ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Hadi Hayirlisi

Degisen hicbirsey yok gibi birsey benim anladigim.AKP nin bu sekilde kazanmasi ve milletvekili sayisinin dusmesi memleketin hayrina olmustur bence.Ne kadar %50 yiz densede,gecen secimlerdeki DP ve Saadet partisi milli gorusculerinin oylarinin eridigini ve %7 gibi bir ekstra oyun AKP de toplandigini varsaydigimizda cokda ovunulecek bir durum degildir .Yani sagin ve Milli gorusculerin potansiyel oyu AKP de oldugu halde %50 ve sandalye kaybi ile pekde simarilacak bir durum olmadigi ortada.CHP evet beklenen bir cikisi yapamadi ama en azindan milletvekili sayisi ile bir cikisi var ve bence en onemliside bu zaten.Sonucta halkin secimi bitti sira meclisin seciminde ve kararlarida bu vakitten sonra orasi verecek.

Dedigim gibi daha onceki mesajlarimda,AKP nin kazanmasi cari acik gibi memleketin ekonomik dengelerini alt ust edecek onemli bir problemin cozulmesini test etme acisindan ve milletin goruslerini olumlu yada olumsuz degistirme acisindan cok onemli bir sinav olacak.

Doguda bu arada rahat durmayacak o kadar milletvekili ile ve allah kolaylik versin diyorum.Bu asamadan sonra ozerklik calismalari hiz kazanir ve su bela ve memlekete verdigi agir yuklerdende kurtuluruz insallah.Hala diretmenin ve vatan topragi,sehitlerin kani ile sulandi falan demeninde anlami yok artik.Adamlarin oradaki varligini kabullenme ve haklarini verme zamani geldide geciyor.Kursunlar Federal ozerk yapilarini gorelim.Bolunseler kime zarari var,yani yuktenmi kurtuluruz yoksa rahatlarmiyiz bunu dusunmek gerekir...

#ozansan' tarafından 13.06.2011 03:44:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Haziran 2011, 03:42 - İp: 221.***.**1.153
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Yine ayni hikayeeee

KEDI
CIGER
MUNDAR

Degismez bu kural KEDIler icin birakin baka dursunlar erisemedikleri cigere

Tarih: 13 Haziran 2011, 17:21 - İp: 192.***.**9.70
ozansan
ozansan (üye)

Ne kedisi ne cigeri yahu.Ben laf etmedim acikcasi kazanmislar tebrik ederiz.Hatta tum samimiyetimle kazanmalarinida istedim bazi sebeplerden dolayi.Sadece bu basariyi cok buyutmesinler diyoruz biz.Memleketin sorunu bol,insallah islerini iyi yaparlarda hersey yolunda gider.

Bana ustalik donemi ciraklik donemini aratacak gibi geliyor acikcasi.Memleketin cari acigi nedir diye sokaga cikin sorun bi allahin kulu cari acikin ne demek oldugunu bilmez.Kibris nerde diye sorduklarinda cevabi sibiryada diyen insanlar ne anlar yani dimi.O yuzden birde ekonomiyi tartismayalim simdi burda.

Sadece ben ekonomiyi yakindan takip eden birisi olarak,gelecek gunlerde pek hayirli seyler gormuyorum acikcasi.Ya AKP paralari savurmayi kesecek,yada hayat dahada pahalisacak vergilerle baska yolu yok.Allahtan CHP gelmedide insanlarin gozunde bak geldiler cari acik cart curt diye basladilar bunlar cakmiyor damgasi yemedi,yada yemiyecek..

Su anda gidilecek yollar tikandi ve oyle sicak para falanda beklemesinler artik.Zaten sicak para gelse bile zararini vermeden gitmiyor.Adi uzerinde sicak para,yakiyor sonra...

Benim bu yorumlarima kedi-ciger yakistirmasi yapilirmi yapilmazmi yakin zamanda gorecegiz.

#ozansan' tarafından 13.06.2011 18:24:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Haziran 2011, 18:21 - İp: 221.***.**3.132
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Eger oyle demediysen lafi uzerine alma . Birak diyenlere gitsin.

Miyaaaaaaaavvvvvvvv

Tarih: 13 Haziran 2011, 18:27 - İp: 192.***.**9.70
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

akp seçimde başarısız oldu, chp ise başarılı. oylar bu hızla değişmeye devam ederse 30 yıla kalmaz chp akp'yi geçer.

Tarih: 13 Haziran 2011, 18:37 - İp: 130.***.**3.165
ozansan
ozansan (üye)

Coluk cocukla yazisirsan olacagi bu.Aferin AKP kazandi gidin elini opun Tayyip amcanizin oyuncak versin size

Tarih: 13 Haziran 2011, 18:46 - İp: 221.***.**3.132
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Selçuk arkadaşım,
"akp seçimde başarısız oldu, chp ise başarılı. oylar bu hızla değişmeye devam ederse 30 yıla kalmaz chp akp'yi geçer."
Demişsin...
30 yıl... 30 yılda AKP nin elinde ülke batar, ne memleket kalır ne vatan...
Gelecek seçimlerde CHP birinci parti.
CHP nin şimdi iktidar partisi olmamasında fayda var.
Önümüzdeki aylar büyük olaylara gebe.
CHP iktidar olsa daha baştan kaybederdi.
Bırak AKP iyice yıpransın.

#ercan43' tarafından 13.06.2011 20:31:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Haziran 2011, 18:48 - İp: 92.***.**1.102
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

oansan bek gordun mu MIYAVLIYORSUN
bi de "ben ne dedim ki" diyorsun

MIYAVVVV MIYAVVV boyle yazayim belki anlarsin

Tarih: 13 Haziran 2011, 18:49 - İp: 192.***.**9.70
ozansan
ozansan (üye)

Malzeme verme bu cocuklara ercan bey.Canlari oyun istiyo zaten.
Gelecek secimlerde nolur bilemiyorum ama Finansi egitimim geregi bu arkadaslardan daha iyi bildigimi affinizla varsayarak su an itibari ile pek hayirli eyler soyluyemiyorum.Bu arkadaslarin kistasi duble yol,kaldirim kopru.Belediye baskanlarini basbakan yapmiyacaksin ben onu bunu bilmem...

Tarih: 13 Haziran 2011, 18:53 - İp: 221.***.**3.132
ozansan
ozansan (üye)

Cari acik nedir?Miyavvv...hadi bakalim,internetten bakmadan cevap ver

Tarih: 13 Haziran 2011, 18:55 - İp: 221.***.**3.132
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

mizikci cocuklar gibisiniz ne diyeyim
Oyunu bile kuralina gore ornay cocuklar sokakta
ama bizim cocuklar onu dahi yapamiyor