flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

Kurtlar Vadisi Terör

Dün akşama Yayınlanması gerken kurtlarvadis terör disinin sansürlenerek yayından kadırıldığını öğrendim.

Geçmişte yaşanan sansür lerin türkiye'ye bir fayda gerimediğini yaslaknana ne olursa olsun popüleritesinin artığını gördük.

Benim şahsi düşüncem dizini yasklanmamasıdır. Eğer bu dizi yasaklanıyorsa şuanda yayında olan 100 küsürdizinin en az 25 i yasaklanması gerek.

Selam ve sevgilerimle.

(Vadideki Kurtların bazısı diziyi istmerdiyor millet tabi vadi dizideki değil gerçek vadi)

#flassv' tarafından 16.02.2007 11:34:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Şubat 2007, 11:28 - İp: 81.***.**6.136
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Çok laf salatası yapmaya gerek yok.

Çok net söylüyorum...

PKK karşı ise ben yanındayım.

İsteyen ne anlamak istiyorsa anlasın artık...

Not: Hiçbir bölümünü veya sinema versiyonunuda izlemedim.

#tatarbey' tarafından 17.02.2007 13:29:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Şubat 2007, 13:28 - İp: 88.***.**7.25
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

birileri çoooooook rahatsız olmuşlar çok yazdıklarımın arkasındayım yine söylüyorum senin ünüversitede okuyor olman beyninin büyük oldugunu göstermez biz çoktan bitirdik o ünüversiteyi senin yeni geçtigin yoldan daha önce biz geçtik BEYNİ BÜYÜK DÜNYASI BÜYÜK ARKADAŞ

DAHA ÖNCE BU ÜLKEDE TERÖRSUÇU İŞLEMEKTEN DOLAYI ASILAN İNSANLARIN YAPTIGI TERÖR EYLEMLERİNİ ANLATAN FİLMİ ÇEKEN

İŞİN KÖTÜ TARFI HALEN SENİN SAVUNDUGUN FİKRİ TBMM DE TEMSİL EDEN BİR MİLLET VEKİLİNİN BAŞ ROLÜNÜ OYNADIGI FİLME EFSANE GİBİ BAKAN KÜÇÜK BEYİNLER,

O FİLMİ SEYREDİNCE ETKİSİNDE KALIP O TERÖRİSTLERİN YAPMIŞ OLDUGU EYLEMLERİ YAPTILARMIKİ YADA HAYRANI OLDUGUN TERÖRİSTLERİN YAPTIKLARI OLAYLARI NORMAL GÖSTERMEK İÇİN HALKÇI GARİBANDESTEKÇİSİ ZENGİNDEN ALIP FAKİRE VEREN DİYEKAHRAMAN İLAN EDEN FİLMDEN ETKİLENEREK İNSANLARI DAGA KALDIRAN OLDUMUKİ

BU FİLMDE DEVLETİ ASKERİ POLİSİ İŞKENCECİ ZORBA KÖTÜ İLAN EDİP HALKI KIŞKIRTIP KOMİNİZMİ TEK ÇIKAR YOL İLAN EDERKEN SİZ BUNUN SAVUNUCULUGUNU YAPARKEN HİÇ DEDİNİZMİ YA BİZ BUNU BÖYLE YAPARSAK DEVLETLE VATANDAŞIN ARASINI AÇARIZ HALKI ÜLKEYİ KURTARMAK ÜÇ TANE TERÖRİSTEMİ KALDI

BUNU EFSANELEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ İNSANLAR RAHATSIZ OLUR DİYE DEDİNİZMİ

ŞİMDİ KARDEŞ KENDİ AGZINLA VE KENDİ AKLINLA KONUŞACAKSIN BAŞKALARININ AGZIYLA DEYİL.

SENİN BEYNİN KÜÇÜK DÜNYAN KÜÇÜK DİYE HERKESİN BEYNİNİ VE DÜNYASINI KÜÇÜK ZANNETME SENİN BEYNİN KÜÇÜK OLDUGU İÇİN ANCAK ALDIGI KADARINI GÖREBİLİYORSUN

ŞUNU UNUTMA SANA GÜZEL GELEN OLAYLAR BAŞKALARINI RAHATSIZ EDEBİLİR.İNSANLARI KÜÇÜK BEYİNLİ KÜÇÜK DÜNYALI DİYE SUÇLAMA BENİM CEBİMDE SENİN BEYNİN KADAR 100 TANE BEYİN VAR CEBİMDE AMA Bİ İŞE YARAMIYORLAR

BANA GÖRE K.V FİLMİ KÖTÜDE OLSA YANLIŞTA OLSA SIRF PKK LITERÖRİSTLER FİLMİ KALDIRTTIK DEDİKLERİ İÇİN FİLMİ TVLERDE SEYRETMEK HATTA İLERİKİ BÖLÜMLERİNDE DAHA ÇOK PKKLININ GEBERDİGİ BÖLÜMLERİN ÇEKİLMESİNİ DE İSTERDİM

DİGER ARKADAŞLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM (BEYNİNİN BÜYÜK OLDUGUNU İDDİA EDEN ARKADAŞ HARİÇ) SAYGILARIMLA

Tarih: 17 Şubat 2007, 14:11 - İp: 88.***.**5.201
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

tatarbey ön yargılı davranıyorsun.. Pkk'ya böyle karşı cıkılıyosa bundan daha farklı bir şeklde karşı da çıkılabilir, daha somut şeyler yapılarak...

kurtlar vadisi terör'ün ne gibi sonuçlar yaratacagı bilinmez ama eski bölümlerin verdiği sonuca bakarak bu dizinin daha farklı sekilde teröre karşı lanet ya da meydan okunabiliecek şekilde yapılması daha mantıklı olabilir

Tarih: 17 Şubat 2007, 14:13 - İp: 88.***.**8.87
batuhan19b
batuhan19b (üye)

gaijin

Dedektif
(Firma )
Eskişehir
9 konu açmış,
1403 cevap yazmış
şimdi birde kurtlar vadisi konusuna cevap yazdım orada biriyle tartısma cıkacak yıne buyuk ihtimal..o bana vatan haini pkk lı diyecek ben yine nekadar salak oldugunu gostercem vs vs vs..herzamanki seyler..

PROVAKATÖR SEMPATİZAN FİTNE TAHRİK ETMEYE DEVAM EDİYORSUN

TERBİYE SINIRLARINI ZORLUYORSUN BİZ ADAMA ADAM GİBİ ADAM OLMAYANADA HAK ETTİGİ ŞEKİLDE DAVRANMASINI BİLİRİZ SINIRLARI ZORLAMAAAAAAAA

NE KADAR SALAK OLDUGUNU HERKONUDA GÖSTERİYORSUN ZATEN ÖZEL Bİ ÇABA SARF ETMENE GEREK YOK

Tarih: 17 Şubat 2007, 14:36 - İp: 88.***.**5.201
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

batuhan kardeşim bu şekilde yorum yapanların canları yanmamış sehit olanlar için yürekleri burkulmamış.sadece salak salak düşüncelerinin dogrulugu peşindeler..bunların ocagı sönmemiş gencecik arkadaşlarını canlarını cigerlerini babalarını abilerini kardeşlerini kocalarını evlatlarını bunlar bu serefsiz pkk ya kurban vermemişler verenler bilir acısını bunlarda nerede o kalb be abi.boşver vatanımızı ülkemizi huzurumuzu bozacakların biz cigerini sökeriz sökmeyede devam edecegiz..bu konuyu artık uzatma burada boşver bu konunun yeri burası degil. sadece laf kalabalıgı yapmaktan başka bu konunun yeri onlara göre daglarda haince pusular kurmakla oluyor..neyse..ülkemizde yaşayıp bizim havamızı soluyupta ülkeye bu şekilde zarar veren pkk ya ve diger örgütlere lanet olsun....aziz sehitlerimizin kemiklerini sızlatmayın..yazıklar olsun....

Tarih: 17 Şubat 2007, 14:51 - İp: 88.***.**8.72
cemak
cemak (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Burada farklılıklarımız değil ortak paydalarımız öne çıkmalı. aynı coğrafya da aynı vatanda aynı bayrak altında yaşıyor ve hepimiz "Ne Mutlu Türküm Diyene" diye haykıyoruz.Bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Medeni ve hür olmanın kaidelerinden biri; farklı fikirlere saygı duymak (aşırıya kaçmadan) gerekirse o fikirleri kendi görüşlerinde kullanmak veya o fikirleri karşı tezlerle çürütmektir.
Bir dizi film için ortak paydalarınızı ve birbirinizi incitmek hiç kimseye yakışmıyor.Hatta bir çoklarının işine geliyor.Tespitler çoğu kez doğru olabilir, bunları görmezden gelemeyiz.Katılırsın veya katılmazsın fikir üretmek nezaket ve görgü kurallarını çiğnemek değildir.Ancak arkadaşlar kısır döngü içinde birbirine hoşgörüyle bakamayan bu Atatürk Gençliğimi!Alt tarafı bir bir tv dizisinin toplumsal yarar/zarar larını tartışıyor bizi etkileyen yönlerini irdeliyoruz.Tarihimiz boyunca iç ve dış nifaklarla uğraştık ama hiç bir zaman fikir olarak bu kadar ACZ olmadık.Bahse konu terör örgütü belli oluşumların içine girerek maske takıyor olabilir, yine bu dizi Türk toplumunun en kuvvetli dinamiği olan milliyetçilik duygusunu, o veya bu şekilde, abartarak bizi mest ediyor olabilir.Ancak en önemlisi bazı görmezden geldiklerimizi kurgulayarak gözlerin önüne seriyor.Şimdi bu dizi biter yenisi başlar. Medyanın bu bombardımanı bitmez anlıcanız.olaya daha yukarıdan bakmak objektif olabilmek için tarihimizde hep bunlarla karşılaştığımızı unutmayalım. bizi bölmeye yıkmaya çalışanlara bir koz da biz vermeyelim. Eğer mücadele edeceksek çok büyük bir millet ve ülke olduğumuzu hiç bir zaman aklımızdan çıkarmayalım.Elbetteki kimseye nasihat etme gibi bir niyetim yok.Yanlış anlaşılmasın.Sadece kendine güvenemeyen, ülkesi bir rüzgarla yıkılacakmış gibi imalara kapılan, her gün sanal gündemler yaratılarak uyuşturulan beyinleri taciz ediyorum.Okumak lazım, bize dayatılanı değil,araştırmak lazım, bize gösterileni değil.

Tarih: 17 Şubat 2007, 15:21 - İp: 85.***.**3.23
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

baba kurtlar vadısı hastası dızıye özenip kurusıkı tabanca alıyor...evın kucuk cocuguda dizidekı karakterlere özenıp kurusıkı tabancayla annesıne yakın mesafeden aateş edıyor..

anne su an yasamıyor..kucuk cocuk kucuk oldugu ıcın neyın ne oldugunu anlayacak kapasitede olmaksızın ""annesız ""yasamaya devam edıyor..

Tarih: 17 Şubat 2007, 15:31 - İp: 88.***.**9.156
batuhan19b
batuhan19b (üye)

cemak kardeş DİZİ FİLM İÇİN İNCİTMİYORLAR ONU BAHANE EDİP İÇLERİNDEKİ DÜŞMANLIGI İLAN EDİYORLAR adamın bir yazısı yokki devlete milliyetçilige hakaret etmesin bir yazısı yokki birilerinin inandıgı degerlere vurmasın bir yazısıs yokki terbiye sınırlarını zorlamasın adamın bizimle hiçbir ortak paydası yokki bu ülkede yaşıyorsak önce saygılı olmamız lazım tek ortak paydamız onunda bizimde bu ülkede yaşıyor olmamız daha dün katil aponun yakalanma yıldönümü diye polise molotof kokteyli atan teröristlerlede ortak paydamız aynı ülkede yaşıyor olamamız onlarda bizde aynı devletin nimetlerinden faydalanıyor olmamız aradaki tek fark biz ihanet etmiyoruz ortak paydalarımız var diye bu sempatizanları yada molotof kokteyli atanları anlayışla karşılamamımı bekliyorsunuz yok kardeşim

NEZAMAN ADAM OLUP BENİM SAYGI DUYDUGUM DEGERLERE (FARKLI FİKİRLERİ OLABİLİR)HAKARET ETMEZLERSE NE ZAMAN BENİM ÜLKEMDE PKK TERÖR ÖRGÜTÜNÜN SAVUNUCULUGUNU YAPMAZLAR ADAM GİBİ TC DEVLETİNE TABİ OLURLARSA OZAMAN ONLARA ANLAYIŞ VE SAYGIYLA BAKARIM
saygılarımla

Tarih: 17 Şubat 2007, 15:41 - İp: 88.***.**5.201
batuhan19b
batuhan19b (üye)

baba kurtlar vadısı hastası dızıye özenip kurusıkı tabanca alıyor

anlaşılan kurusıkı tabancalar kurtlar vadisi filminden sonra icat edildi iyiki amerikan dizilerine özenip seri katil olmamış yada amerikaya özenipte ırak ı işgal etmeye gitmedi yada israile özenipte evde nükleer füze yapsaydı yada pkk ya özenip daga çıksaydı askere polise pusu kursaydı kuru sıkı tabancayla halimiz ne olurdu bunada şükür

Tarih: 17 Şubat 2007, 15:56 - İp: 88.***.**5.201
cemak
cemak (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Değerli dostum;kimsenin geçmişini bilmiyorum. buradada ilk kez yorum yapıyorum. Çünkü Türkiye beni ilgilendiriyor ve sorumluluk duyuyorum.Bir avuç çapulcunun yaptıklarını abartıp reklama gerek yok.Terör örgütlerinin de ismini ifşa edip reklam yapmayalım. alt tarafı çapulcu topluluğu ve her geçen gün sonlarına bir adım daha yaklaşıyorlar.Hezeyanlarını abartma gereken yapılır.Büyük Ülke ve Büyük millet olmak hele hele üzerinde güneş batmayan bir imparatorluğun mirasçısı, torunu olmak bu dünyada pek bir millete nasip olmamış olmayacaktır.Bu sorunuda çok yakın zamanda temizleyeceğimiz inancını hiç bir zaman kaybetmem.Büyük ülke,Büyük milletiz diyorum ya büyük ülke olmakta kolay değil. yukarıda bahsettiğin tipler her zaman olacaktır.Sen (her anlam da) ne kadar büyük olursan (NUTUK' ta Atamız büyüklüğü açıklamıştır.) onlar küçük dünyalarında her zaman ezileceklerdir.Provakasyonlara kulak asmayalım unutmayalım ki bir çok yabancı ülkenin gözü cennet vatanımızın üzerindedir. İç ve dış dayatmalarla bizi köşeye sıkıştıramazlar. Tabi ki biz bilinçli olabilirsek.Suni gündemlerle birbirimizi yıpratmayalım dediğimde ki kasıt buydu. Bunun dışında söylediklerine aynen katılıyorum.

Tarih: 17 Şubat 2007, 16:27 - İp: 85.***.**3.23