adnanhoca
adnanhoca (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

Lütfen Anlayın

sevgili arkadaşlarım hepinizden özür dilerim böyle karışık bi durum ki derdimi anlatacak çok şeyim var ama anlayacak kimsem de yok işin aslı şudur ben gece balığına gittim sezon açıldı 1 gece kaldım akşam üzeri eve geldim nete giriyim dedim bi baktım birileri benim nikimden beni öldürmüş kimisi cenazemi kılmış kimi şaka kimiside yuhlamış doğrudur hatalıyım girişim otomatik olsuğu için başlangıç sayfam olduğu için kullanmış hanıma sorduğumda sabah evde çocuklu misafirler varmış sonra balkon demirleri için işçiler gelmiş bilmiyorum kim yapmış ama gerçek şu ki hatanın en büyüğü bende herkesten çok özür dilerim affınıza sığınarak ben böyle şeyler asla yapmam benim derdim hergün güzel bi fotoyla karşınıza çıkmak bu sebeplerle değil ama araştıracam en kısa zamanda öğrenirsem paylaşacağım aynı kkişi olduğum iddia edilen niklerle hiç bir alakam yok yönetim ispatlayacaktır(asuman ka.mavi.s karamel) ayrıca oisimde bir oğlum yok

gerekirse huzurunuzu kaçırmamak içinde siteden ayrılırım lütfen yargılayın beni içinizden

#adnanhoca' tarafından 02.07.2007 23:24:17 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Temmuz 2007, 23:05 - İp: 88.***.**9.189
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Hade leynnnnnnn

birde o kadar dua ettik, ilan verdik, üzüldük

hadeeeeeeee

ilanı falanda sildim...

#atakan' tarafından 03.07.2007 09:07:17 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Temmuz 2007, 09:05 - İp: 81.***.**3.185
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Başınız sağ olsun diye yazmıştım, düzeltiyorum
başınız sol olsun

Tarih: 3 Temmuz 2007, 09:40 - İp: 88.***.**5.31
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

kötü bir şaka olması için dua ettim.. Dualarım kabul oldu..

helva değil pasta yiycez.. ısmarlayacak arkadaş belli..

polyannacılık gibi olacak ama.. iyi tarafıyla bakalım.. kızsakda, Adnan hoca bizimle..

Tarih: 3 Temmuz 2007, 10:14 - İp: 85.***.**6.16
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

sevgili adnan hoca 83 kişi bakmış ama 3 kişi tenezzzül edip buraya bu açıklamanın altına cevap yazmışsa ;

site size kızgın demektir

site size kırgın demektir

site açıklamanızı inandırıcı ve mantıklı bulmamış ve inanmıyor demektir

ne açılan ilk ölüm haberiyle ilgili topikte ne buradaki açıklamada zerre kadar inandırıcılık yok, mantık silsilesi yok

nedense size inanasım gelmiyor yani bun sağlayamıyorsunuz

bunu neden yaptınız işlerin çığırından çıkacağını hesap mı edemediniz ve durumu toparlamaya çalışıyorsunuz

ama çok zor

çünkü gerçek anlamda insanların DUYGULARIYLA, İYİ NİYETLERİYLE ve İNSANCIL HİSLERİYLE oynadınız.

bakın değerli vaktimi ayırıp yine size bir eşyler yazdım umarım demek istediklerimi ANLAYABİLİRSİNİZ son olarak:

siteden ayrılma önerinizi şiddetle tavsiye ediyorum

Tarih: 3 Temmuz 2007, 10:41 - İp: 88.***.**7.235
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

değer yargıları çok farklı demekki.

lütfen anlayın diye başlık atmışsın ama mümkün değil

ölmeyip sağ kalmana sevindim diyecem ama oda yalan..
allah hayırlısını versin.
ölüme özenilmez ama öyle hasta tökel olmadan bilgisayar başında küt diye ölmekte güzel...
gerçi balıkçılar denizde ölmeyi yeğler ama napalım sağlık olsun..

bu kadar dümen çevirince acaba gülmekten ölüryormusundur diye de merak ediyorum.

ssshheee...

Tarih: 3 Temmuz 2007, 12:21 - İp: 88.***.**1.128
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Yaaaaa.....
Ben size demiştim.....
Bakın "YAZIM TARZI YİNE AYNI !!!"

Toprağınız Bol Olsun...

Tarih: 3 Temmuz 2007, 12:43 - İp: 88.***.**5.130
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

abi haklısın bi sen bi de ben şüphede kaldık ama insan vicdanı işte
böyle bir haberle bi tezgah kurulacağını düşünmemeye çalıştık.

hani bazı arkadaşlar demiş ya ölmediğine sevinemedik diye
evet keşke ölmüş olsaydın da bu haber gerçek olsaydı bu kadar insanla oynamamış olsaydın...

Tarih: 3 Temmuz 2007, 12:58 - İp: 81.***.**3.185
adnanhoca
adnanhoca (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

ben ne desem boş olacak değil mi? peki o zaman kalın sağlıcakla birde düşünün böyle birşeyi yapınca elime ne geçecek sanal mutluluk bana ne getirecek dikkat çekmek için bu kadar ciddi birşeyler yazmazdım emin olun ama istediğiniz üzere ayrılıyorum ve merak etmeyin bir başka nikle felanda girmem o kadar küçük düştüğüm durumda beni anlayan biri halen yok özellikle gencer kardeşimle ters düştüğüm için bu kadar çok üzüldüm bir hevesle girdim bir nefesle giderim ama toprağa değil gerçek hayata ve unutmayın kimse ölüm haberinin ilk saatleri bilgisayarın başında almaz soluğu bunu da unutmayın

Tarih: 3 Temmuz 2007, 15:08 - İp: 88.***.**2.105
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

ya siz anlamiyorsunuz yada biz anlatamiyoruz. birgün boyu insanlarla dalga gecildi, sizin nickinizle yorum acildi ve biraz kurcalaninca diri oldugunuz ortaya cikti. siz sizin nickinizle foruma katilani bulun. bir ters giden sey varsa oda sizin durumunuz. forumu ac sonra ben acmadim eve gelen cocuklar veya balkon ustalari acti. bunu siz inandirici bulduysaniz kusura bakmayin ama benim evime gelen kisi benim bilgisayarimi acamaz ve forum yazamaz. adnanhoca diye söyleyip duruyoruz peki siz kimsiniz adiniz soyadiniz ve ikamet ettiginiz yer neresidir.bunlari bildirin önce,

Tarih: 3 Temmuz 2007, 16:38 - İp: 83.***.**9.166
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

aramızdan ayrılmanızı istemeyiz. benim de başıma geldi benzeri olaylar birkaç tane dengesiz giriyor. haberi okuyunca üzülmedim değil şimdi sevindim aslı olmadığına kırılan arkadaşlar olabilir. özür dilemek büyük erdemliliktir. sen gereğini yaptın adnan hocam yapacak birşey yok

Tarih: 3 Temmuz 2007, 16:44 - İp: 81.***.**7.150