eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

Her Fotoya Bir Şiir

neden her karenize bir şiir yazmayı denemiyorsunuz
size ne hissettirdiğini çok merak ediyorum
kendi fotolarınızdan ne hissettiğinizi söyleme cesaretiniz varmı

Tarih: 29 Ocak 2006, 15:03 - İp: yok
basribaş
basribaş (üye)
Adana / Haber Fotoğrafçısı

bende olayı çarpıttığınızı düşünüyorum dadanagast

Tarih: 31 Ocak 2006, 11:51 - İp: 85.***.**7.40
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

belki de sacmaliyorum arkadaslar.. ve carpittim olaylari..
gercekten, cumlelerin sonuna, "cesaretiniz var mi" diye soru sormak belki de makuldur.. veya sirf birisi tarafindan merak edildigi icin, her fotografimiza siir yazmamazin istenmesi..
.....
ozur dilerim sevgili eastwood.. ben boyle bir istekte bulunmazdim.. veya cesaretiniz var mi diye sormazdim..
...........
dedigim gibi yanlis anlasilmalara sebep oldugum icin ikinizden de ozur diliyorum..
ve haklisin, biraz turk filmlerine benzedi konusma tarzim.. cunku hem guldum hem de alttan almaya calistim..
senin soylediklerini de yanlis anlamadim sevgili eastwood..
kendine iyi bak..

Tarih: 31 Ocak 2006, 18:06 - İp: 62.***.**2.10
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

neden her karenize bir şiir yazmayı denemiyorsunuz
size ne hissettirdiğini çok merak ediyorum
kendi fotolarınızdan ne hissettiğinizi söyleme cesaretiniz varmı

forumda ilk açtığım konuydu
herkesten şiir yazmasını beklemiyordum tabiki böle bir istekte bulunmam yersiz
ama ben şiir yazmasını seven tiyatro oyunları yazıp bunları oynayan bir bireyim sedece benim gibi düşünen arkadaşlar varsa tanışmak fikirlerimi paylaşmak istedim bunda da bir sakınca görmedim yanlış anlaşıldıysam özür dilerim

Tarih: 31 Ocak 2006, 18:16 - İp: 85.***.**0.18
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

eastwood, aramizda tatsizlik veya kuskunluk olmasini istemem..
eger ki, sonunda benim gibi dusunen arkadaslar varsa tanismak isterim demis olsaydin, sanirim yanlis anlasilmalar hic olmayacakti..

..ama olsun, yanlis dusundum, veya dusunduk.. ve biraz fazla ustune geldim bu konuda.. ben de senden ozur diliyorum..
sonucta tatliya baglanmasina da sevindim ayrica..

Tarih: 31 Ocak 2006, 19:38 - İp: 62.***.**2.10
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Bu işte tamamdır

Tarih: 31 Ocak 2006, 19:48 - İp: 85.***.**7.142
_eftelya_
_eftelya_ (üye)
İstanbul / Amatör

eastwood'a katılıyorum. niye olmasın? muhakkak fotoğraf zaten bir anlatımdır, bir öyküdür... herkes nereye yorumlarsa... ama yurtdışı da dahil ve coğunluklu olmak üzere fotoğrafların öyküleri hep bir dip not olarak sunulur en profesyonel sergilerde... inanın daha da düşündürecektir insanları EASTWOOD'un önerisi... fotoğrafın dirileşmesini destekleyecektir, fotoğrafı anlamlı suskunluğundan ifadesi net - yazılanlarla belki daha fluğ -, renkler emin olun daha da ayrışacaktır...

öneri hoş... gerçekten!

Tarih: 7 Şubat 2006, 21:58 - İp: 85.***.**5.46
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

eftelyam , terkedilmiş çocukluğum saol
anlayan birilerinin olması güzel

Tarih: 7 Şubat 2006, 22:32 - İp: 85.***.**8.223
_eftelya_
_eftelya_ (üye)
İstanbul / Amatör

eastwood,

farkinda degiller kelimeler olmadan fotograflarin sessizliginin...
eastwood, ruzgarin girmedigi ormanlarim, gur uykularim...

Tarih: 7 Şubat 2006, 22:53 - İp: 85.***.**5.46
dilan06
dilan06 (üye)
İstanbul / Amatör

bence gayet hodri meydan durumu ki haklıca...bence profesyonel bi fotoğrafçı ztn cektiği andan itibaren o kareye duygularını vermiştir ama her fotograf herkeste farklı duygular uyandırabilir cünkü herkes aynı vizyona sahip olamaz haliyle, bu duyguları merak etmen cok normal ama hepimiz bi şiir yazmaya kalkarsak site kendini aşar belki bnmde kendi fotograflarımda yaptıgım gibi birkaç cümleyle anlatılabilir. öyle işte bişyler söylemeden edemedim bu kadar karsı cıkılması ve üzerinde itinayla durulması soru işaretleri yaratıyor yazanlar için, ii bi konu acmıssın

Tarih: 8 Şubat 2006, 17:58 - İp: 85.***.**1.122