thegameyou
thegameyou (üye)
Uşak / Amatör

Canon 650d Hızlı Ve Güvenilir Sipariş?

http://www.akakce.com/dijital-slr-fotograf-makinasi/en-ucuz-canon-eos-650d-+-18-55mm-is-lens-fiyati,836573.html

Arkadaşlar yukarıdaki cihazı kdv dahil 1600 tl civarı bütçe ile satın almak istiyorum. Ancak Uşak'ta ikamet etmem nedeniyle e-ticarete güvenemiyorum. Yukarıda verdiğim linklerden , hayyam'dan veya herhangi bir yerden kapıda kredi kartı ile ödemeli satın alabileceğim bir yer biliyormusunuz ? Ayın 1 mayısta sipariş vermeyi düşünüyorum ve en geç 3-4 gün içerisinde elimde olması gerekiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Tarih: 20 Nisan 2013, 01:15 - İp: 78.***.**6.205
stumer
stumer (üye)
İzmir / Amatör

Kendini ispatlamış büyük firmalara e-ticarette güvenebilirsiniz. Bu konuda o firmalarla ilgili yorumlara bir göz atın. Sizin verdiğiniz linkte yer alan ilk firma bildiğim kadarı ile zaten ürün fiyat sıralaması yapan bir firma. Asıl satıcı firmalar başka.

Tarih: 20 Nisan 2013, 22:19 - İp: 85.***.**1.118
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Hayyam'dan EFT yaparak ürün satın alabileceğiniz güvenilir yerler var ancak kapıda kredi kartı ödemesi opsiyonu olacağını sanmam.
e-ticaret benim yıllardır kullandığım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadığım bir yöntem. Ancak o sitelerden alım yaparken güvenli alışveriş seçeneğini kullanmanız yani siteyi aracı olarak kullanmanız şartıyla. Yoksa satıcıya direkt parayı yollayarak onun ürünü göndermesi şeklindeki alışverişlerin güvenilirliği, alıcı ve satıcının karakterlerine bağlı bir durum şüphesiz.

Tarih: 20 Nisan 2013, 22:26 - İp: 195.***.**8.165
thegameyou
thegameyou (üye)
Uşak / Amatör

Sanalpazar.com sanırım hepsiburada mantığı ile çalışıyor ve gold güvencesini de duyunca vade farksız ordan almayı düşünüyorum. İnşaallah bir sıkıntı yaşamam çünkü ilk kez büyük boyutlu sanal bir alışveriş yapıcam..

Tarih: 21 Nisan 2013, 20:26 - İp: 78.***.**6.205
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Merka etmeyin sorun çıkmaz.
Ancak netten yapılan alışverişlerde site güvence bile vermese tüketici hhakları kanunu gereği iade hakkınız var. Ürünü aldıktan sonra eğer bir kusur ya da herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, bir dilekçe yazarak, ürünün faturasının fotokopisini alarak ve iade ettiğiniz kargo fişi de saklayarak geri gönderin. Sorun çıkarsa tüketici hakları hakem heyetine başvurarak para iadesini alırsınız. Ancak sanalpazar gibi sitelerde bunlara gerek kalacağını sanmıyorum.

Tarih: 21 Nisan 2013, 20:43 - İp: 195.***.**8.165
thegameyou
thegameyou (üye)
Uşak / Amatör

Hayırlısı ile istanbulbilisim.cpmda uygun fiyatı buldum oradan sipariş vermeyi düşünüyorum. Eğer bir sıkıntı çıkarsa iptal edip sanalpazardan alıcam. En geç ayın 5-6sında elimde olması gerektiği için acelet ediyorum. Yoksa sitede bu miktarda bi para kalmaz mutlaka bir şekilde kurtarırım Teşekkür ederim yardımlarınız için..

Tarih: 27 Nisan 2013, 17:05 - İp: 78.***.**0.103
ahmetylm
ahmetylm (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba 650 d 1500 tl canon çanta + hafıza kartı + uv filitre hediye doğuban iş hanı kat 1 no 143 554 257 36 50

Tarih: 4 Mayıs 2013, 14:38 - İp: 85.***.**8.164
  • 1