fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Hainler Her Gün Saldırıyor !

Pu ka ka şuan Diyarbakırda bir karakola saldırıyor, orada görev yapan arkadaşım aradı... Ayrıca az önce Siirt te 5 şehit verdik... televizyonu açtım sadece samanyolu tv de var haberi... diğer kanallar ( merkez medya ) pıraym taym programlarına devam ediyor...

millet acunu seyrediyor yetenek sizsinizi... ama haberi yok gencecik çocukları ölüyor her akşam başka bir karakolda...

çok garip ülke olduk vesselam...

Tarih: 24 Eylül 2011, 22:35 - İp: 46.***.**9.74
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

pazarbey abi , artık söz bitti kemiğe dayandı dedikten sonra tayyi 50 şehit verdik... öğretmenler kaçırıldı, memurlar kaçırıldı... kaymakam kaçırıldı konuşan yok...

sen hala askerlere söz geçiremiyor , ne yapsın tayyip diyorsun ya , helal olsun sana, ben senin kadar pişkin , senin kadar asker düşmanı birini görmedim daha...

yav ne kadar asker varsa içeri attınız, dağda savaşacak komutan kalmadı... genel kurmayı bizzat elinizle atadınız... hala mı asker beceremiyor diyorsunuz yahu... yuh artık bu kadar da ... neyse demeyeceğim, bir gün yüzünü görürsem söylerim...

Tarih: 19 Ekim 2011, 19:14 - İp: 88.***.**4.230
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Asker saldiriya ugramiyacak sekilde arazide konuslanmali.Bu ordu askerligi ogrenmeli.Bu yapillacak, biraz zaman alacak belki ama sonu hayirli olacak,olmasi lazim. TC yikilip yok olmayacagina gore.Hepiniz hepimiz cok kizginiz kanimiza dokunuyor.Gerek politik gerekse askeri bir hazirlanma donemi yasiyoruz bunuda unutmayin.

Tarih: 19 Ekim 2011, 19:47 - İp: 69.***.**4.188
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

başbakan istifa etsin. lakin orada gidip başbakan savaşacak değil. Asker savaşacak. yıllardır abuk sabuk bir taktikle savaşıldığı ortada. dağlıca komutanı teketeke çıktı. çatışma 33 saat sürmüş. yardım gelmemiş. bu ne demek açıklayın bana.

Tarih: 19 Ekim 2011, 19:55 - İp: 78.***.**4.212
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi pkk saldırıyı üstlenmiş mi.

henüz üstlenmediyse senin normalde bu saldırıyı askerler kendisi yaptı demen lazımdı.

hatta saldırıyı pkk üstlense bile yok pkk lılar yapmaz bizim komutanlar yapmıştır falan demen lazımdı.

cemaat terbiyesi bunu gerektirir emmi ayıp ediyorsun

Tarih: 19 Ekim 2011, 20:20 - İp: 88.***.**2.144
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

haklısın keza emmi. askerler bile kendilerinin ihmalini kabul ederken senin toz kondurmaman gibi birşey bu hastalık galiba.

Tarih: 19 Ekim 2011, 20:23 - İp: 78.***.**4.212
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

evet emmi hastalık.

zira pkk oluk oluk asker kanı akıttığı gün askere bir darbede ben nasıl vururum diye düşünemem.
cemaatçi olsaydım bile en azından vicdanım elvermezdi buna.

dün pkk saldırırken rakı içip göbek atıyordu diye manşet yaptığınız adamı, bugün muteber adam sayıp manşete taşıyıp onun ağzından orduya saldırma sahtekarlığına hiç girmiyorum bile. onu belgesiyle koymuştum zaten topice bir iki sayfa önce.

gerçi cemaatin dininde yalan riya hile sahtekarlık iftira bunların hepsi dinin şartı olan farzlar.

Tarih: 19 Ekim 2011, 20:29 - İp: 88.***.**2.144
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

aynı adam , amerikan helikopterlerinin sınırda dolandığını ve telsizlerde pkk lıların bu helikopterler bizimkiler mi onlarınkiler mi dediğini ;

çatışma esnasında tepemizde insansız hava uçağı dolaştığını , tüm taburunda bunu gördüğünü ( 2007 de bizde heron yok )

açıkladı...

eeee , neden cemaat gazeteleri bunun üstüne gitmiyor. abd yi yerin dibine sokmuyor... dur yorulma cevabını ben vereyim , o abd ajanı ağlak imam ın yüzü suyu hürmetine olmasın?

Tarih: 19 Ekim 2011, 20:46 - İp: 88.***.**4.230
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

KAHHAR ism-i şerifinin yüzü suyu hürmetine kahr-u perişan eylesin.....yapanları,göz yumanları,destek verenleri.........

Tarih: 19 Ekim 2011, 20:52 - İp: 85.***.**9.173
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

okyanus dayı içtinmi gine sen . bu kadar teröristin elini koluna sallaya sallaya gelip bu kadar şehit verdirip elini kolunu sallaya sallaya gittiniğe bunda ihmal, ihanet adı her ne ise olmadığını iddia etmek aptallıktan başka bir şey değildir.

Tarih: 19 Ekim 2011, 20:53 - İp: 78.***.**4.212
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

MHP li Vural miydi neydi yanlis olmasin,dediya meclisde gidip kandile Turk bayragini dikmenin zamanidir diye,aynen oyle.Maksat artistlik olsun ,dusmanlar catlasin.Gidelim dikelim...

Hic olmazsa evet bu sefer farkli bisey yaptik deriz kendimizi avuturuz...

Tarih: 19 Ekim 2011, 20:56 - İp: 78.***.**1.187