kaanca
kaanca (üye)
Antalya / Meraklı

İnternetten Sipariş???

İnternetten bi makine sipariş vermeyi düşünüyorum.Ama ne kadar güvenli olur bilmiyorum.Sipariş sırasında pek çok sorunla karşılaşan arkadaşların sorunlarını okudum.korktum şimdi haa Aydınlardan sipaiş vermeyi düşünüyorum.Beyler bildiğiniz şööle sağlam güvenilir site varsa yadımcı olurmusunuz sizin alışveriş yaptığınız.Sakata gelmeyelim sonra Teşekkürler

Tarih: 17 Temmuz 2004, 00:31 - İp: yok
celenli
celenli (üye)
İstanbul / Meraklı

tabiki daha ucuaz ayriyetten adamlarla pazarlık yapma şansınız da yok internetten bana sorarsanız erkayalara da gitmeyin sirkeci piyasasını bir kolaçan edin adamlar zaten ellerinde yoksa gidip onlardan alıyor size satıyor . iyi pazarlık yaprasanız..birkaç hediyede kapabilir siniz yada sıkı bir indirim

ben ordaki bir canon mağazasından aldım.fiyat piyasadaki gibiydi ancak pil tripod ve orjinal canon çantası aldım

Tarih: 18 Temmuz 2004, 13:59 - İp: yok
pyro
pyro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Tahmin edim, bahsettiğiniz canon mağazası HAMA mı? postahane sokağının başındaki?

Tarih: 18 Temmuz 2004, 17:38 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili kaanca sana 1. sayfada demiştim git bir fuji imaj plazaya çaylarını iç diye çünkü oradakiler sertifikalı satıcı yani ne sattıklarını bilen adamlar ...illa oradan almak zorunda değilsin ama internetin bazı sakıncaları var ...Örneğin distribütörün olmadığı garantisinin yetersiz olduğu (kaçak mal) gibi önemli değil isterse aynı gün gelsin ama ben yarın bir gün herhangi bir sorunla karşılaştığımda karşımda bir muhatap bulabileyim...kar ettiğim üç kuruşu telefon faturasına yatırmayayım makineme ne oldu diye...

Tarih: 19 Temmuz 2004, 14:06 - İp: yok
celenli
celenli (üye)
İstanbul / Meraklı

evet hamadan( zaten canon mağazası 3 tane falan oralarda herhalde) aldım adamlarla ilk mkonuştuğumda hediye falan dediler git dolaş en ucuza ben vericem falan dedi tabi kazandı müşteriyi yani beni ..
bir 10 daha indirim yapsayadı daha iyi olcaktı ama hayırlısı sabretcek zamanım kalmamıştı.
eminim daha ucuza bulabilirdim ancak çanta ve tripod ve şarjlı pil vermesi işi deiştirdi.

#celenli' tarafından 20.07.2004 10:25:15 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Temmuz 2004, 10:27 - İp: yok
ck
ck (üye)
Balıkesir / Amatör

sevgili bozo .. bana tazminat davası açarlar, nasıl isim vereyim.. Ben Kodak CX 6330 aldım.. birde 128 sdcard.. toplam 400 milyon.. 12 ay vade 440 milyon.. hepsiburada.com indirimdeydi.. son gün aldım sonra 40-50 milyon arttı.. kısacası parayı bir kenara koydum.. aradığım özellikleri ( sesli video kaydı memory ile sınırlı olsun istiyordum ) bir kenara koydum.. ben çok şanslıydım çünkü bu konuları daha önce araştırmış bu konuda oldukça birikimli bir arkadaşım vardı.. daha sonra yorumları çok okudum.. yazılı olarak alıp cebimde gezdirdim inan... piyasada aramadım makinayı.. tesadüfen bir vitrinde gördüm, inanamadım.. firma ismi istemeyin.. bu bir zihniyet.. herkes aynı olmaz.. bu bir ticari zihniyet.. bu işe tekel olmak, tok satıcı olmak, köşeyi dönme tarzı etki eder.. kısacası tüketici benim ve para bende.. o parayı vermeden önce piyasa araştırması yapmakda benim sorumluluğum.. neden % 50 fazla ödeyelimki..bunun adını herkes biliyor !!!! sevgiler

Tarih: 20 Temmuz 2004, 10:48 - İp: yok
bozo
bozo (üye)
Kocaeli / Amatör

küçük fotoğraf dükkanları her zaman fahiş fiyat uyguluyor.. aldıklar bir kaç makine ellerinde kalınca zorunlu olarak aldıkları zamanki fiyat üzerinde vitrinde tutmak zorunda kalıyorlar.. ben de makine ararken değirmendere 'de kodak 6340 ı 450 dolar fiyatla gördüm..açıkaçık da söyledim adama. dağlar kadar fiyat farkı olduğunu ..

Tarih: 20 Temmuz 2004, 11:56 - İp: yok
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Aradan geçen 4 yıl zarfında hala bir makine siparişi veremediyseniz,şunu söyleyebilirim ki güvenle internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz

Tarih: 20 Şubat 2008, 01:44 - İp: 88.***.**5.59
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Aydınlar'dan alışveriş yaptım.Hiçbir problemle karşılaşmadım.2 gün içinde kargo kapınıza teslim ediyor.
Kolay gelsin...

Tarih: 20 Şubat 2008, 01:49 - İp: 85.***.**2.223
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bozo: aydınlardan sorun yasamadan makine aldıgınıza gore cok sanslısınız. sansınız daim olsun

gittigidiyoruda onermiyorum artık,yasadıgım bır olay sonrası bu siteden nekadar cok sikayet oldugunuda farkettim.
musteridense satıcıyı koruyan bir anlayısları var.
bes yıldızlı satıcısı bana yanlıs urun gonderdi,urunu geri gonderip degiştirmek istedim,urunu bırdaha gormedim,paramıda tabiki.
imkan varsa gidip dukkanda birebir alısveriş yapın yoksa her an bir aksilik yasayabilirsiniz.dikkat

Tarih: 20 Şubat 2008, 01:50 - İp: 88.***.**1.19
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Yuvam Foto var ,girin sitesine inceleyin,tel'de açın..Sağlam firmadır..

Tarih: 20 Şubat 2008, 02:27 - İp: 85.***.**4.118