buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Lazut İn Pazarbey Out

Son günlerde açtığı politik konularla ortalığı karıştırıp ortadan kaybolan pazarbey gözden düşerken açtığı faydalı topiclerle Lazut yükselişte.

Diğer yandan DSLR ye terfi eden lazut her geçen gün kendini geliştirirken pazabey DSLR ye geçişle birlikte büyük bir bocalama yaşıyor, çünkü geniş açı zoom lensten ibaret alet edevatı makro çekemiyor

Diğer yandan DSLR forumlarının yıldız ismi pazarbey bu forumlarda da hızla prestij kaybediyor. Eskiden ülkenin yarısı onun sayesinde fuji 9500 ve canon s2 alırken Samsung topiğinin yayın haklarını karizmatik insan buffaloya kaptırması yetmezmiş gibi kendinden başka Samsung alan da çıkmadı .

Tarih: 3 Kasım 2007, 00:54 - İp: 88.***.**9.189
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Aha nazım baba..Hoş geldin.

Liebster yuh sana ben de seni fotoğrafçı falan sanmıştım

Tarih: 4 Kasım 2007, 23:04 - İp: 88.***.**8.124
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Hocam hoş bulduk. Pazarbey ve lazut hocam her zaman in olurlar inşallah.

Tarih: 4 Kasım 2007, 23:14 - İp: 81.***.**5.144
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

nbaba sen merak etme eti puf un dolduruşuna gelmeyiz biz

Tarih: 4 Kasım 2007, 23:16 - İp: 88.***.**3.170
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

ne dolduruşu...eskiden bir konu açardın herkes ''pazarbey süpersin, pazarbey harikasın, pazarbey müthişsin'' derdi hatta sen fuji 9500 diye komik bir makine aldın ve iki tane sinek çektin diye herkes 9500 filan aldı.
ama şimdi...

açtığın konularda kavga çıkıyor. fikirlerine kimse katılmıyor samsung aldın, makinenin satış rakamları geriledi, hatta durdu. kore den heyet gelecekmiş, durumu araştırmak için....

Tarih: 4 Kasım 2007, 23:21 - İp: 88.***.**3.108
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

ilk defa yalan söledim beni aranıza almazsınız zannetmiştim.beni dışlıyonuz bak sefer hocam..olmazki..senin fazla olan makinayı bana versen olmazmı..sevap sırf..

Tarih: 4 Kasım 2007, 23:49 - İp: 88.***.**1.31
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Ya sevabı sevap da abi bak seninle şöyle bir anlaşma yapsak ne dersin..Ben sana makinemi vereyim sen de bana on tane sarılı turunculu renkleri olan üstünde de ne bileyim 50 falan kağıt versen

Abi ne demek dışlamak sen bir tanesin..
Not:Herkes xaten bir tanedir..

nazım baba seni harbiden özledik..İnşallah daha sık görürüz seni aramızda..

Gelmeyiz evvelallah pazarbeyim..

Ama sevgili etipuf sen de üstüne o kadar gitme ha? Hele şu a700 ünü bir alsın evini bir bitirsin bu site onsuz çekilmez ki..

Tarih: 4 Kasım 2007, 23:58 - İp: 88.***.**8.124
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

pazarbey, 4 gündür siteye giriş yapmamış.. birileri gönlünü alsın.. (kutlama konusu felan açmayasınız.. )

Tarih: 19 Kasım 2007, 18:01 - İp: 85.***.**4.209
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili abimin işleri çok yoğun bu sıralar..Dergahını taşıyor..

Tarih: 19 Kasım 2007, 21:16 - İp: 88.***.**8.111
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

yeni bir inşaata neyin başlayacak diye ödüm çıtlıyor

Tarih: 19 Kasım 2007, 21:37 - İp: 88.***.**7.98
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

o bizleri fazla bekletmez...şaban abisi olarak,meşguliyetini gözönünde bulundurarak hadi demiyorum...o,o vakti hızlandırır...

Tarih: 19 Kasım 2007, 21:42 - İp: 88.***.**2.93