ve başına gelmedikçe insan anlamıyor bende bu sitede karalandım fotolarımı sildim bugün son kez açıklamaya devam edeceğim ama ben böyle şeyler yapmam nasıl olur böyle birşeyde bilmem teşekkür ederim anlayışınıza last hope

Tarih: 3 Temmuz 2007, 16:52 - İp: 88.***.**2.105
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

rica ederim ve son kez lafını lütfen kullanmayın derim biz sizi her zaman burada görmek istiyoruz

Tarih: 3 Temmuz 2007, 17:01 - İp: 81.***.**7.150
adnanhoca
adnanhoca (üye)

Tarih: 3 Temmuz 2007, 17:19 - İp: 88.***.**2.105