saadetsa
saadetsa (üye)
İstanbul / Meraklı

Istanbulda Evime Ev Arkadasi Ariyorum

Merhabalar,

Seri ilan sayfasi olmadiginin farkindayim ama hayatin icinden oldgunu dusundugum icin yaziyorum ...

Sanayi Mahallesinde, kendimize ait, ful esyali, kombili, uc yildir kullandigim evime sigara kullanmayan bayan ev arkadasi ariyorum. Evimiz iki tanesi buyuk bir tanesi kucuk 3 odadan olusuyor. Mutfak 7-8 kisinin rahatlikla yemek yiyebilecegi buyuklukte. Bir aile apartmanindayiz, bu yuzden guvenlik sorunu yoktur. Evde ben kaliyorum, ailem memlekette, 24 yasinda sayilirim, ingilizce ogretmenligindem mezun oldum, fotograf ile ilgilenmeyi, gezmeyi severim.
Daha onceki ev arkadaslarimla bir sorunum olmamis, bir tanesi hakim olup, bir tanesi evlenip gitmistir. En son evimizde oturan iki kiz kardesten bir tanesi evlenip, bir tanesi tezini bitirip, ayni zamanda karsimizdaki apartmandan ev alip tasinmislardir. Sakayla karisik, evin ugur getiridigi girgirini yapip reklami artirmaya calisiyoruz.
Istanbul Teknik, Yildiz Teknik ve Bogaz icine ulasim acisindan kolay bir mevkidedir. Otobus minubus duraklarina 7-8 dakika, Sanayi ve 4. Levent Metro istasyonlarina yuruyerek yaklasik 15 dakika civarindadir.
Olurya; forumdan birileri , yada onlarin yakinlarindan,
Istanbulda ogrenci olan, tayini cikmis yeni ogretmen olan, yada esyali bir eve ve ev arkadasina ihtiyaci olan ve anlasabilecegimiz birileri cikar dedim..

#saadetsa' tarafından 21.09.2009 23:04:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Eylül 2009, 22:57 - İp: 88.***.**6.180
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

kira ne kadar ?

Tarih: 21 Eylül 2009, 23:51 - İp: 85.***.**8.103
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

ne oldu okyanus hocam yengeyle aranmı bozuk

Tarih: 22 Eylül 2009, 00:27 - İp: 78.***.**7.25
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Bayan arıyor okyanus.

Sahi kirası ne kadar. Ben bile gelebilirim.

Tarih: 22 Eylül 2009, 00:53 - İp: 78.***.**0.232
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Tarih: 22 Eylül 2009, 02:26 - İp: 78.***.**7.25
saadetsa
saadetsa (üye)
İstanbul / Meraklı

gorusulur

Tarih: 22 Eylül 2009, 10:21 - İp: 88.***.**6.180
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 22 Eylül 2009, 11:42 - İp: 85.***.**3.33
tumer55
tumer55 (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 23 Eylül 2009, 16:57 - İp: 193.***.**1.20
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

yönetimi göreve davet ediyorum.

Tarih: 23 Eylül 2009, 17:01 - İp: 85.***.**5.93
hayat_can
hayat_can (üye)
Kocaeli / Meraklı

ne alaka desi??

Tarih: 23 Eylül 2009, 17:09 - İp: 78.***.**2.81
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Daha onceki ev arkadaslarimla bir sorunum olmamis, bir tanesi baltaya sap olup, bir tanesi evlenip gitmistir.
Öteki Buca salı pazarında karpuzculuk yaparken,diğer öteki de Kpss'ye girmekten kafayı kırmıştır.Ötekilerden uzun zamandır haber alınamamaktadır.
Evimiz sanayiye yakın idi.Elektrik ve suya kati suretle para vermezdik.Mutfakta tepeleme 9-11 kişi yemek yiyebilecegi buyuklukteydi.

Tarih: 23 Eylül 2009, 18:12 - İp: 88.***.**9.7