kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Hikaye Köşesi

Her türlü uydurabileceğiniz sallama hikayeleri buraya yazabilirsiniz. Şiir ve fıkra kösesine nispet olsun diye açılmadı. Sadece yazar rruhlu uyelerimize bir ışık olma umuduyla açılmıştır.

örnek başlangıc..

"karanlığı yırtan sessi bir gencin haykırışıydı. Bu sesi sadece o duymuştu. İrkilmiş bir halde .....

falan filan işte.. En iyi hikaye cümeleri kuran kişiye benden cola..

Tarih: 22 Eylül 2007, 11:25 - İp: 212.***.**9.194
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Şebnem iğneye zehir enjekte eder, ''çvir şu herifin kıçını Bayram '' der.
Bayram yatakta dana gibi yatan Nuri yi çevirir. Bu sırada Nuri yellenir. Şebnem sinirlenir, iğneyi var gücüyle Nuri nin poposuna saplar, tam iğneyi saplamışken birden kapı çalar. İğneyi vurup vurmama konusunda bir anlık çelişkden sonra iğneyi popoda saplı bırakır ve ''Kim bu saatte '' der.

Tarih: 27 Eylül 2007, 02:47 - İp: 81.***.**9.19
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

gelen organ mafyasının iki numararalı ismi zıpır alidir,bunun gibi bir lakapla nasıl olupta iki numaraya kadar yukselebildigi bir muamma olsada herkes ondan cekinir,zıpır ali "olm arıyoruz nıye acmıyorsun" diye sorar.
bayram elini cebine atar ve 5 cevapsız aramayı gorunce ecel terleri doker.
"abi tuvalete girerken kısmısım sesini unutmusum vall...." derken sebnemın telefonu acı acı calar..ama gercekten acı calar,melodisi berivandır..butun odayı berieeevaneeeeyyyyeheeeyeheeeyyyyyy sesi kaplarken zıpır ali yaklasır,
"ac telefonu" der

Tarih: 27 Eylül 2007, 16:37 - İp: 88.***.**8.21
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Telefonu açan Zıpır Ali, ''alooo'' der.

Karşıdaki ses ''alo, karın seni aldatıyor, ben bir dost'' der.

Telefon kapanır, Zıpırın alooo kimsin sen diye bağırması çare değildir, telefon kapanmıştır. Dr.Şebnem ''kimdi o'' diye sorar.

-Karım beni aldatıyormuş diyen birisi, herhalde telefon sapığı doktur hanım der.

Zıpır Ali bu sırada Bayram ın suratının şekilden şekile girdiğini, Bayram ın ter içinde kaldığını anlar.
Kapasında bir şimşek çakar.

Tarih: 27 Eylül 2007, 16:48 - İp: 81.***.**7.49
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Bu sırada kapının zili tekrar çalar. Berke’ dir gelen. Bayram kapının gözünden bakar. Otomatik sönene kadar geçen o kısa sürede iriyarı bir adamdır gördüğü. Bayram ile Zıpır Ali bakışırlar kısa bir süre ve sonra Bayramın kapıyı açıp açmamak arasında gidip geldiği sırada zilin tekrar çalması ile Bayram gayri ihtiyari bir şekilde kapıyı açmış bulunur. Berke kendisine ne işin var burada der gibi bakan iki çift gözden rahatsız olmuş ve içinden keşke zili çalmasaydım diye düşünmektedir….

Tarih: 27 Eylül 2007, 17:05 - İp: 213.***.**2.98
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

berke alt kat komsusunun zeka yonunden yeteri kadar sulanmamıs (meşe) ogludur..
canı sıkıldıkca ust kattaki acaip aletlerle dolu bu muayenehaneye gidip gelip,kapının zilini calıp "anam kayfe isteyo sizde yohtur deelmi,az girip pıçahlarla oynayammı" diyerek kafa bulandıran bir adam/cocuktur..
--
bayram yıne ne geldi bu gubidik dercesine bakarken zıpır ali cocugun kurdan gibi sakallarına aldanıp onu sivil polis falan sanmıstır..
odada bir gerginlik olur..
sessizligi bozan yıne sibel can,yine berivandır

Tarih: 27 Eylül 2007, 19:05 - İp: 88.***.**8.102
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

geijin hikayeyi doğru oku berke fotoğrafçı dedik ya

tatarbey den devam edelim o nedenle.

-buyur, kimi aradın der Bayram.
-şey rahatsız ettim de , kusura bakmayın ateşiniz var mı, ateş bulamıyorum, sabaha kadar çalışmam lazım, benim işyerim üst katta, ışığı görünce geldim der Berke.
Zıprı Ali ''içerden alayım '' der.
Bayram''bende var'' der ve ceketin içibden çıkardığı çakmağı çakar. Ancak çakmak yanmaz. Tekrar dener ama çakmak yine yanmaz. Zıpır Ali ''ben alıp geleyim'' der.

Berke adamların davranışlarından fena halde kıllanmıştır ama çaresiz bekler.

Tarih: 27 Eylül 2007, 21:17 - İp: 81.***.**9.19
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Bayram, berkeye ne iş yapıyorsunuz? aa sahimi? gibi sahte oyalayıcı eblek soruları sorarken, Berke aralıktan, poposunda şiringa saplı yüz üstü yatan çıplak adamı görür. Şebnem bu sırada içinde kendisinin bile kaybolduğu çantasından çakmağını bulup Zıpır aliye vermek ister..

Bu sırada ülkenin başka bir yerinde zengin ama aksi 3 çocuk babası Siyami bey ölümle pençeleşmektedir. Babasını kurtarmak isteyen en küçük oğlu hastane koridorunda sıkılmış bir halde birilerini telefonla aramaktadır.

Berkenin telefonu çalar..
+Alouu..
-Alouu nu yiyim şekerim
+Zihni sen misin
-yok ben anjelika joliyim berkecim
+Bakıyorum sesin keyifli geliyor.. Umarım babanın durumu düzeldi arayamadım senide kusra bakma
-yok be olm düzelmedi.. sanırım bi yerden kalp bulmuşlar. onu monte edecekler bizimkine..
+oh oh pek güzel sevindim Zihnicim.. Saygı ve sevgilerimi ilet pederine..
-adam mort yatıyo len düdük neresine ileteyim
+Tamam zihni ben seni arayacam.. şimdi küçük bi işim varda
-iyi peki öyle olsun berke bey.. çüüzz
+öptüm
-öpmeseydin..

Çakmağı berkeye veren Zıpır Ali "-Kimdi o" "-niye aramış" diye seri şekilde iki sorusuna karşılık, Berke kendisinden beklenmeyecek çabuklukta sigarasını yakıp
-Size ne ki.. Siz kimsiniz
+Yok öylesine sordum.. ben Zıpır Ali.
-Ha tamam şimdi anladım..
+Neyi
-Soruları
+Neymiş
-Zıpırlıktanmış
+Çok şükür
-Çok teşekkür.. Bi ihtiyacınız olursa ben üst kattayım
+Buz varmı buz..
-Olcak biraz..
+Birazda leğen kova mova işte bişiler..
-Var bi kaç bişiler.. hayırdır..
+Kurban kesecezde.. yazık sakatad ziyan olmasın diye..
-tamam buyrun gelin vereyim ne varsaa..

................

Tarih: 28 Eylül 2007, 13:11 - İp: 85.***.**0.58
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Bayram nihayet ateşi getirir, Berke sigarayı yakar ve derin bir nefes çeker. Çakamağı cebine koyar, sonra -pardon çakmağı size geri vereyim , der.
bu sırada cebinden Trabzonspor-Fenerbahçe maç bileti çıkar.

Bir maçkalı olan Zıpır Ali dayanamaz, hangi takımı tutuyorsun, Berke -Trabzonspor , der.Ben aslen Maçkalıyım deyince 10 dakika süren bir sohbet başlar kapı önünde.

Dr.Şebnem ''bu salaklar yarım saattir ne yapıyor'' diye söylenir. ''Bayraammm'' seslenir.
Sesi duyan Berke gülümser, içeri karı attınız galiba ?

Bayram yok o bizim doktur hanım ,der.

Dr.Şebnem artık dayanamaz ve kimin geldiğini öğrenmek için kapıya çıkar.

Karşısında Berke yi görünce bayılacak gibi olur. Bu fotoğraf kursundaki hocasından başkası değildir.

Tarih: 28 Eylül 2007, 13:31 - İp: 81.***.**7.49
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

hocasını gören şebnemin eli ayağı boşanır..
Berke kayıtsız bir ifadeyle sorar..
+zıpır iftara ne kadar var..
zıpır cevap verir..
abi ne iftarı saat gecenin körü..

#rokomet' tarafından 28.09.2007 14:46:15 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Eylül 2007, 14:03 - İp: 85.***.**0.58
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Bu arada uyanır gibi olan Nuri kendisine sırtı dönük olan Bayramı görür.Şöyle etrafı bir süzer ve tehlikede olduğunu anlar. Sessizce kalkarak Bayrama arkadan saldırır. Boynuna doladığı kolları ile arkadan sarılarak boğazını sıkmaktadır Bayramın. Bayram seslenmek ister ama bu iri yarı adam oldukça güçlüdür ve sesi çıkmamaktadır. Ölmek üzere olduğunu anlayan Bayram can havli ile kafasın hızla geriye atar ve Nurinin burnunu kırar. Acı içerisinde arkaya devrilirken masayı deviren Nuri burnundan akarak ağzına dolan kanları tükürürken yerdeki neşteri görür. Nurinin neşteri gördüğünü Bayramda görür ve üzerine doğru atılır....

Keskin bir çığlık duyulur Bayram bir eli boynunda danalar gibi böğürmektedir. İnce ama oldukça güçlü bir tazyikle Bayramın boğazından fışkıran kan Nurinin her tarafını kan içerisinde bırakmıştır. Nuri şaşkınlık içerisinde etrafa bakınırken yere düşmek üzere olan Bayram perdeye asılır ve perde kornişi de sökerek Bayram ile birlikte yere düşer bu arada gürültüyü duyan Ali ve Şebnem koşuşturarak içeri dalarlar dışarıda ise Berkeyi kapının ağzında unutmuşlardır.

Berke boynunu uzatarak içeriye baktığında gördüğü manzara korkunçtur.

Bir adamın üstü başı kan içerisindedir ve bir diğerinin kesik boynundan tazyikli bir şekilde kan fışkırmaktadır.

O koca adamın korkudan dizlerinin bağı çözülmüştür.Dudaklarından belli belirsiz bir şekilde bir ses çıkar.

- s.ktir

bir an önce kaçmak istemekte ama yerinden kımıldayamamaktadır...

Tarih: 30 Eylül 2007, 00:31 - İp: 88.***.**2.67